2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Hayirli olsun saglikla buyusun minnos tatlim :) kese kac mm di biliyor musun?

Kese salı günü gittiğimde 13mm di bugün gittiğim doktorum ultrason kağıdında kese yazmıyor bebeğin boyu yazıyor 0.35cm minicik daha bide kalp atış hızı 132 başka ölçü yok canım

Kizlar bugun adet gunumde doktora gttim bhcg 110 cikti cok sukur hamileyim 10 gun sonra keseyi gorebilmemiz icin doktor yine xagirdi buarada FOLDEN verdi bide idrarde enfeksiyim var die ÜROMISIN die bi toz verdi yanliz bu toz prosp. Okudum gebeler kullanamaz dio ama doktor verdi acaba kullanana oldumu sizce zarari olirmu ne yapsam acaba
Bu konuda bilgim yok ama kağıtta kullanamaz yazıyorsa bence kullanma. Doktorunu arayıp başka bir ilaç işte bence . Bu arada hoşgeldin aramıza :)

Kizlar ilk bastakini adete 2 gun kala digeride adet gunu yaptim kesin vardir dimi... doktora gidicem ama daha cok yeni diye gitmek istemiyorum 4+4 haftalik şuanda gitsem bile kese gorunecekmi bebek gorunmuyo diycek sonra kalp atisi baslamamis 1 hafta sonra dicek o yuzden stres yapmak istemiyorum 6 haftalik olunca gitmek istiyorum

Eklentiler

• 20161006_142827.jpg
    20161006_142827.jpg
    33,6 KB · Görüntüleme: 48
maşallah canım:nazar::nazar::nazar::nazar:
bak kendini strese sokmana hiç gerek yokmuş
hem kalp atışını da duymuşsun
ilk sen duydun burada galiba
darısı bizlere olsun:anneadayı:

Amin inşallah sizlerde en kisa zamanda duyarsınız canım inşallah kucağıma almakta nasip olur

Kizlar ilk bastakini adete 2 gun kala digeride adet gunu yaptim kesin vardir dimi... doktora gidicem ama daha cok yeni diye gitmek istemiyorum 4+4 haftalik şuanda gitsem bile kese gorunecekmi bebek gorunmuyo diycek sonra kalp atisi baslamamis 1 hafta sonra dicek o yuzden stres yapmak istemiyorum 6 haftalik olunca gitmek istiyorum
Hoşgeldin aramıza :)) sağlıkla kucakla bebeğini. Kalp atışları sanırım 8. Haftadan sonra gözüküyormuş

Hoşgeldin aramıza :)) sağlıkla kucakla bebeğini. Kalp atışları sanırım 8. Haftadan sonra gözüküyormuş
Tesekkurederim cnm hoşbulduk :)
Ben daha onceki hamileligimde 5+5 ken gormuştuk kalp atişini ama vajinal ultrasyonla cnm.. tabi her gebelik bir olmuyo

canım hayırlı olsun. Aramıza hg.

hoşgeldin...
heyecanla hergün bekleyenler kulubüne..
biz de istiyoruz ama dayanamayıp doktora gidiyoruz
hele ben 2 farklı doktora gittim
ilk gebelik olunca heyecan çok oluyor

Hoşbulduk kizlar sagolun Allah kucagimiza almayi nasip etsin insallah.. bende zor duruyorum gitmemek icin doktora.. ikiz gebelik gecirdim daha once ama nasip degilmiş yavrularimi alamadim kucagima şimdide acaba ikizmi diye merak icindeyim ama en onemlisi 1de olsa saglikli olsun efsunsuz efsunsuz ve rapunzel_071 rapunzel_071 mide bulantilariniz basladimi kizlar

Hoşbulduk kizlar sagolun Allah kucagimiza almayi nasip etsin insallah.. bende zor duruyorum gitmemek icin doktora.. ikiz gebelik gecirdim daha once ama nasip degilmiş yavrularimi alamadim kucagima şimdide acaba ikizmi diye merak icindeyim ama en onemlisi 1de olsa saglikli olsun efsunsuz efsunsuz ve rapunzel_071 rapunzel_071 mide bulantilariniz basladimi kizlar
öyle bir başladı kiiiii :) iyiye yoruyorum ama. Kese var bebek yok içinde benim. görünmedi henüz. 15 güne hastaneye gideceğim. O zaman görürüm inş. Bulantı da canlandığına delalet falan dedi arkadaşlar da. İnş öyledir.. senin başladı mı canım ?

canım benim ilk defa bugün bulandı
ne yesem mideme gaz yapıyor
çok şişkin hissediyorum

ben ikizlere bayılıyorum

ama çok şükür ben de istifra yok...
ne kadar geç olsa okadar iyidir....
bir de kızlar bir bileklik gibi birşey varmış
istifra engelliyormuş
hiç duyan bilen var mı adı sanı markası nedir?

Hayırlı olsun cnm:)

Bugün doktora gittim keseyi göremedi :KK43: kan verdim beta 862 çıktı. Geçen hafta 351 di. Cumartesi tekrar kan verecem. Ne oluyor yine yaa :KK43: :KK43:

öyle bir başladı kiiiii :) iyiye yoruyorum ama. Kese var bebek yok içinde benim. görünmedi henüz. 15 güne hastaneye gideceğim. O zaman görürüm inş. Bulantı da canlandığına delalet falan dedi arkadaşlar da. İnş öyledir.. senin başladı mı canım ?
Benim daha baslamadi cnm.... insallah cok siddetli olmaz.. senin cok erken baslamiş son adet tarihin kac cnm

X