2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Canim benimde 4. Gun taze transfer oldu senin donmusmu test gunun neden erken senin
Dondurulmuş ama gecen ay donduruldu 19 yumurtam toplandi sadece 1 tane 4. Güne ulastı ve dondurdular sonra rahim filmi istedi doktorum onu cektirdim estrofeme basladim 13 aralikta da transferim oldu doktorum cok yuksek şans vermedi yüzde 40 dedi o yuzden cok alıştırmak istemiyorum kendimi bakalim hayirlisi olsun

önceki testler
Dumanikara=6 aralik transfer ++
Ondamcz=5 aralik transfer++
Helen cleopatra= 5 aralik transfer+++
2ba26=7 arakik trans. ++
Sebebu yok = 5 aralik trans.+++
Gnrcnn = +++++++

18 aralikpazarteai test bekleyenler
Mavisaclikiz= 7 aralik trans. =sonucu öğrenemedik
Ondamcz=5 aralik transfer =++++++++++

19 aralik sali test bekleyenler
Umudunuyitirmekyok =++++++++++
Hatice yakup=5 aralik transfer =++++++

20 aralik carsamba test
Kübra= 8 aralik transfer = sonucu öğrenemedik
Melekk3= 9 aralik transfer= sonucu öğrenemedik

22 aralik cuma test

Prense2015
Mercanca33
Mutinyo=11 aralik transfer
Pontik= 12 aralik transfer
esrabkurt= ?
defnem84 =++++++
Fundyyyyy=13 aralık trasfer

25 aralik pazartesi test
Umutolsun
Mutluhatun=++++++++
arya1234 =14 aralık transfer++++++++++
Mucizeolsakeske 16 aralik transfee
Vuslataumut=15 aralık transfer
@dikenlitel =16 aralık transfeer? (doğurumu canım senin test tarihin)
orangecloud =13 aralık transfer

04 ocak Persembe test

@sonbahar_98 = 23 aralık transfer

Kızlar test tarihiniz ne zaman?
askininaskisi askininaskisi
@sonbahar_98 = 23 aralık
S saniyebuse =20 aralık transfer

@kartopucu =29 aralık transfer

yarında bol artılı olsun kızlar.
Canım benim test gunu 23 aralik
9 aralik opu 14 aralik transfer

Ben antalya ivf dr kemal özgur benim belirtilerim cok ama ona yormak istemiyorum yoksa uyku bozuklugum huzursuzlugum ates basmasi hafif kasık agrilarim şiddetli mide yanmam hafif bulantim oluyo senin var mi belirtilerin
canım hayırlı olsun inşallah benimde bu sefer de olmazsa klinik değiştireceğim dr tavsiyelerinizi bekliyorum, dondurulmuş embriyom orada kalacak hala ama , bendede trf sonrası 5. 6. günler sol kasığımda seyirme vardı sanki sonra aniden kayboldu ani ve acı bir sancıdan sonra şimdi regl olacakmışım gibi ağrılarım, bu 4. denemem BAHÇECİ de geçen en son nisanda denedik oda negatif hiç bir belirtim yoktu şok olmuştum olmayınca rabbim kimselerin ümitlerini ve evlerini boş bırakmasın herkese bir altın top nasip eylesin benim 5 senelik interfliteden sonra ilk tüp bebekle bir oğlum oldu şimdi 7 yaşında onun her gece ettiği bebek duaları için çaba gösteriyorum, bizim zorluğumuzda sınavımızda bu allahım evlatlarımızla sınamasın bizi. şükür yinede sağlımıza ama gönül ve ümit çok zor sabah epey bi ağladım, rahatladım kendimi buzdolabına sokup bırakasım var hiç bişey hissetmiyim diye.

