2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Canim crione jeli ne kadara aliyosun sen progestan hic mi kullanmadin
Normal ücreti 118 tl
Ama doktor reçetesiyle 18-19lira sanırım. Bir kutuda 15tane var ben günde iki tane kullanıyorum 1hafta gidiyor yani.Protestan hiç kullanmadım canım yumurta toplamadan beri bunu kullanıyorum doktor devam et dedi

Teşekkürler. Herkesin maddi durumu farklıdır ona birşey diyemeyeceğim tabiki ama fiyatlar üç aşağı beş yukarı aynı. Hastahane seçerken fiyat değilde laboratuvar durumunu göz önünde bulundurun. Laboratuvar ve ekip ne kadar iyiyse sonuçta o kadar iyi oluyor emin olun. Araştırma yaparken canlı Doğum oranlarını dikkate alın

Bide anlaşmalı bankalara 8taksit yapıyorlar

Cok teşekkür ederim. İnşallah bunlara gerek kalmaz

22 aralik cuma test

Prense2015= bir sonraki denemeyi dört gözle bekliyoruz
Mercanca33 = ++++
M Mutinyo =kızlar neredesiniz
Pontik123 Pontik123 =kızlar neredeniz?
@esrabkurt= +++++++++
defnem84 =++++++
Fundyyyyy=13 aralık trasfer= bir sonraki denemeyi dört gözle bekliyoruz

Yarın olsun belki güzel bir sonuç alırsın üzülme olmasada insaAllah ikinci deneme için gücünü topla hemen başla insaAllah...benim 10.denemem bu üçüncü kez tuttu elhamdülillah ama diğer ikisi devam etmediği için korksamda Allah'a güveniyorum budefada saglicakla kucağıma alırım insaAllah...
Merhaba sence ikinci denemeyi hemen mi yapmak lazım . Ara vermek iyi olur mu

Kızlar 10. Gün için nasıl çok mu silik 5. Gün embriyosu

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    60,4 KB · Görüntüleme: 100
Cookkkk güzel hayirli olsun canim kac çıktı değerin.. .benum de transferin 7 aralıktaydi doktorum beni 2 hafta sonra kontrole çağırdı ama ben 10 ocakta gidecegim inşallah gitmişken kalp atışında duyalım diye...
963 cikti 12. gun degerim. 2 gun sonra 2111 olmustu. ama hala birsey hissetmiyorum surekli tedirginim bu yuzden

Merhaba canım hayırlı olsun bebisin insaAllah ..benimde 5 Aralık'ta koyulmuştu pozitif coksukur..aynen bende senin gibiyim arada bı kaşık agrim o kadar bende unutuyorum bazen hamile oldugumu

sorma cnmm pozitiflede rahatlamiyor insan surekli belirti ariyorum hala orada mi diye kendimi dinliyorum falan, hic bir sey hissetmeyincede meraklaniyorum yani. sende mi benim gibisin. ne zaman gideceksin ilk kontrolune ne dedi dr un?

X