2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Lilipitinde dedigi gibi kese iyi geliyo.kabak lifi kesesi oluyo. Onlar cok iyi. Bi arastır istersen baya faydası var. Aktardan dört liraya aldım:)

Ne güzel bir anne ogulsınuz ben elinden yutup dans ediyorum ama çok oralı olmuyor ağır abi bizimki

Lilipitinde dedigi gibi kese iyi geliyo.kabak lifi kesesi oluyo. Onlar cok iyi. Bi arastır istersen baya faydası var. Aktardan dört liraya aldım:)

kabak lifi ve yosun sabunu ile dust masaj yaparak keseleyin kizlar,cok kisa zamanda duzenli kullanim ile selulit filan kalmiyor.
Kesinlikle tavsiye ederim,ustelik maliyetleri cok az

Agahahah ayyyy ne guldum canim yaa bizimkide ayni kucakta memeye kafa gomuyo kafasoyle penyemi asagi cekiyoo cok komik oluyo :))

Yarım saat içinde hastaneye yetiştirmek gerekiyor idrarı, yakın mı eviniz? Yeterli olabilir bence
Yakin evimiz canım bnde yetersiz diye eşime götür demedim tekrar bekliycem bugünde çok huzursuz ne oldu anlamadım ağlayıp duruyor emmiyor zorla emdi demin yoruldum

joker.com.tr'de senin mamadan var canım?

Yakin evimiz canım bnde yetersiz diye eşime götür demedim tekrar bekliycem bugünde çok huzursuz ne oldu anlamadım ağlayıp duruyor emmiyor zorla emdi demin yoruldum
Bizimkide dün öyleydi, emmedi mama almadı ama akşama geçti düzeldi. Gazı varmış heralde baya bir pırtladı sonra rahatşayınca emdi

Evham yapma canim onlar terden oluyo tabiri caisse kir gibi yani benim kizimda da oluyo kol ve bacaklarinda eklem arkalarinda yani hava almadigi icin beyaz beyaz kaliyo
Benimkinde de oluyor.
Annemlere geldik. Adana Mersin Osmaniye dolaylarında geziyoruz. Eşimde ben de öğretmen olduğumuz için tatilimiz uzun. Daha denize giremedim ama hala. Siz Antalya'da mısınız?
Antalyadan rezervasyon yapmıştık ama vazgeçtik. Kv kavruluyor orası biz bile dayanamadık dediler. Bizde yine yeniden Amasra ya çevirdik rotayı. Pazartesi başlıyor tatil. Eşimde tüm iznini aldı. Bu ara izin sıkıntımız yok yani.

A aydogdu06 canim bebisi nasil giydiriyosun su havalarda sanki braz serin gibi
Canım duştan çıktı şimdi yine aynı şortlu kısa kollu tulum giydirdim. Hava 36dan 30dereceye düştü çok düşük değil yani:)

Aynen ya bende korkmaya başladım

Bizim de Amasra yalan oldu. Seneye artık:)

Kollari bacaklari soguk oluuo ya o zaman usiyomu usumuyomu anlamiuorum

beatrices geçmiş olsun :) biraz alakasız ama sormak istedim sen Jillian Michaels yaparken diyetle destekledinmi öyleyse nasıl diyet? Beş gündür yapıyorum sadece sabahları sabahları tam buğday ekmeği küçük iki dilim tatlı abur cubur sıfırlamaya çalışıyorum onun dışında kısıtlamadan ama çokta abartmadan yiyorum sebze çorba meyve falan ve gram gitmedi daha galiba kafamıda boşaltmam lazım ama ayna karşısına geçince üç aylık göbek çok moralimi bozuyor

Kızlar kilo verme işi nasıl gidiyor?

Geçmiş olsun . Şimdi nasılsın.

Aynaya baktirmaayin diyorlar, kötüymüş. Asansörde evde aynalardan kaçırıyor un bende

Hayalimdeki bebek. Masaallah

Anlayabiliyorum bizimde 2-3 günde birdi şimdi hergün :)) rezene çayı içiyorum her akşsm kayıdı yiyorum onlar iyi geliypdur belki
Benim oğlan tam tersi. Önceden hergun yaoraken iki haftadır 3 günde bir dolu dolu yapıyor. Rezeneyi artirayim bende

Herkese selamlarr
Uzun zamandir takip ediyorum ama yazmaya fırtsat olmadi hepinizden cok sey ogreniyorumm
Temmuz amnesi olacakken haziran annesi oldum
36.haftada sezaryen oldum mecburr
Bebegim 2575 kg dogdu
Ilk ay 1kilo aldi 2.ay daha kontrole gitmedim ama sanirim en fazla yine 1kilo almistir sadece emziriyorum ilk gunler mama verdim
Benim gibi bebegi kilosu az annler lutfen uzulmeyin onemli olan saglikli olmasi
Benim kizimi görenler hep bir aylik saniyor 3500 kg bir aylik bebek kilosu haklilarr
Ben hic uzulmuyorum ileriki aylarda eminim farki kapatacaktir
Saglikli olsunda minyon olsun napalimm
Sizlerden yardim istiyorm
Benim tek memede sut çok azaldi maleseff
Saatler geciyor digeri doluyor
Bu cok yumusak neden böyle oldu ki acaba kesilecek diye cok korkuyorum zaten sutum zor yetiyor aksamlarii cok az oluyorr
Ikisinide ayni emziriyordum ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…