2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
sodayı da deneyeyim akşama. sağol canım
Dene dene. Ben özellikle yemeklerden sonra direk soda içiyorum yoksa karnım baya şişiyor. Çok sişincede midem bulanıyor. O yüzden hiç beklemeden direk soda içiyorum

selam kızlar..
2015 mart annesiyim ve 8+3 günlük de hamileyim şoklardayım hesapsız sürpriz bir hamilelik oldu anlatsam roman olur derler ya aynen öyle psikolojim bozuldu moralim sıfır bebeğim daha çok küçük çalışıyorum bebeğime bakacak birini zor buldum şimdi tekrar işten ayrılmak durumunda kalacağım iki çocuğu kime baktırıp işe döneceğim off bir sürü kafamda deli sorular.. hepsinden önemlisi hamile olduğumu öğreneli bir hafta olmadı daha ve ben normalde bugün safra kesesi ameliyatı olacaktım hastalıklar sebebiyle bir yığın ilaç içtim sonra da sürpriz bi şekilde hamilelik çıkınca hamileliğin devam edip etmeyeceğine dair genetik araştırma merkezinden bir rapor verecekler bakalım bekliyoruz perşembe günü sonuç alacağız çok tedirginim korkuyorum ne yapacağımı bilemez haldeyim hamilelik devam eder mi onay verilse bile bebek sağlıklı doğar mı iki çocuğa ben nasıl bakacam ben nerdeyim kimim misali.. velhasılkelam moralim çok bozuk..

Allah yardımcın olsun canım, moralini yüksek tut, ne kapılar kapanır ne kapılar açılır. Bol bol dua et. Bazen ben de bu çocuğa nasıl bakıcazi nasıl ücretsiz izin yapacağım borççlar krediler diye düşünüyorum sonra da Allah sağlık sıhhat versin herşey yoluna girer diyorum. Çok dua et yalnız değiliz.

İkiz anneleri size bir sorum olacak ikili ve üçlü test hakkında doktorlarınız bir şey söyledi mi yaptıracakmısınız. Biraz araştırdım kafam karıştı. Siz neler yaptınız.

@Yabanadogru sen ne yaptındoktor işini değiştirdiniz mi.

Guzel annele4 merhaba. Bende araniza yeni katildim gecmisi pek okuyamadim temmuz 2014 annelerindenim. Ikinci hamileligim yeni ogrendim ve cok mutluyum oglum 27 aylik oglum var adi ruzgar baska ikinci hamileligi olab varmi
benimkide sizinkiyle aynı . ben iki yaşını doldurunca kesmiştim sütten hamd olsun sıkıntı çıkmadı. ama hala bizimle birlikte yatıyor çok yoruyor beni çok

kızlar su an ıcın hangı vıtamın takvıyesı alıyorsunuz, bırde ben su ıcemıyorum mıde bulanıyo ne yapamam gerek :110:

İkiz anneleri size bir sorum olacak ikili ve üçlü test hakkında doktorlarınız bir şey söyledi mi yaptıracakmısınız. Biraz araştırdım kafam karıştı. Siz neler yaptınız.

merhaba,
çoğul gebeliklerde bu testler yapılmıyor diye biliyorum, detaylı ultrasona giriyorsun, ben daha 8+3 üm, doktorum bu konu hakkında bir bilgi vermedi, ben yaptırmayacağım

Canim bende henuz doktorumla konusmadim ama yaptirmak da istemiyorum.doktorum derse yapmamiz lazim yapariz mecburen bakalim..

kızlar su an ıcın hangı vıtamın takvıyesı alıyorsunuz, bırde ben su ıcemıyorum mıde bulanıyo ne yapamam gerek :110:
Ben Folik Asit ve Magnezyum Ilaci Kullaniyorum.. Canim Yanina Bir sise su hazirla Ara ara az da olsa ic o Gün o suyu Bitirecek Sekilde ayarla kendini ben siseyi yanima koyuyorum aklima geldikce iciyorum yatana Kadar..Yani Baskada Bi Fikrim Yok Dahada Yapamazsan Bi Doktoruna Danis

valla keşke benim gibi olan olmasaydı :) benim alerjim yok ama okadar çok hapşuruyorum ki boğazım çok tahriş olmuş hafif kan geldi nokta kadar fln. ben dün gece yastığımı birazcık yükselttim ki burnum tıkanıpta ağzımdan nefes almiyim diye ve işe yaradı daha rahat uyumusum ve boğazım kuru değildi,birde benim geniz akıntısı gribe döndü galiba bugünde burnum çok akıyor.
evet benimde şiş sormuştum doktora oluyor demişti nemli tutmak gerekiyormus okyonus suyu tuzlu su vs. demişti

şimdi mevsim geçişi ya daha çok etkileniyoruz...
boğazım kuruyor su da içemiyorum midemi bulandırıyor
neyse idare etmeye çalışıyorum

Normal kadınlar kulübü yazıp girebilirsin canım. senin telefonunda virüs olabilir. bende de bir ara öyle olutordu. virüs temizleme programi yukleyip bi telefonunu tarat istersen

Bir de öyle deniycem, sağol şekerim

Gunaydin kizlaarr mavi olan bitirdigim digeri yeni basladigum battaniye :)

Bu patikleri de kizima yapmistim. Baya giydi. Sonra ikisinin de tekleri kayboldu ne hikmetse :KK53:

Çok şirinler yaa, hele patikler.. :KK45:

annişlerrr mrb . kafamda hep deli sorular var bunda hamileliğimi öğrendiğim günün öncesi gece gördüğüm rüyanın etkisi büyük. ben 12 ağutosta adet olmuştum snra 13 eylülde lekelenmeye başladım 10 gün devam etti 23 eylülde artık buda neyin nesi diyip doktora gittim usg de kist vs görmedi tertemizdi hcg ye baktı negatifti hormon testlri yaptı 24 eylülde normal adetim başladı 4 gün sürdü bitti bu ayda hamileyim ama doktorumun hesabına gör 18 eylül adet tarihim miş gibi gözüküyor yani kese boyutu hcg filan ilerde bu nasıl olur ben ne zaman hamile kaldım böyle birşey başına gelen var mı adetliyken hamilemi kaldım yani ben

kızlar bugün tam 9. haftamdayım...:anneadayı:
şu 12. haftanın bitmesini dört gözle bekliyorum...
bebeğimi görmeye 1 ay daha var...

:KK69: bu arada örgü örenlere de imrendim maşallah ne güzel şeyler yapmışsınız:nazar:
maalesef ben zincir bile çekemiyorum eşimin örmesini istesem mi ki :) durum o denli umutsuz:KK70:

merhaba,
çoğul gebeliklerde bu testler yapılmıyor diye biliyorum, detaylı ultrasona giriyorsun, ben daha 8+3 üm, doktorum bu konu hakkında bir bilgi vermedi, ben yaptırmayacağım
konya dasn diye girdim ama o testlerin çokta ksinliği yok ayrıntılı usg daha net mesela ense kalınlığı daha net sonuç veriyor yada burun kmiği

X