2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
kızlar merhaba
umarım bugün hepiniz iyisinizdir..
midem çok kötü..aşırı yorgun halsiz hissediyorum..
11. haftamdayım kahverengi akıntılar azaldı..
progestana devam ediyorum..
şimdi eve geldim
bu halde çalışmak çok zor..:ruh:
Ben de 11. haftaya giriyorum bu hafta geçen haftadan daha beter midem bulanıyor. Giderek azalmasını umut etmiştim halbuki..

kızlar merhaba
umarım bugün hepiniz iyisinizdir..
midem çok kötü..aşırı yorgun halsiz hissediyorum..
11. haftamdayım kahverengi akıntılar azaldı..
progestana devam ediyorum..
şimdi eve geldim
bu halde çalışmak çok zor..:ruh:
gercekten canim bu halde calismak cok zor.sabahin 6 sinda kalkiyorum.okula gidiyorum mide bulantisi bi yandan uykusuzluk bi yandan mahvetti beni..öğrencilerimle ilgileniyorum eve gelip yemek yap etrafi topla derken bitiyorum:ruh::uykucu:

Kizlar benim benim 14 unde kontrolum var.11+3 oluyoruz nasipse..ama ben.o kadar korkuyorum ki ya bir sey olursa diye:KK43:daha onceki kayiplarimin etkisi de var sanirim ama bu muayeneler beni cok korkutuyo.normalde.asiri bulantim.yok hamdolsun.gecen kontrolumde doktorum dedi miden cok mu fena.yok dedim.rengin atmış solmus dedi.bilmiyor ki korkudan.o masaya cikip karnimi acmak cok korkutuyo beni:KK43:ben mi cok pimpirikliyim.yoksa sizde de olabiliyo mu bu dusunceler:KK43:
Benimde haftaya randevum var ve bende ayni dusuncelere sahibim. Çok korkuyorum oraya yatıp bebegimi gorememek beni çok korkutuyor sonra sacmalama damla diyorum kendime kızıyorum. Herşey çok güzel olacak böyle düşünmemiz alım artik

gercekten canim bu halde calismak cok zor.sabahin 6 sinda kalkiyorum.okula gidiyorum mide bulantisi bi yandan uykusuzluk bi yandan mahvetti beni..öğrencilerimle ilgileniyorum eve gelip yemek yap etrafi topla derken bitiyorum:ruh::uykucu:

ben de okuldan geldim son derste artık sırtımdan ter boşaldı içime bir fenalık hissi geldi..
pencereyi açtırdım oturdum artık...bugün hiç enerjim kalmadı..eve gelince artık hiçbirşey yapmıyorum
ev dağınık yemek yok umrumda değil bitmiş haldeyim..

Canım patatesli yemek hafif olur. Evde kurabiye yapabilirsen tuzlu az yağlı iyi gelebilir. makarnayı soslu sossuz yada yoğurtlu olabilir. mantı olabilir. az yağlı bulgur yada pirinç pilavı iyi gelebilir..
Canınız çektiyse kusura bakmayın. yardımcı olmak için söyledim.
EsmaMeryem EsmaMeryem saydığın herşey yasak bana :)) şeker tavan yapabilir bunları yerseniz doktorum kızarmış ekmeğe yoğurt sürüp hatta hafif tuz ekip yersem ya da ekşi elmayı hafif tuzlayıp yersem mideme ii geleceğini söyledi gerçi ben ayvaya dayandım anca rahatlatıyo midemi:)

Cok sevindim ya seninle hemen hemen ayniyiz ne ladr surdu kanaman belinde agri ara ara krampnseklinde kasiginda karninda agri oluyormuydu peki
Şiddetli bel ağrısı çektim bi hafta sürdü tam kanamam kalp atışlarıda yoktu o dönemde dün duyduk kalp atışlarını daha

canım benim ölçüm yapılalı 10 gün oluyor 2,59 du hala
25 mg ilaç kullanıyorum eutrox
20 gün sonra kontrolum..ufff hamilelik boyunca kullanacaksak bu mide bulantısı çok fena
keşke bana da 1 gün al 1 gün alma dese razıyım
merhaba ilaca hangi haftada başladınız acaba?? benimde 4. haftada yüksek çıkmıştı ilaç başlayalım dediler ama şimdiki dr. um hemen başlama kontrol edelim dedi 8+5 deyim geçen pazartesi tahlil yaptırdım tekrar sonucunu bekliyorum inşallah yüksek çıkmaz:KK43:

Arkadaşlar niye moralinizi bozdunuz böyle. Oh herkes karamsara bağlamış maşallah.
Ben napayım 20 ekimde gittim doktora en son bir sonraki randevum 28 kasım. O arada ne olup ne bitiyo hsberim yok. Bulantım yok bi yorgunluğum varkendimi hamile gibi hissetmiyorum.
Siz de böyle şeyler yazmayın, moralimizi yüksek tutalım. Geçiçek bu günler . Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun. Sabretmeye devam :)

Selam güzel anneler :)
Bisey soracaktım?
Günlük sütlerden mi iciyorsunuz,paket süt mü,yoksa inek sütü mü?

merhaba ilaca hangi haftada başladınız acaba?? benimde 4. haftada yüksek çıkmıştı ilaç başlayalım dediler ama şimdiki dr. um hemen başlama kontrol edelim dedi 8+5 deyim geçen pazartesi tahlil yaptırdım tekrar sonucunu bekliyorum inşallah yüksek çıkmaz:KK43:

5. haftada başladım...4,59 du değerim

Arkadaşlar niye moralinizi bozdunuz böyle. Oh herkes karamsara bağlamış maşallah.
Ben napayım 20 ekimde gittim doktora en son bir sonraki randevum 28 kasım. O arada ne olup ne bitiyo hsberim yok. Bulantım yok bi yorgunluğum varkendimi hamile gibi hissetmiyorum.
Siz de böyle şeyler yazmayın, moralimizi yüksek tutalım. Geçiçek bu günler . Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun. Sabretmeye devam :)
Merhaba canım benimde bulantım azalmıştı hatırladıysan ama dün tekrar hortladı :)neysski bugün kontrolüm vardı ve bebek iyiymiş şükür içim rahatladı demekki ara ara olabiliyo bulantılar geçip tekrar geliyo

X