2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Biraz problemli geciyor sanirim inslh iyi olcaz ama hyrlisiyla senin nasil gidiyor insallh hic bir sorun yaşamazsın

Allah hepimizin yardimcisi olsun biraz zor bir surec insan yasamadan anlamiyormus.

Allah yavrularımıza sağlık sıhhat versin yeter bana.

dün gördüm miniğimi kalbi pırpır kuzumun herşey yolunda dedi doktor. çok şükür ALLAH herkese nasib etsin. kelebek modundayım dünden beridir

amin canım , bende bu hafta kontrole gidicem inşallah herşey yolundadır, belki bir kez daha dinlerim kalp atışını. Ultrasonun müdavimi oldum valla eve de mi alsak kızlar

amin canım , bende bu hafta kontrole gidicem inşallah herşey yolundadır, belki bir kez daha dinlerim kalp atışını. Ultrasonun müdavimi oldum valla eve de mi alsak kızlar
Kıpırtıları hissetmeye başlayana kadar sabır sonra zaten her haliyle içimiz de hissetmeye başlayacağız

Aa bende natala gidiyorum canım demet hanıma ahmet bey çok iyidir neden devam etmedin benim eşim erkek doktor alerjisi olmasa ben ahmet beye gidebilirdim
Yani hastane olmasını istiyorum biraz burası klinik ya doğum için sadece medikal parkla anlaşması varmş yoksa ahmet beyden çok memnun kaldım.Bakalım daha kararsızım :)

ay benim kontrol 3 aralık daha çok var. böyle beklemek çok zor gerçekten. kıpırtılarını duyana kadar muayene günlerini beklemek çok zor oluyor. sonra zaten o kendini belli ediyor.

benım sezeryan 38. haftada gelışımıne gore alırız dedı hoca hazırana gelıyo dogum. dün gittim haftası ıle uyumlu ama kalp atışları daha erken dedı testlerımı yaptık 23 kasımda tekrar gorelım dedı kongreye gıdıyormus. ben haftaya baska bıryere kalp atışları ıcın gıderım dayanamam :) kızımı emzırıyorum ve devam etmemı soyledı

Reactions: mpb
merhaba kızınız kaç aylık benimde 18 aylık kızım var ve emziriyorum yarın gidicem doktora inş. devam edebilirim bende

merhaba kızınız kaç aylık benimde 18 aylık kızım var ve emziriyorum yarın gidicem doktora inş. devam edebilirim bende
merhaba kızım 14 aylık ınşallah kendı bırakana kadar emzıre bılırım

Reactions: mpb

Aklını dağıtmak için ne gerekiyorsa yap bence. Bu stres seni de bebeğini de yer bitirir..Allahın izniyle sapasağlam tutunmuş olacak hayata. Bebeklerimizin bizden daha güçlü olduğuna inanıyorum ben..

iki haftam o kadar yoğun, yorucu, tehlikeli ve stresli geçti ki bi ara ben de endişelendim.il dışından 2 ayrı misafiri gezdirdik sabahtan akşama. onlar gitti arkadaşlara söz verdiğimiz için karadeniz turu yaptık. 3 günde bir sürü il gezdik. yollar sürekli virajlıydı.ayrıca ormanda taşlı yolda zıplaya zıplaya gittik arabayla. tam döndük dinlenelim derken yarıında taşınıyoruz.Ev topluyorum..Anlayacağınız hamilelerin yapmaması gerekn herşeyi yapıyorum. Ama sürekli düşünerekte kendimi çok yıprattığımı farkettim. Haftaya doktor kontrolunde herşey olacağına varsın diyorum artık..

Çok sukur kızlar kalp atislarimizi duyduk darısı bekleyen herkese

Artık sağlıkla büyüyebilir bebişin. Ondan güç almanın vakti geldi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…