2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Arkadaşlar bana kese ve kalp için 29 Aralık cuma için randevu verildi en son 2 gün hcg değerim 2000.4 çıktı katlandı toplam 3 testle fakat benim kasık agrım oluyor korkuyorum sizce kimyasal gebelik olur mu ? bugün de buna kafam bozuldu keseyi görmeden kalbini duymadan içim rahat etmeyecek sanırım :olamaz: Allah hepimize sabır versin Bu tedaviyle hamile olan,olmayı bekleyen tüm arkadaşlarıma mutluluk versin :dua::KK200:

ayy öyle düşünme 2000 diyorsun bak ben düşünmüyorum da sana ne oluyor kız
üzme bakıyım bebisi
ben yarın 300 u görürsem mutlu olucam
hatun 2000 ı beğenmiyor
kimyasal olsa düşer çıkmaz 2000 de kese bile görünür

ayy öyle düşünme 2000 diyorsun bak ben düşünmüyorum da sana ne oluyor kız
üzme bakıyım bebisi
ben yarın 300 u görürsem mutlu olucam
hatun 2000 ı beğenmiyor
kimyasal olsa düşer çıkmaz 2000 de kese bile görünür
Ağzından bal damlıyor kuzum benim :KK200::KK68:Allah razı olsun içime su serptin peki sence doktoruma gitmeden önce başka biyere gidip kese görsem mi? Bu yanlış mı olur sizce kızlar ? :olamaz:

Ağzından bal damlıyor kuzum benim :KK200::KK68:Allah razı olsun içime su serptin peki sence doktoruma gitmeden önce başka biyere gidip kese görsem mi? Bu yanlış mı olur sizce kızlar ? :olamaz:

bekleye bilirsen bekle bence canım yaa kasma kendini :)
ama yok gorucem dersen 3-4 gün sonra bi git için rahatlar en azından
bana da dua et yarın güzel çıksın kan değerim
3. kez vericem inş

o gün tv bakarken esra erol açıktı bi çift geldi bebekleri olmamış tüp bebek yaptırmış esra erol onlara
ve ikizlere hamile kalmış kadın
kalp atışını felan dinlettiler tv de izlerken eşimde bende ağladık
nasıl olduysa 4 gün sonra yapmak için aldığım testi açtım ve yaptım
çizgi çıktı inanamadım.esime cagirdim
o da görünce hayalet çizgiyi zıplamaya başladı deli :)))
sonraki gun yine yaptıım baktım çıktı kan verdim orda da çıktı ama hala korkuyorum kötü bişey olacak sevincim kursagim da kalacak diye
Hiç korkma bak ilk sınavı atlatmışsın, kalp atışı falan dıydunjz mu? Onları da duyarsın ve kıcağına alırsın inşallahhh... onu bile göremeyenler var baksana hem, ayrıca 7. Gün gördüğüne göre değerin falan iyi demekki. Herşey Allahtan, Allah sevincini daim etsin canım benimmm

Hayırlı olsunnnn darısı bize inşallah bugün 7. Günümdeyim duayla bekliyorum bende bu haberi almayı cnm Rabbim tamamına erdirsin inşallah nasıldı belirtileri var mydı 7. Günde cnm :KK64:
Belirtiler vardı ama hiçbirini gebeliğe yormadım ilaçların etkisi dedim hep sonra üzülmeyeyim diye canım. 7.gün idrar testinde silik çizgi belli oluyordu

Belirtiler vardı ama hiçbirini gebeliğe yormadım ilaçların etkisi dedim hep sonra üzülmeyeyim diye canım. 7.gün idrar testinde silik çizgi belli oluyordu
Hayırlı olsunnnn darısı bize inşallah bugün 7. Günümdeyim duayla bekliyorum bende bu haberi almayı cnm Rabbim tamamına erdirsin inşallah nasıldı belirtileri var mydı 7. Günde cnm :KK64:
Bu Arada heyecandan atlamışım dualarına amin diyorum inşallah güzel sonuçlarınız olur sizlerinde

günaydın kızzlar gece kan testi yaptırmıştım 10,günü 3,38 çıktı hemşire gebelik yok diyemem dedii yükselişine bakıcaz dediii sizce durum nee gece yazdım amaa herhalde başına böle bişi gelen olmamış :KK43: şaştım kaldım acaba daha 1,2 haftalıkmı ondan mı 2,3 haftalık değerden biraz düşük :KK43::KK43::KK43: çok fenaayımm yaaaa

