2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

çok şükür iyi haberlerinize:emir_bebek:biraz haylaz olacak galiba, cok mu hareketlenmistiniz
Canım evin içindeydim aslında annemdeyim Arada bir çıktım avm de yürüdüğüm oldu ama hiç eğilmedim iş yapmadım sabah kalktım lavaboda bi baktım 3-4 damla geldi şuan hafif var kahverengiye dönük :KK43: inşallah Rabbim cümlemize Yardım etsin kötülüklerden korusun :dua::KK42:

çok saol dumanıkaracım senide hep takip ettim Bahçecideydin değil mi, inşallah sağlıkla kucağına alırsın, her eve bir altın top nasip eylesin allahım ve kıymet bilmeyi nasip etsin evlatlarımızın bizim ikinci ama üzüntü telaş hiç geçmiyor ilkinde 30 bile değildim, ne olduğuda belli değil şimdilik sadece kader diyebiliriz dedi Mustafa hocam, allahın ol demesiyle oluyor tüm mucizeler, dünyaya gelen her insan ne büyük mucizeymiş meğer, kimseyi kırmamak incitmemek nazik olmak gerekiyor diyorum hep herkesin bi geliş amacı var ve herkes birinin mucizesi. sevgiyle kalın kızlar az evvel mesaj geldi , yarın yaptırın diye.

bak mesaj yazarken mesaj gelmiş buralarda ol buraların uğurlu olduğuna inanıyorum :) inşlahha sizinde olur bu sefer

e7b99d42-4ca0-9ad7-0000-01607932759f

Gözünaydın canın. Test günün ne zaman?
Sağ ol canım. İnşallah sağlıklı bir şekilde ilerler. Allahım sizlere de silik de olsa o çizgiyi gösterir. Cumartesi test günüm
inşallah pozitif alırsın cnm ben 10,günü dündü kan tahlili yaptırdım 3,38 çıktı bugün bidaha yaptırıcaz amaa umudum yok :KK43::KK43:

Çok teşekkürler canım. Seni çok iyi anlıyorum canım. İnşallah pozitifi görürsün.

Kizlar progestan fitil kullanip bi zaman sonra fitil disari cikarken kahve sekilde cikiyor sizdede boyle bosey oldumu

Kızlar Şimdi eve geldim evde yatacakmışım her gün 2 ampul progestan iğne verdi jeli bıraktırdı doktorum Güvenç bey.Haftaya cuma randevu verdiğim gün hem bebeği hem kalbini duymamız gerek dedi.Keseyi gördü kese çok güzel oluşmuş dedi kanama ilk haftalarda çok görülen birşey Ama bekleyeceğiz ne senin yapabilecek birşeyin var ne de benim dikkat et dedi :KK61:
aman dinlen cnm sende Rabbim ol derse olur ve seninkide hayırlısıyla olacak inş. stres yapma dua et bolbol ve inşirah suresini aç dinle insanı çok rahatlatıyor

Dondurulmuş ama gecen ay donduruldu 19 yumurtam toplandi sadece 1 tane 4. Güne ulastı ve dondurdular sonra rahim filmi istedi doktorum onu cektirdim estrofeme basladim 13 aralikta da transferim oldu doktorum cok yuksek şans vermedi yüzde 40 dedi o yuzden cok alıştırmak istemiyorum kendimi bakalim hayirlisi olsun
%40 mı düşük ihtimal ????? Kusura bakma ama tatlım da doktorun saçmalamış %40 a düşük bir ihtimal diyorsa. Benim doktorum eşler tamamen sağlıklı bile olsa gebelik oranı %35-40 demişti. Hamile kalmak mucizevi birşey zaten bu yüzden %40 ihtimal çok çok çok iyi bir ihtimal Kendini sakın böyle şeylerle üzme derim.

Sağ ol canım. İnşallah sağlıklı bir şekilde ilerler. Allahım sizlere de silik de olsa o çizgiyi gösterir. Cumartesi test günüm

Çok teşekkürler canım. Seni çok iyi anlıyorum canım. İnşallah pozitifi görürsün.
Amin canım benim inşallahh:dua::dua:Cumartesi gününden önce kan testi yaptırmayı düşünüyo musun peki balım?

%40 mı düşük ihtimal ????? Kusura bakma ama tatlım da doktorun saçmalamış %40 a düşük bir ihtimal diyorsa. Benim doktorum eşler tamamen sağlıklı bile olsa gebelik oranı %35-40 demişti. Hamile kalmak mucizevi birşey zaten bu yüzden %40 ihtimal çok çok çok iyi bir ihtimal Kendini sakın böyle şeylerle üzme derim.
Haklisin canim yarin ola hayrola :KK16:

Arya'cım ben bunu göremedim ne ki , yeniyim ya buralarda nasıl görebilirim, benimde pztsi idi test günüm daha fazla kendimi sıkamıyacağım yarın tahlile gidiyorum. Allahım sağlıkla hayırla uğuruyla nasip etsin, çok ta korkuyorum ama bir cesaret bakalım kızlar inşallah buralar uğurlu olur kendimce bu denemem de bir şeyler denedim, eğer tutarsa kendimce anlatacak çok şeyim var:)

kızlar sizin karburga altında da bazen ağrı oluyormu, sanki hava sıkııyor gibi transferden sonra oldu acaba bebekten dolayı mı?

X