2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Hayırlı olsun bissürü bebek oldu.. 8. Gün testini doktor mu istemişti? Benim 13. Gün testimm beklemeyi düşünüyordum ama bilemiyorum şu an..
şimdi bu başlıkta kimler hamile kaldı?
Canim Dr istemedi ben yaptırdım benim 10.gündü testim ama değerleri düşük pekte umudum yok açıkçası hayirlisi bakalim

Günaydın hanımlar. Ben bugün gene test yaptım ve çizgi neredeyse hiç gözükmedi. Sanırım kimyasal oldu :KK43: Yarın dananın kuyruğu kopacak artık. ilk denememiz olmadı tekrar deneriz artık napalım. Sizlerin kaçıncı denemeniz tuttu kızlar?
ilk denemler çoğunukla olumsuz sonuçlanıyor tatlım. genel olarak 2 ve üstündeyiz .

merhaba
6 aralik transfer tarihim sukur pozitifi aldim. haftaya kontrole gidiyorum bu tarihlerde transfer olan arkadaslar neler hissediyorsunuz bazen kucuk kasilmalar disinda cok bir belirtim yok hala. sonucumu bilmesem suphe edecegim. sizler ne zaman dr a gidiyorsunuz? belirtiler hissediyormusunuz?
Cookkkk güzel hayirli olsun canim kac çıktı değerin.. .benum de transferin 7 aralıktaydi doktorum beni 2 hafta sonra kontrole çağırdı ama ben 10 ocakta gidecegim inşallah gitmişken kalp atışında duyalım diye...

kızlar dün gece uyuyamadım

Arkadaşlarla yılbaşı programı için kapodakyaya plan yaptık 8 kişi, daha hamilelik olmadan ben istemiştim bu olayı, herkes hevesle isteyince bende bu sefer hayır diyemedim. Ama içim içimi yedi ya 4 saat yolculuk zararlı olursa. Özel arabayla gideceğiz bir saate bir arabadan inip yürüyebilirim ama stress ettim.

Stress oldum diye ,bebeğe zarar gelcek diye, daha çok stress oldum gece 4 te uyuyamadım ya :)

Gerçi hamilelik imzadam da şunu diyor ama "Anne gebelik süresince kararsızlık, heyecan, sinirlilik duygularını hissedebilir. Hepsi normaldir :)
Valla canım doktorun birse y olmaz derse git ama ben olsam cesaret edemezdim...ben ilçedeyim doktorum merkezde 1 saatlik yok 2 hafta sonra beni kese için çağırdı ama ben gitmişken kalp atışında duyalım diye bir kac günde kendim bekleyeceğim ki tekrar tekrar git gel yapmamak için canim

Günaydın hanımlar. Ben bugün gene test yaptım ve çizgi neredeyse hiç gözükmedi. Sanırım kimyasal oldu :KK43: Yarın dananın kuyruğu kopacak artık. ilk denememiz olmadı tekrar deneriz artık napalım. Sizlerin kaçıncı denemeniz tuttu kızlar?
Canım ilkleri genelde negatif benimde 3.denemem ilki hic tutmadı ikinci kimyasal oldu üçüncü rabbime şükürler olsun tuttu inşallah devamıda gelir

merhaba
6 aralik transfer tarihim sukur pozitifi aldim. haftaya kontrole gidiyorum bu tarihlerde transfer olan arkadaslar neler hissediyorsunuz bazen kucuk kasilmalar disinda cok bir belirtim yok hala. sonucumu bilmesem suphe edecegim. sizler ne zaman dr a gidiyorsunuz? belirtiler hissediyormusunuz?
Merhaba canım hayırlı olsun bebisin insaAllah ..benimde 5 Aralık'ta koyulmuştu pozitif coksukur..aynen bende senin gibiyim arada bı kaşık agrim o kadar bende unutuyorum bazen hamile oldugumu

Yarın olsun belki güzel bir sonuç alırsın üzülme olmasada insaAllah ikinci deneme için gücünü topla hemen başla insaAllah...benim 10.denemem bu üçüncü kez tuttu elhamdülillah ama diğer ikisi devam etmediği için korksamda Allah'a güveniyorum budefada saglicakla kucağıma alırım insaAllah...

Yarın olsun belki güzel bir sonuç alırsın üzülme olmasada insaAllah ikinci deneme için gücünü topla hemen başla insaAllah...benim 10.denemem bu üçüncü kez tuttu elhamdülillah ama diğer ikisi devam etmediği için korksamda Allah'a güveniyorum budefada saglicakla kucağıma alırım insaAllah...
Canım inşallah devam eder. Bu defa kucağına alırsın inşallah. Yarın için çok heyecanlıyım. Hemen yapamayacağız sanırım biraz çalışıp önce borçlarımızı ödemeye çalışacağım. Belki yaza inşallah.

Gunaydin malesef benim sonucum negatif :KK43:
fundycim canım canını hiç sıkma lütfen bende kan verdim ve pek ümitli değilim, regl ağrılarım var sanki ben zorla durduruyorum içimde sıkmasam kendimi kanamam başlayacakmışcasına, Allahın bir bildiği vardır elbette demekten başka çaremiz yok en son bende mayısta denemiştim ve kesin oldu gözüyle bakıyordum. şok oldum ne yapacağımı bilemedim çıktım dolaştım sokaklarda kimselerin yanında değilmişçesine özgürce dolaş inan bu günler gelecek rabbim seni gün gelecek çok sevindirecek. HER ZORLUKTA İKİ KOLAYLIK MUHAKKAK VARDIR, kolaylıklarının günü tez gelsin inşallah, sevgiyle kal... rabbim çokça dua istiyor bizden bizi sonra çok sevindirecek

Valla canım doktorun birse y olmaz derse git ama ben olsam cesaret edemezdim...ben ilçedeyim doktorum merkezde 1 saatlik yok 2 hafta sonra beni kese için çağırdı ama ben gitmişken kalp atışında duyalım diye bir kac günde kendim bekleyeceğim ki tekrar tekrar git gel yapmamak için canim

valla yollar karlı felansa allah korusun kazadan korkuyorum.

X