Evet haklsın ilaçların da etkileri var ben geceleri uyuyamıyorum vücudum ateş gibi oluyo bacaklarım çok ağrıo hayırlısı baklm bnde yapıyım diorm test ama olumsuz olursa moralim bozulur 12. Güne kadar die risk alamıyorum :KK66:

Evet haklsın ilaçların da etkileri var ben geceleri uyuyamıyorum vücudum ateş gibi oluyo bacaklarım çok ağrıo hayırlısı baklm bnde yapıyım diorm test ama olumsuz olursa moralim bozulur 12. Güne kadar die risk alamıyorum :KK66:
Ben bi gaza geldim yaptım. Beklemek en doğrusu tabiki. Benim göğüslerim küçüktür ama transfer sonrası özellikle o kadar şiştiler ki dokunmuyorum bile acıdan hatta çatlaklar oluştu cildimde o derece. Gece sıcak basmalarını hiç söylemiyorum bile . . Diğer bel sırt ağrısı kasık ağrısı zaten klasik ama saydığım bütün bu belirtiler kesinlikle ilaçlara vücudun verdiği tepki bence gebeliğe yormak doğru değil tatlım. En önemlisi güzel düşün güzel olsun hiç kendini strese sokma beklerken

Canım günaydın hayırlı ugurlu olsun sağlıkla kucagına al inşaallah
Taze transfer ne demek birde 8.gun dedıgımız olay transfer uzerıne mı 8oluyıor yoksa 5.gun emrıyosu koyup 3gun sonrasına mı denk gelıyor
Amin hep birlikte yaşayalım bu güzel duyguları inşallah. Taze dedikleri sanırım yumurta toplamadan sonra dondurulmadan transfer yapılanlara diyorlar. Benimki 5.gün embriyosuydu . Transferden sonra 8.gün. 12aralık transfer oldu 20 aralık ya kan verdim

günaydın kızzlar gece kan testi yaptırmıştım 10,günü 3,38 çıktı hemşire gebelik yok diyemem dedii yükselişine bakıcaz dediii sizce durum nee gece yazdım amaa herhalde başına böle bişi gelen olmamış :KK43: şaştım kaldım acaba daha 1,2 haftalıkmı ondan mı 2,3 haftalık değerden biraz düşük :KK43::KK43::KK43: çok fenaayımm yaaaa
Herkesin değerleri farklı çoğalıyormuş canım moralini bozup bebeğine zarar verme derim ben iki gün arayla tekrarla yükselecektir emin ol

Ben bi gaza geldim yaptım. Beklemek en doğrusu tabiki. Benim göğüslerim küçüktür ama transfer sonrası özellikle o kadar şiştiler ki dokunmuyorum bile acıdan hatta çatlaklar oluştu cildimde o derece. Gece sıcak basmalarını hiç söylemiyorum bile . . Diğer bel sırt ağrısı kasık ağrısı zaten klasik ama saydığım bütün bu belirtiler kesinlikle ilaçlara vücudun verdiği tepki bence gebeliğe yormak doğru değil tatlım. En önemlisi güzel düşün güzel olsun hiç kendini strese sokma beklerken
Walla iyi yapmşsn cnm bnm güZel hayırlı haber alırız inşallah hepimiz beklemeye devam bakalım bnde güzel sonuç alıp burda paylaşacağım günleri görmeyi çok istiyorum Rabbim tamamına erdirsin cnm tekrar

Herkesin değerleri farklı çoğalıyormuş canım moralini bozup bebeğine zarar verme derim ben iki gün arayla tekrarla yükselecektir emin ol
inşallahhh cnm inşallah bugün tekrarlıycazz bakalım inşllah bebeğim benimledir :KK43: başka bi anlamı olabilir mi değeri,n acaba offf offf ben bugün nasıl akşamı edicem bilmiyorum işteyim akşama kadar yatmak istiyorum elim ayağım tutmuyor :KK43:

X