2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
. Bana neden yapmadı bilmiyorum ki bazen bu haftalarda belli olabiliyor dedi bebekte çok hareketliydi ama sorunca daha erken dedi erkek bebek mi sizin
[/QUOTE]
Nasipse ilk olcak canim.daha once dusuk ve bir de kurtaj im oldu malesef.. ikiz benim de canim nasipse..biri icin erkek dedi.digeri kiz a benziyor ama onu net goremedi

Nasipse ilk olcak canim.daha once dusuk ve bir de kurtaj im oldu malesef.. ikiz benim de canim nasipse..biri icin erkek dedi.digeri kiz a benziyor ama onu net goremedi[/QUOTE]
Maşallah canım hayırlısıyla Rabbim sağ salim kucağına almayı da nasip etsin :)

Canım sağlıklı olsun Maaşallah.

Maşallah listeye yazdım

Listelerde cinsiyet yazıyor mu? Anket gibi birşey olsa keşke, mayıs annelerinde anket var :)
Listede cinsiyet var belli olanları yakalayabildiğim kadarıyla yazıyorum canım. Ne anketi var ki?
Yaparız gerekliyse

Merhaba kızlar bende 9+5 hamileyim Tahmini Doğum tarihimiz 23 haziran olarak gözüküyor. Heyecanla bekliyorum
1. sayfada listemiz var. Orada yer alan bilgilere göre bana bilgilerinizi mesaj atabilir misiinz sizi de ekliyeyim

Merhaba arkadaslar mide yanmasi olan var mi ne yapmak lazim gecmesi icin
Gaviskon kullanıyorum canım ben.

Bi kaç saattir çok Karnım ağrıyor kızlar korkuyorum bişey mi oldu acaba diye baya ağrı var neden böyle oldu yaa (

Arkadaşlar listede ismi olmayanlar lütfen bilgilerini verebilirler mi?
Cinsiyetler için tüm sayfaları okudum alabildiğimi aldım.. Yeni bilgilerinizde konuşmada beni de etiketlerseniz takip edebilirim. Yazılmadı yok falan demeyin kaçırırsam zor oluyor çünkü...

Benimde dişimde sıkıntı var doktora gittim ama müdahale edemem dedi 4.ayına kadar sabret dedi. kadın doğum doktorum da izin vermedi iltihap oluşursa ant. mecbur kullanıcam şimdi karanfille idare ediyorum ağrıyan dişimin üzerinde sürekli yağınıda aldım ama ona cesaret edemedim henüz. inşallah seninki de hafifler çok zor hakikaten insanın beyni zonkluyor

Günaydın kızlar her gün olduğu gibi yine baş ağrısı ile uyandım

Birde gece çok uyanıyorum .Bebek olmadan bol bol iyi dinlen diyorlar da gece çok uyandığım için mümkün olmuyor.Birde kabuslar görüyorum.

Cumartesi 2li test için muayene ye gideceğim.Bebişi görmek için heyecanlanıyorum:)

Canım benim ki de 8 e düşmüş o yüzden acil olarak başladık. Başlarda bu kadar değildi galiba bebeğim alıyor. Neyse onlar sağlıklı olsun da. Bir çözüm buldum. Tok karnına içip hemen uyuyorum. Böylelikle daha az bulanıyor ve kusmuyorum ama eczacı aç karnına yazmış. Tok karnına alınca bir sıkıntı olur mu ki _?_

canım çok sağol, allahım inşallah bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip eder inşallah

Günaydın gebişleeeer. Uykusuz bir gecenin ardından (6 kere falan uyandım lavabo ihtiyacım için) sabah sabah bebek bezlerine bakarken buldum kendimi bir sitede büyük indirim varmış.bebek bezlerinde de tabii. sabah eşim görmüş. başka bi yerde de şimdiden bebek bezine yatırım yapın diyordu. O yüzden boy boy alsak mı diye düşünüyoruz. Primanın Premium Care serisinin tüm boyları 48 TL. 1 numarası (yenidoğan boyu) 108 adet, 2 numarası (yine yenidoğan) 104 adet, 3 numarası 86 adet, 4 numarası 72 adet, 5 numarası 60 adet. Deneyimli olan anneler bu fiyatlar nsl? ayrıca bu seri iyi mi? 1 numaradan 1, 3 numaradan 2 paket alsak mı şimdiden?

canım çok sağol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…