canım hayırlı olsun inşallah benimde bu sefer de olmazsa klinik değiştireceğim dr tavsiyelerinizi bekliyorum, dondurulmuş embriyom orada kalacak hala ama , bendede trf sonrası 5. 6. günler sol kasığımda seyirme vardı sanki sonra aniden kayboldu ani ve acı bir sancıdan sonra şimdi regl olacakmışım gibi ağrılarım, bu 4. denemem BAHÇECİ de geçen en son nisanda denedik oda negatif hiç bir belirtim yoktu şok olmuştum olmayınca rabbim kimselerin ümitlerini ve evlerini boş bırakmasın herkese bir altın top nasip eylesin benim 5 senelik interfliteden sonra ilk tüp bebekle bir oğlum oldu şimdi 7 yaşında onun her gece ettiği bebek duaları için çaba gösteriyorum, bizim zorluğumuzda sınavımızda bu allahım evlatlarımızla sınamasın bizi. şükür yinede sağlımıza ama gönül ve ümit çok zor sabah epey bi ağladım, rahatladım kendimi buzdolabına sokup bırakasım var hiç bişey hissetmiyim diye.
Bazen bende diyorum ki beynimin icini tamamen boşaltsam okadar yorgun ki bende cok agliyorum bukadar caba harciyoruz ve sonu husran oluyo hayirlisi bu demekten başka caremiz yok bende ilk 4 denememi istanbul tüp bebek merkezinde yaptirmistim sonra antalyaya tasindik burda da arastirdik burayi onerdiler burda da bu 2. Deneme oldu ama benim eşim azospermi o yuzden şansimiz cok düsuk bu seferde olumsuz olursa denemeye gucum kalmadi doktorum bile dedi fiziksel olarak cok iyisin ama ruhsal olarak bidaha denemeye hazir degilsin diye yine siz sanslisiniz evlat sevgisini tatmissiniz Rabbim gonlunuze gore versin bebeginize kardeş nasip etsin insallah

hoşgeldin tatlım. teşekkürler darısı sana inşallah burada çok umutsuz arkadaşların pzoitf oldu o yüzden umudu yitirmek yok. 45 yaşına kadar yolu var bu işin hiç canını sıkma artık bu bebek işleri zorlaştı. tüm çevrem sıkıntılı bu konuda. Belirti yaşamadan hamile kalan telaşlı kızlarımızın hepsi olumlu oldu. Allah ol dedi mi bunun önünde hiçbirşey duramaz.
çok saol dumanıkaracım senide hep takip ettim Bahçecideydin değil mi, inşallah sağlıkla kucağına alırsın, her eve bir altın top nasip eylesin allahım ve kıymet bilmeyi nasip etsin evlatlarımızın bizim ikinci ama üzüntü telaş hiç geçmiyor ilkinde 30 bile değildim, ne olduğuda belli değil şimdilik sadece kader diyebiliriz dedi Mustafa hocam, allahın ol demesiyle oluyor tüm mucizeler, dünyaya gelen her insan ne büyük mucizeymiş meğer, kimseyi kırmamak incitmemek nazik olmak gerekiyor diyorum hep herkesin bi geliş amacı var ve herkes birinin mucizesi. sevgiyle kalın kızlar az evvel mesaj geldi , yarın yaptırın diye.

Kızlar Şimdi eve geldim evde yatacakmışım her gün 2 ampul progestan iğne verdi jeli bıraktırdı doktorum Güvenç bey.Haftaya cuma randevu verdiğim gün hem bebeği hem kalbini duymamız gerek dedi.Keseyi gördü kese çok güzel oluşmuş dedi kanama ilk haftalarda çok görülen birşey Ama bekleyeceğiz ne senin yapabilecek birşeyin var ne de benim dikkat et dedi :KK61:

Bazen bende diyorum ki beynimin icini tamamen boşaltsam okadar yorgun ki bende cok agliyorum bukadar caba harciyoruz ve sonu husran oluyo hayirlisi bu demekten başka caremiz yok bende ilk 4 denememi istanbul tüp bebek merkezinde yaptirmistim sonra antalyaya tasindik burda da arastirdik burayi onerdiler burda da bu 2. Deneme oldu ama benim eşim azospermi o yuzden şansimiz cok düsuk bu seferde olumsuz olursa denemeye gucum kalmadi doktorum bile dedi fiziksel olarak cok iyisin ama ruhsal olarak bidaha denemeye hazir degilsin diye yine siz sanslisiniz evlat sevgisini tatmissiniz Rabbim gonlunuze gore versin bebeginize kardeş nasip etsin insallah
Canim esin tesemi oldu bu kacinci denrmen

Haklısın fundyyy rabbime şükürler olsun elbet olacağı bir zaman vardır ben ilk gebeliğime kadar her reglde çokça gözyaşı döktüydüm, o zamanlar demek lazımmış ki rabbimin bi bildiği vardır. ruhen olgunlaştım belki de büyüdüm çocuğuma iyi bir anne olabilecek yaşa geldim, çünkü o annelik dinginliği yoktu bende yaşla oldu. çocuklar bizlere allahın bir emaneti iyi bakmak hem görevimiz hem de borcumuz inşallah iyi insanlar olurlar. isteyen kucak açan her eve de rabbim bu güzel duyguyu tattırsın. birde bu azospermi konusunda semra kahramanın ekibi ve bahçecicinin ekibi çok diye biliyorum. bençok araştırıyorum en son zita westin yazdığı doğurganlık kitabını okudum tıkır tıkır işlemesi gereken bir mekanizma aslında bu ama bir şekilde aksaklıklar oluyor sanırım, bilimsel yaklaşmak isteyenlere okuyabilirler.

