2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
İki isim de orijinal. Ben de seninle aynı haftadayım benimkiler tek kese ikizleri o yüzden riskli gebelik kategorisinde. İnşallah bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza alırız hepimiz.

Ay cok sevindim bende ikiz olsun isterdim hep, olmadı. Yasim 32 , gec evlendim biraz, ikinci cocuk olsun cok isterim, inşallah nasip olur. Senin bir seferde hallolacak, bebişlerini saglıkla kucagına alırsın inşallah

Ay cok sevindim bende ikiz olsun isterdim hep, olmadı. Yasim 32 , gec evlendim biraz, ikinci cocuk olsun cok isterim, inşallah nasip olur. Senin bir seferde hallolacak, bebişlerini saglıkla kucagına alırsın inşallah
İnşallah canım benim daha önce kayıplarım var hiç çocuğum yok 39 yaşındayım. Sağlıkla dünyaya gelsinler inşallah.

Aynısı bende de var. ara ara yudum yudum su içiyorum ve sakız çiğniyorum. falım naneli. Klasik olandan.

Benimde geçen gün sağ kolum ağrıyordu. sanki akşama kadar hamur açmış gibi bileğimin üst kısmı ağrıyordu. Vücut bebek için gereken kalsiyumu ya senden alıyor yada yediklerinden. yemezsen böyle herhangi bir kemiğin ağrıyor yada dişler çürüyor..
Her gebeliğimde emzirme döneminde 2 dişim çürüdü.. süt,yoğurt, peynir, marul yemeye çalış canım.
Daha ileride magnezyum eksikliğinide bacak kramplarıyla gösteriyor.

Merhaba Ankara da hangi hastane ve doktora gidiyorsunuz ben hala doktor bulamadım 3 hafta sonra ikili tarama yaptırmam gerekiyor ne yapacağım bilmiyorum.
ben sincan lokman hekime gittim ,ankara tıp a gittim,
koru yu deniycem...

kizlar mide bulantisi ve kusma için hap kullanan varmi.bugun doktora gidecektim ama okulda o kadar yoruldumki gozum yemedi gitmeyi.rabbime sukurler olsunki bugunleri gorduk bebislerimiz bizimle.birde su mide bulantısına cozum bulsak

canım benim hapın adı dramamine imiş.
yemekten hemen sonra alınca faydası oldu ...

Maalesef bende de durumlar aynı, artık paranoyak oldum , koyu sarı akıntım olsun onu bile acaba kan mı kahverengiden mi döndü boyle oldu diye düşünmekten hamileliğimin mutlulugunu yaşayamadım , sürekli kontrol halindeyim Ben progestan kullanıyorum ama kutu bitince bırak dedi doktorum , bırakınca nasıl olacak bilmiyorum

Günaydın kızlar, herkeste endişe var anladığım kadarıyla ama biraz rahat olmamız gerektiğini düşünüyorum çünkü böyle zehir ederiz hayatı. Bende ilk bebeğimi kaybettim ama bu kez çok rahatım çünkü bebek sağlıksızsa kendimizi de parçalasak bizi bırakır. Onun için rahat olup olabildiğince tadını çıkarmak lazım

teşekkürler yanıtladığınız için memnun musunuz ücretler nedir bir de hangi doktora gidiyorsunuz.
Prof.Dr.Polat Dursun'a gidiyorum ben. Ancak Başkentteki doktorlar gebe takibi yapmayabiliyor sormanız lazım. Muayene ücreti 122 tl ancak şuana kadar testlerden herhangi bir ek ücret almadılar.

Gunaydin kizlar bulantilara ben bi coaum buldum aksamdan bas ucuma cubuk kraker koyuyorum sabah yataktan kalkmadan yiyorum onlardan ondan sonra kalkip kahvalti yapiyorum sukur iki gundur bulantim yok mideyi ac birakinca oluyor bulantilar

Benim bulantılarda her geçen gün artıyor. aslında koku olmayınca normalde yemek kokusu alınca hemen bulanmaya başlıyor.

tekekkürler canım lina da doğumu medikal parkta yapıyomuş sanırım orasıda benim bütcemi aşıyor. Galiba yenimahalle hast.gidicem orayla ilgili bir fikrin varmı?

8 haftalıkkken bende de bir iki damla koyu renkte kan geldi.doktor herşey yolunda dedi.şuan 12 .haftanın içindeyim ama her tuvalete gittigimde çok afedersiniz son damlasına kadar bakıyıçorum yaparken ve ödüm kopuyo her an kan gelecek diye.öksürsem yine aynı hapşırsam yine aynı.hep korku hep korku.kızımda nasıl rahatmışım meger.merdivenleri koşarak iner içıkardım.cahil olmak bi yandan iyiymiş:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…