2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Merhaba Eren in uyku notları var nette. Okudunuz mu? 4 bucuk aydan sonra eğitim verin deniliyor ama şimdiden temel atılabilir. Kardesler ve ikizler içinde bilgiler var. En yakın ulaşılabilir kaynak. "Beşer yapım bakım onarım" blogunda
okumadım canım sagol bir bakayım

Idrar yolu enfeksiyonu geciren var mı aranızda kızlar gecende olmustu dr hafif bir antibiyotik verdi kullandım gecti simdi tekrarladı ilac kullanmadan atlatamam mı acaba çok yanma var

Kizlar haftaya memlekete yani karadenize gidecgiz kizim asi olduktan 2 gun sonra sorun yasarmiyim sizce nasil kiyafet gotrmeliyim cunku aksamlari serin oluyo ve sivri var nasil onlem almaliyim akil verin lutfe

Kizlar haftaya memlekete yani karadenize gidecgiz kizim asi olduktan 2 gun sonra sorun yasarmiyim sizce nasil kiyafet gotrmeliyim cunku aksamlari serin oluyo ve sivri var nasil onlem almaliyim akil verin lutfe
Neresi kara denizin sorması ayıp olmasın

Idrar yolu enfeksiyonu geciren var mı aranızda kızlar gecende olmustu dr hafif bir antibiyotik verdi kullandım gecti simdi tekrarladı ilac kullanmadan atlatamam mı acaba çok yanma var
Geçmiş olsun, monurol diye bir efervesan var hemen geçiriyor ama emzirirken kullanımını bilmiyorum.

kahvaltıda 1 domates 2 salatalık 6 zeytin 1 çay kaşığından az bal ve iki çatal helva 2 dilim ekmek yedim

helva hariç diyet sayılır

süt ürünleri perhiz
Perhizden sonra düzelme oldu mu? Domates ve tahin de yemiyorum ben. Onlar da alerjen çünkü.

Mrb bizim kaka bu şekşlde nerdeyse 2 haftadır doktor normal dedi ama siz enfeksiyondan bahsediyorsunuz tshlil yapmadan normal dedi kafayı yiyecem yeminle
Doktor bana yeşil kakanın bir haftaya kadar normal olduğunu, bir haftayı geçerse besin alerjisi ya da enfeksiyon olabileceğini söyledi. Tahlil yaptırın bence. Kötü koku ya da mukus var mı?

Bugün de anti-alerji poğaçası yaptım:) adı poğaça ama el açması börek gibi oluyor:)
500gr irmik, 1 bardak ılık su, 125gr zeytintağı
Derin bir kapta su ve irmiği karıştırıp 10dk dinlendirin, sonra yağı ekleyip yoğurun. Mayalı hamur gibi bir kıvamı oluyor, yapışkan. Ceviz büyüklüğünde parçalar koparıp el ayası büyüklüğünde açıp malzeme ekleyip kapatın:) Ben hamura tuz atmadım, zevkinize kalmış.
İçini de istediğiniz malzeme oluyor, patates, kıyma, ıspanak vs.
Afiyet olsun:)

Baktı
baktım kalmamıs diğer e bebekte varmıs ama eve döndük fakat 119 dedi ordaki kız

canim aksam 8 den sabah 8 e indirim oluyor belli araliklarla,facebook sayfasi duyuruyor ben oyle almisim.acelesi de yok aslinda zaten tam anlamiyla oynamalaeri 3 ay sonrasinda.takip edersin bende gorursem herhangi bir yerde haber vereyim.

Kızlar gene pembe leke geldi kızımdan :KK43: sık sık su iciriyorum ya keşke çok terlediginde su verseydim herkes anne sütünün bilmem kaçı su dedi su vermeyin dedi şimdide kızım susuz kalmış araştırmalarıma göre tabi.. İnşallah başka bişey değildir :KK17:
Mideniz bulanmaz umarım birde siz bakın kızlar

Eklentiler

• 20170812_073022-1.jpg
    20170812_073022-1.jpg
    20,3 KB · Görüntüleme: 78
  • 20170813_100411-1-1.jpg
    20170813_100411-1-1.jpg
    21,7 KB · Görüntüleme: 82
Geçmiş olsun, monurol diye bir efervesan var hemen geçiriyor ama emzirirken kullanımını bilmiyorum.
Sagol canım ona benzer ilaç verdi gecmedi dayanamayıp dra gittim yine aynı ilacı vermis sadece antibiyotigi degiştirdi

Kızlar genelde akşamları gaz sancimiz olurdu ağlar ikinir sonra 9 da uyur kalirdi bu akşam bi sakinlik vardı ellerini de sımsıkı yumruk yaptı öyle bizimle birlikte oturdu çay içtik hiç ağlamadı saatlerce uslu durdu seviniyim mi bilemedim hasta sanıp ateşini felan ölctüm kendiliğinden uyudu hayretler içindeyim :KK57:

Ne çok araştırma yapıyor sun sen öyle.
Maşallah.[/QUOTE]
:) bugün kocacım birşey dedi ama hatıtlayamadım şimdi bende açıklamasını yaptım, bunu da mı okudun yuh dedi :)
Bir de kuzenlerim geldi şehir dışından oğlu var 1 yaşında mama sandalyesi getirmişler yanlarında bana dediki alırsan bak böyle birşey diye söze başladı ben yoksa bu ikea antilop mu dedim aa evet taşıması kolay yıkanması kolay pratik diye demiştim ama sen biliyorsun dedi kendimi çok bilmiş hissettim :KK43: aslında tanısanız çok sevimliyim ben :)

Ne çok araştırma yapıyor sun sen öyle.
Maşallah.
:) bugün kocacım birşey dedi ama hatıtlayamadım şimdi bende açıklamasını yaptım, bunu da mı okudun yuh dedi :)
Bir de kuzenlerim geldi şehir dışından oğlu var 1 yaşında mama sandalyesi getirmişler yanlarında bana dediki alırsan bak böyle birşey diye söze başladı ben yoksa bu ikea antilop mu dedim aa evet taşıması kolay yıkanması kolay pratik diye demiştim ama sen biliyorsun dedi kendimi çok bilmiş hissettim :KK43: aslında tanısanız çok sevimliyim ben :)[/QUOTE]
Blw anneleri de onu öneriyor kesinlikle

X