2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

ben biraz erken verdim tf+8 de 43 cıktı o bana azmış gibi geldi
son 1 kez vericem yarın yoksa dayanamam 6 ocakta randevum
noel tatili başladı bizim burda malesef
7. haftada görebileceğim inş varsa keseyi
Vardır kese neden olmasın, hepimiz paranoyak olduk valla :KK43: ikinci kan sonucumu vermeye gittiğimde dokuz doğurdum, çıkmadı kesin diye. Eşime vs söylemedim verdim diye, çünkü sabah hadi kalk kan verelim diye kaldırmıştı. Boşu boşuna kendimizi ve bebekleri üzüyoruz. Yapma öle

ben biraz erken verdim tf+8 de 43 cıktı o bana azmış gibi geldi
son 1 kez vericem yarın yoksa dayanamam 6 ocakta randevum
noel tatili başladı bizim burda malesef
7. haftada görebileceğim inş varsa keseyi

Yurtdisinda hersey daha prosedure uygun gidiyor sanirim. Biz burada kacak gocek baska doktorlara kontrol ettiriyoruz. :))) hangi ulkedeydin canim

Merhaba kızlar ben de 15aralıkta transfer oldum. Birkaç sayfayı okudum ama 143 sayfa tamamını okuyamadım. Güzel haberler alanlara şükürler olsun, Allah hayırlı doğum ve salih evlat nasip etsin.. konu sahibinin negatif sanırım inşallah Allahım daha fazla bekletmez onu da.. benim gibi bekleyenlerin de umudunu boşa çıkarmaz Rabbim inşallah... bende de bir belirti yok sadece reglden önceki göğüslerimdeki hassasiyet var o yüzden bugün biraz umutsuzum regl olacağım gibi geliyor..

Merhaba kızlar ben de 15aralıkta transfer oldum. Birkaç sayfayı okudum ama 143 sayfa tamamını okuyamadım. Güzel haberler alanlara şükürler olsun, Allah hayırlı doğum ve salih evlat nasip etsin.. konu sahibinin negatif sanırım inşallah Allahım daha fazla bekletmez onu da.. benim gibi bekleyenlerin de umudunu boşa çıkarmaz Rabbim inşallah... bende de bir belirti yok sadece reglden önceki göğüslerimdeki hassasiyet var o yüzden bugün biraz umutsuzum regl olacağım gibi geliyor..

öncelikle hayırlı olsun tedavin canım
belirtiye takılma fazla
belirti olmadan da gebe kalan çok kişi var
kaçıncı gün embriyosu? yaşın kaç? ilk denemen mi?
sakin belirti yok diye korkma herkez de aynı şeyler olacak diye bişey yok tatlım

sorma canım sigorta kartında kayıtlı hangisine gitsem gününü bekle tedavi olmuşsun dicek o yüzden o sansım da yok
avusturya/viyana canım

Sabrin sonu selamet insallah artik . Ben erken davranma konusunda surekli kotu ornek oldum sanirim sizlere . Evim hastanelere cok yakin o yuzden sip diye damliyorum hastaneye. Uc kez kan verdim azari yedim hemsireden.

Sabrin sonu selamet insallah artik . Ben erken davranma konusunda surekli kotu ornek oldum sanirim sizlere . Evim hastanelere cok yakin o yuzden sip diye damliyorum hastaneye. Uc kez kan verdim azari yedim hemsireden.

bende senin gibiyim imkanım olsa şuan gider kontrol olurdum
doktorum uzakta olacak bi sikinti olursa ara diye cep telefonunu bile verdi

bi ara arayıp dayanamıyorum bi randevu ayarlasanız hastane de dicem galiba
o isterse eğer bakarlar çünkü

öncelikle hayırlı olsun tedavin canım
belirtiye takılma fazla
belirti olmadan da gebe kalan çok kişi var
kaçıncı gün embriyosu? yaşın kaç? ilk denemen mi?
sakin belirti yok diye korkma herkez de aynı şeyler olacak diye bişey yok tatlım
2. Gün embriyosu, 32 yaşındayım ve ilk denemem ama 7 yıllık evliyim.. saol inşallah dediğin gibidir.. bugüne kadar korkmuyordum ama bugün böyle bir korku düştü içime..

2. Gün embriyosu, 32 yaşındayım ve ilk denemem ama 7 yıllık evliyim.. saol inşallah dediğin gibidir.. bugüne kadar korkmuyordum ama bugün böyle bir korku düştü içime..

o korkularımız hiç bitmiyor ki canım
pozitifi görünce değerim nasıl diyoruz
katlanıyor mu düşüyor mu
o yolunda gidince kese olacak mı kalbi atacak mı
korkualrimiz hiç bitmicek yani

dayana bilirsen yapma tatlım
ki zaten 2. gün embryosu hemen belli etmez
benim ki 5. gün dü diye ben 7. gün idrar testi yaptım pozitifti
Wawww 7. Gün ve hemde idrar testi ile :KK49: oyy çok güzell ya vay be çok sevindimmm ne kadar güzel ohh için rahatlamıştır artıkkk.. korkmadın mı 7. Gün yaparken ay çok cesurmuşsun yaaa gerçekten hayran kaldımmm.. ay inşallah sağlıkla kıcağına alırsın cesur anne:anne:

Wawww 7. Gün ve hemde idrar testi ile :KK49: oyy çok güzell ya vay be çok sevindimmm ne kadar güzel ohh için rahatlamıştır artıkkk.. korkmadın mı 7. Gün yaparken ay çok cesurmuşsun yaaa gerçekten hayran kaldımmm.. ay inşallah sağlıkla kıcağına alırsın cesur anne:anne:

o gün tv bakarken esra erol açıktı bi çift geldi bebekleri olmamış tüp bebek yaptırmış esra erol onlara
ve ikizlere hamile kalmış kadın
kalp atışını felan dinlettiler tv de izlerken eşimde bende ağladık
nasıl olduysa 4 gün sonra yapmak için aldığım testi açtım ve yaptım
çizgi çıktı inanamadım.esime cagirdim
o da görünce hayalet çizgiyi zıplamaya başladı deli :)))
sonraki gun yine yaptıım baktım çıktı kan verdim orda da çıktı ama hala korkuyorum kötü bişey olacak sevincim kursagim da kalacak diye

Arkadaşlar bana kese ve kalp için 29 Aralık cuma için randevu verildi en son 2 gün hcg değerim 2000.4 çıktı katlandı toplam 3 testle fakat benim kasık agrım oluyor korkuyorum sizce kimyasal gebelik olur mu ? bugün de buna kafam bozuldu keseyi görmeden kalbini duymadan içim rahat etmeyecek sanırım :olamaz: Allah hepimize sabır versin Bu tedaviyle hamile olan,olmayı bekleyen tüm arkadaşlarıma mutluluk versin :dua::KK200:

X