2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Kızlar Transferimin 20.günü bugün biraz önce kanamam oldu doktora gidiyorum lütfen dua edin bana çok kötüyüm ağlamaktan yüzüm şişti :KK61::KK43:
Canım içini ferah tut, benim arkadaşımın 9 ay boyu kanaması oldu. Sürekli serum yiyordu , ve şuan çok sağlıklı 4.5 aylık bebişi var

Merhaba!!
3. gün embriyosuyla pozitif alan var mıı?
İdrar testi 9. günden sonra anca çıkar herhalde değil mi?
Ben bugün 6. gündeyim. kendimi dinlemek istemiyorum, belirti aramıyorum ama sanki içerde bi yerde sessiz sedasız kendinisini görmemizi bekliyor gibi geliyor bana.
Bu da benim totemim sanırım:olamaz:
Benim 10. Gündede çıkmadı canım belki tuttu çıkmadı erkendi yada tutmadı

Kızlarrrrrr hastaneden aradılar dün 9yumurtam toplanmıştı 8i olgunlaşmış 7si döllenmişşşş çoook şükür o kadar sevindim ki anlatamam cumrtesi günü dondurma işlemi yapılacakmış o zaman tekrar arıcaz sizi dediler transfer önümüzdeki ay olucak muhtemelen :) :KK200::nazar:
Gözünüz aydın olsun insalalh..transferi neden yapmıyorlar bu ay

Kızlar benim adet ağrılarım bitti çok şükür. Ayağa kalkamaz hale gelmiştim. Şu an çok iyiyim. Rabbim hayırlı haberler almayı nasip etsin.
pontik merhaba senin ne zamandı transferin kan testi yaptın mı ? bende kendime cesaret verecek arkadaşlar arıyorm yoksa alıp başımı kaçıcam :KK43:

Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezinde tedavim ordan çağırdılar kızlar koyu gelmiyor kırmızı geldi şuan en çok belim agrıyor İnşallah kötü birşey olmaz şuan 1001 duygu yaşıyorum anlatamam size... :'(
kız olcak derler bizim ailede, dr. kim inşallah kazasız belasız kucağınıza gelir bebeğiniz bahçeciciye güvenin bence, es geçmezler sorgulayın muhakkak

Gözünüz aydın olsun insalalh..transferi neden yapmıyorlar bu ay
Canım bilmiyorum ki onu doktor salı günü seni göreyim bi dedi bana ama onu salı öğrenicem geç olsun güç olmasında Canım suan o kadar sevindim ki bebişlerim size emanet diye kapattım telefonu adam güldü tamam dedi :))))

Canım bilmiyorum ki onu doktor salı günü seni göreyim bi dedi bana ama onu salı öğrenicem geç olsun güç olmasında Canım suan o kadar sevindim ki bebişlerim size emanet diye kapattım telefonu adam güldü tamam dedi :))))
Aynen hakkında hayırlısı olsun cnm benden daha yumurta toplanmadan yarın toplama cars transfer dediler kafam karıştı simdi

Aynen hakkında hayırlısı olsun cnm benden daha yumurta toplanmadan yarın toplama cars transfer dediler kafam karıştı simdi
Hiç karıştırma kafanı Canım bence herkesin bünyesi farklı dün Benimle bir giren OPU ya bayanın 31 tane yumurtası toplanmış bana da 9dediler ana dedim benim neden az herkesin farklı farklı mesela bayan iğnelere devam edicek benim sadece vitaminler devam ilaç falan da vermedi sen doktoruna güven kafamı da karıştırma :KK66:

Benimde 13 aralik ama test gunum yarın neden erken acaba benimki
benim bahçeci kliniğinde 5. gün blast sizin neresi yarın bende yaptırayım bitsin bu duygu düşünce seli, herhangi bir belirti var mmı benim sadece regl olacakmışçasına bel ve damar ağrıları başladı . hele belim aşağılara pek çok vuruyor.

X