2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
iyi aksamlar anne adaylari.hepimizin ikili test zamanlari geliyor.ne yapmayi dusunuyosunuz ben korkuyorum acikcasi :110:

aynen öyle :) sabah kalktığımda nereye kaçtı bu çocuk diyorum :-) işte bunlar hepsi gazın işleri

Ayyy bende oyle yim kıyafetlere sığamıyorum şimdiden camaşırımı bile değiştim herşey sıkıyor sanki bide kabızlık sıkıntısı var malesef Allah yardımcımız olsun :KK43:

İlk gebeliğimde 4. ayda hamilelik giymeye başlamıştım :))

İlk gebeliğimde ilk 3 ayda 3 kilo almıştım.Toplamda 18 kilo..

Ikincide ilk 3 ayda 4 kilo vermiştim.toplamda 16 kilo..

Üçüncüde 2.5 aylığız 2.5 kilo aldım. Hızlı gidiyorum. Bebeğimin ve benim sağlığım yerinde olduğu sürece fazla kilo almamak için dikkatli yemeliyim. Zira kilom fazla...

Haklısın canım ama doktor yavaş dedi
Gördüysen duymuş say kendini cnm.Çünkü kalp atışını dinletmek çok zararlıymış çünkü bebege ısı veriyormuş o cihaz o sesi alabilmek için.Burda doktorlar önermiyo.

A
İlk gebeliğimde 4. ayda hamilelik giymeye başlamıştım :))

İlk gebeliğimde ilk 3 ayda 3 kilo almıştım.Toplamda 18 kilo..

Ikincide ilk 3 ayda 4 kilo vermiştim.toplamda 16 kilo..

Üçüncüde 2.5 aylığız 2.5 kilo aldım. Hızlı gidiyorum. Bebeğimin ve benim sağlığım yerinde olduğu sürece fazla kilo almamak için dikkatli yemeliyim. Zira kilom fazla...
Ayy ne güZel.
Ben şimdiden pantolonlarımı giyemiyorum.
Tayt rahat olduğu için tayt giyiyorum.
Benimde ikinci gebeliğim ama ilk bebeğimi kaybetmiştim 7 aylık hamileyken.
İkinci gebelik oldğu için heralde bu kadar çabuk çıkıyo karnım .

Kızlar merhaba , vakit geçmiyor bir türlü 10 gün kaldı randevuma. Çatlıcam vallahi.
Nasıl geçiçek böyle:KK53:

A

Ayy ne güZel.
Ben şimdiden pantolonlarımı giyemiyorum.
Tayt rahat olduğu için tayt giyiyorum.
Benimde ikinci gebeliğim ama ilk bebeğimi kaybetmiştim 7 aylık hamileyken.
İkinci gebelik oldğu için heralde bu kadar çabuk çıkıyo karnım .
Benimde karnım çabuk çıkıyor. Yaşlarımızda aynı :)

iyi aksamlar anne adaylari.hepimizin ikili test zamanlari geliyor.ne yapmayi dusunuyosunuz ben korkuyorum acikcasi :110:

ben yaptırdım 12 gün sonra çıkacak...
tabi ki niyetim aldırmak değil ama olası bir olumsuzluğa karşı hazırlıklı olmak istiyorum
sonradan şok yaşamaktan iyidir diye düşünüyorum

Iyi aksamlar arkadaslar, midesi bulanan hamislere birsey sormak istiyorum, benim iki haftadir mide bulantim vardi ama bugun hic bulanmadi diyebilirim. Endiselenmelimiyim kizlar bilemedim.:110:

Son zamanlarımda karşıda annem de kalacağım ordan yarım saat uzaklıkta ama tabiki hayat bu herşey bizim düşündüğümüz gibi gitmeyebilir hayırlısı diyorum. Doktorum benim herşeyimi bildiği için sonsuz güveniyorum ve seviyorum o yuzd3n hiç arayışa girip gerilmek istemedim herşeyi takan bir yapım var malesef :KK45:

İstediğin doktorun annene yakın olduğu için çok şanslısın o zaman canım. Umarım planladığın gibi gönlüne göre olur.
Ben ilçede oturduğum için tek hastane olasılığım var maalesef. Ondan korkuyorum biraz. Ya memnun kalmazsam diye. Çünkü şehir merkezine gitmek istesem en az 1 saat. O da normal doğum olursa pek iyi birşey olmaz sanırım. Doktorumdan memnunum sadece hastane konusunda seçenek olmaması korkutuyor biraz. :bicak:

Inşallah bir sorun yoktur. Bazen az bulanıyor geçti sanıyoruz devam ediyor.
ne zaman randevun?
Iyi aksamlar arkadaslar, midesi bulanan hamislere birsey sormak istiyorum, benim iki haftadir mide bulantim vardi ama bugun hic bulanmadi diyebilirim. Endiselenmelimiyim kizlar bilemedim.:110:

Kızlar doğum için doktorum uzak demeyin. Zaten öyle 5 dk da olmuyor..
Evdeyken sancı sıklığını dk olarak hesaplıyorsun. Sıklaştığında doktora gidiyor sun.
Evde sancının bir kısmını çeken hastanede daha az süre sancı çekiyor..
Yani demem o ki doktor iyiyse mesafe olarak sorun etmeyin.

Ayy Allah hepimize kolaylıklar versin..

İstediğin doktorun annene yakın olduğu için çok şanslısın o zaman canım. Umarım planladığın gibi gönlüne göre olur.
Ben ilçede oturduğum için tek hastane olasılığım var maalesef. Ondan korkuyorum biraz. Ya memnun kalmazsam diye. Çünkü şehir merkezine gitmek istesem en az 1 saat. O da normal doğum olursa pek iyi birşey olmaz sanırım. Doktorumdan memnunum sadece hastane konusunda seçenek olmaması korkutuyor biraz. :bicak:

Amiin hepimizin ki inşallah Allah hayırlısıyla sağlıkla kucağımıza almayı Nasib etsin. inşallah hastane konusunda da için ferahlar

X