2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
bunlar ne değerleri canim.benim doktor bana hic tahlil yapmadi.gidince sorayim.hangi tahlilleri yaptiriyosunuz
Bende 5. Haftafa 5.5 idi simdi en son 0.15 olmustu canim..tsh degeri tiroid ile ilgili bir deger canim.gebelikde cok onemli.2.5 un ustune cikmamasi lazim bebek.icin de cok onemli..onceden bu degerle ilgili sıkıntınız var miydi.gebelikde daha yukseliyor ve doktorlar.yukselmesini istemiyo.bu yuzden takip altinda olmak gerekyo canim..

Bende en son 21 ekimde gittim. günler geçmek bilmiyor neyse ki haftaya doktora gidiyorum böyle beklemek inanılmaz zor geliyor artık bana. resmen günleri sayiyorum

Rabbim hepimize hayirli sonuclar ihsan etsin insaallah. Gelismelerden birbirimizi haberdar edelim iyi oluyo insanin ici aciliyo hic degilse bende ole oldu

Merhaba arkadaşlar. İnşallah rabbim sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin.
Bende bugün kalp atislarimizi duyduk çok sukur. İkiz olduğunu da öğrendik . Bize sürpriz oldu . Benimde karin agrim var doktor normal dedi ama insan yinede korkuyor.

Bende aynı senin gibiyim canım bitmiyor endişeler cumartesi günü gidicem şimdiden başladım Allah güzel haberler almayi nasip etsin hepimize

Hayırlı olsun sağlıcakla kucağımıza alalım inşAllah karın ağrıları şiddetli olmadığı sürece büyüme ağrısı diye geçiyor

Cevabın için teşekkür ederim canım. Evt çok sukur hafif derece. İnş sağlıkla bebeğini kucağına alirsin canim. ..

Canim o karın ağrısı bende de vardı Hemen doktora gittim 5 tüp kan aldılar ultrasonyanda baktılar allaha şükür bişey yokmuş ama genede korkuyor insan bi geçse çok ferahlayacam etraftakiler bebek kendine yer açıp büyüdükçe ağırir dediler inş öyledir yeterki sağlıklı olsun

Doktorum da sknti yok dedi ama insanı rahatsız ediyor yinede. Ama dediğin gibi sağlıklı olsunlarda bizim için önemli olan ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…