Kızlar Şimdi eve geldim evde yatacakmışım her gün 2 ampul progestan iğne verdi jeli bıraktırdı doktorum Güvenç bey.Haftaya cuma randevu verdiğim gün hem bebeği hem kalbini duymamız gerek dedi.Keseyi gördü kese çok güzel oluşmuş dedi kanama ilk haftalarda çok görülen birşey Ama bekleyeceğiz ne senin yapabilecek birşeyin var ne de benim dikkat et dedi :KK61:
çok şükür iyi haberlerinize:emir_bebek:biraz haylaz olacak galiba, cok mu hareketlenmistiniz

Canim esin tesemi oldu bu kacinci denrmen
6. Denemem eşim 2 kez tese oldu bi istanbulda bide antalyada istanbuldada var hücrrleri burdada var ama diyorum ya oluşan embriyolar çokta kaliteli olmuyo yinede biz elimizden geleni yapiyoruz eger bunca emege ragmen olmuyosa boyun eğip hayirlisi bu demekten başka carem yok ben bu denemem olumsuz olursa sosyal hizmetlere başvurmayi dusunuyorum

Haklısın fundyyy rabbime şükürler olsun elbet olacağı bir zaman vardır ben ilk gebeliğime kadar her reglde çokça gözyaşı döktüydüm, o zamanlar demek lazımmış ki rabbimin bi bildiği vardır. ruhen olgunlaştım belki de büyüdüm çocuğuma iyi bir anne olabilecek yaşa geldim, çünkü o annelik dinginliği yoktu bende yaşla oldu. çocuklar bizlere allahın bir emaneti iyi bakmak hem görevimiz hem de borcumuz inşallah iyi insanlar olurlar. isteyen kucak açan her eve de rabbim bu güzel duyguyu tattırsın. birde bu azospermi konusunda semra kahramanın ekibi ve bahçecicinin ekibi çok diye biliyorum. bençok araştırıyorum en son zita westin yazdığı doğurganlık kitabını okudum tıkır tıkır işlemesi gereken bir mekanizma aslında bu ama bir şekilde aksaklıklar oluyor sanırım, bilimsel yaklaşmak isteyenlere okuyabilirler.
Sperm bi şekilde bulunuyo ama kalitesi düsuk oluyo açikcasi merkez veya doktor bizim icin farketmiyo

önceki testler
Dumanikara=6 aralik transfer ++
Ondamcz=5 aralik transfer++
Helen cleopatra= 5 aralik transfer+++
2ba26=7 arakik trans. ++
Sebebu yok = 5 aralik trans.+++
Gnrcnn = +++++++

18 aralikpazarteai test bekleyenler
Mavisaclikiz= 7 aralik trans. =sonucu öğrenemedik
Ondamcz=5 aralik transfer =++++++++++

19 aralik sali test bekleyenler
Umudunuyitirmekyok =++++++++++
Hatice yakup=5 aralik transfer =++++++

20 aralik carsamba test
Kübra= 8 aralik transfer = sonucu öğrenemedik
Melekk3= 9 aralik transfer= sonucu öğrenemedik

22 aralik cuma test

Prense2015
Mercanca33
Mutinyo=11 aralik transfer
Pontik= 12 aralik transfer
esrabkurt= ?
defnem84 =++++++
Fundyyyyy=13 aralık trasfer

25 aralik pazartesi test
Umutolsun
Mutluhatun=++++++++
arya1234 =14 aralık transfer++++++++++
Mucizeolsakeske 16 aralik transfee
Vuslataumut=15 aralık transfer
@dikenlitel =16 aralık transfeer? (doğurumu canım senin test tarihin)
orangecloud =13 aralık transfer

04 ocak Persembe test

@sonbahar_98 = 23 aralık transfer

Kızlar test tarihiniz ne zaman?
askininaskisi askininaskisi
@sonbahar_98 = 23 aralık
S saniyebuse =20 aralık transfer

@kartopucu =29 aralık transfer

yarında bol artılı olsun kızlar.

Canım benim transferim daha yapılmadı ki dün opu yapıldı sadece transfer sanırım önümüzdeki ay olucak

Gözün aydinnnn olsunnn

Gözünaydın balım cuma günü de güzel haberler alırsın inşallahh :dua::dua:

X