2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Kimlerin ilk denemesiydi burda? Hiç tutan yok mu ilk denemede..

Yani umutla baktığım sayfa şu an korkulu rüyam oldu resmen, ne kadar umudum varsa kırıldı şurda son bikaç saattir...
Canım benim ilk denemem tuttu 5+2 hamileyim kesem göründü çok şükür falan kanamam oldu yatıyorum vücut Şuan savaşıyor yabancı madde zannediyor sanırım agrılarım Var Allah sonumuzu hayır etsin :dua::KK200:

Kimlerin ilk denemesiydi burda? Hiç tutan yok mu ilk denemede..

Yani umutla baktığım sayfa şu an korkulu rüyam oldu resmen, ne kadar umudum varsa kırıldı şurda son bikaç saattir...

benimde ilk denemem canım şuan 5+1 deyim henüz kese felan görünmedi ama
ultrason daha 2 hafta sonra benim
6 idrar testi
3 kan testi pozitif çıktı
moralini bozma sakin

sende ki sıkıntı ne ? veya eşinde ? kaç yaşındasın bu tedavi de en önemli şey annenin yaşı ne kadar genç o kadar iyi

en iyi belirtin kanda çıkmış herkezde aynı olmaz kuzum boyle şeylere takip bebisi üzme bakıyım annesi :-)
Kanda çıktıysa herhangi leke bile yoksa lütfen içini rahat tut bebişin seni bekliyor canım benim :KK200: Ben keseyi gördüm mesela 5+1 im ama bebiş görünmedi cahilim tabi ilk denemem bi de doktora sormaz mıyım bebek yok mu diye :KK45::KK70: Doktor da dedi ki nasıl görelim daha küçücük bekle haftaya cuma görmemiz ve kalbini duymamız lazım dedi :dua: velhasıl sabret ben Şuan riskli olduğum halde umutluyum Gerisi Allah'ın takdiri asla belirti arama Şuan agrım var keşke olmasa diyorum bende :KK42:

Kanda çıktıysa herhangi leke bile yoksa lütfen içini rahat tut bebişin seni bekliyor canım benim :KK200: Ben keseyi gördüm mesela 5+1 im ama bebiş görünmedi cahilim tabi ilk denemem bi de doktora sormaz mıyım bebek yok mu diye :KK45::KK70: Doktor da dedi ki nasıl görelim daha küçücük bekle haftaya cuma görmemiz ve kalbini duymamız lazım dedi :dua: velhasıl sabret ben Şuan riskli olduğum halde umutluyum Gerisi Allah'ın takdiri asla belirti arama Şuan agrım var keşke olmasa diyorum bende :KK42:
Sağol cnm benim cevap için.. içini ferah tur güzel olacak. Sana yazmıştım ben arkadaşım 9 ay boyu kanaması oldu, hamdolsun şimdi dünya tatlısı bebişi var. Sen kendini yorma hep dinlen

benimde ilk denemem canım şuan 5+1 deyim henüz kese felan görünmedi ama
ultrason daha 2 hafta sonra benim
6 idrar testi
3 kan testi pozitif çıktı
moralini bozma sakin

sende ki sıkıntı ne ? veya eşinde ? kaç yaşındasın bu tedavi de en önemli şey annenin yaşı ne kadar genç o kadar iyi
32 yaşındayım düşük yumurta rezervi. Eşim gayet iyi çok şülür

bende de dün lekelenme oldi kahve rengi canim ama kısa sürdü kan değildi yani
agrım sızımda yok şükür bende yatmali miyim ki ???
bu arada moralini yüksek tut inş biseycik olmaz canım benim

kızlar bugün çok yakın bi arkadaşım hamile olduğunu öğrendi evde test yapmış
çok sevindim inş 1 hafta arayla dünyaya getireceğiz

ama soyle bi durum vardı o kadar rahattı ki ben 6 test yaptım evde 3 kan verdim ve hala rahat değilim
o bitane yaptı haftaya kontrol e gidecekmiş
zerre kafasına takmıyor ve çok rahattı aslında pozitif görünce bizimde rahat olmamız lazım sonuçta gerginlik bebeğe de iyi değil zor bulduğumuz ıçin korkuyoruz ama kaderde ne varsa o olacak aslında

Geçen cuma transfer oldum ben test günnüm 28 eralık ama bugün bi refl olcam hissi var korkunç bel ağrısı hafif mıymıy karın ağrısı göğüslerim sabah acıyordu moralim bozuk o yüzden.. 1 tane döllnmişim vardı o da transfer edildi..
başladım mı yoksa daha başlamadım mı tedaviye
sıkma canını yaşın çok genç şansın yüksek bence simdiden canini sıkma
1 tane sağlam yumurtan olsun da gerisi gelir inş

Geçen cuma transfer oldum ben test günnüm 28 eralık ama bugün bi refl olcam hissi var korkunç bel ağrısı hafif mıymıy karın ağrısı göğüslerim sabah acıyordu moralim bozuk o yüzden.. 1 tane döllnmişim vardı o da transfer edildi..

bende de vardı göğüs ağrısı canım ve hala da var belim de ağrıyor
adet olacak gibi sizi oluyordu
bunlar güzel belirti bence bak biseycik kalmamış 6 gün sonra ins güzel sonuç alacaksın
kaçıncı gün embryosu???

kızlar bugün çok yakın bi arkadaşım hamile olduğunu öğrendi evde test yapmış
çok sevindim inş 1 hafta arayla dünyaya getireceğiz

ama soyle bi durum vardı o kadar rahattı ki ben 6 test yaptım evde 3 kan verdim ve hala rahat değilim
o bitane yaptı haftaya kontrol e gidecekmiş
zerre kafasına takmıyor ve çok rahattı aslında pozitif görünce bizimde rahat olmamız lazım sonuçta gerginlik bebeğe de iyi değil zor bulduğumuz ıçin korkuyoruz ama kaderde ne varsa o olacak aslında
Cnm kendiliğinden mi olmuş bebeği? Bizimki zorlu süreç ya bence omdan biz kendimizi mahvediyoruz

bende de vardı göğüs ağrısı canım ve hala da var belim de ağrıyor
adet olacak gibi sizi oluyordu
bunlar güzel belirti bence bak biseycik kalmamış 6 gün sonra ins güzel sonuç alacaksın
kaçıncı gün embryosu???
Çarşamba toplandı cuma transfer oldu. 2 dedi embriyolog ama bilmiyorum 2 mi 3 mü ben karar veremedim :KK16:

X