2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Ne gibi belirtilerdi
Hayırlısı olsun Allah kucağınıza almanızı nasip etsin inş.
Teşekkürler tatlım.
Sıcak basması geceleri ter içinde uyanma
Sırt ve bel ağrısı
Kaşık ağrıları batmalar
Adet olacakmış gibi ara ağrılar
Göğüslerin patlayacak gibi şişmesi ve ağrı yapması gibi. .
Ama bunlar ilaçlardan çünkü verilen ilaçlar vücut kendini hamile sansın ve embriyoyu yabancı madde gibi algılayıp dışarı atmadın diye verilen ilaçlar canım.belirti aramayın

inşallahhh cnm inşallah bugün tekrarlıycazz bakalım inşllah bebeğim benimledir :KK43: başka bi anlamı olabilir mi değeri,n acaba offf offf ben bugün nasıl akşamı edicem bilmiyorum işteyim akşama kadar yatmak istiyorum elim ayağım hemşire gebelik yok dememiş sonuçta olumlu düşün güzel sonuçlar gelecek inşallah

Maşallah cnm ya hepiniz için ayrı ayrı seviniyorum

Konu senin benim diye birşey yok cnm birbirimizi tanımasakta birbirimiz için dualar ettik sevindik üzülddük

Hakikaten çok sevdim ben sizleri

Canım şuan açıkçası doktor heleki o çatalı görmek istemiyorum çok yıprandım ama yumurta kalitesini arttırmak için doğal kürler araştırıyorum başladımda hatta inş. faydasını görürüm
Canım senin içind e bekleyen arkadaşlarımız içind e kendimiz içind e su an dua etmekten başka bisey gelmez elimizden keşke gelsede daha fazlasini yapsak...rabbim tez zamanda herkese nasip etsin inşallah vardır elbet bunda bi hayr hep öyle düşün canim....yumusta kalitesi demişin onun için bence bol bol kuru incir ye onun faydası olacaktır inşallah

Çözülemeyecek sorun degil bence insallah cok cabuk atlatirsin. Stress hormonun nasil sakin biri misindie . benim malsef aileden genel olarak stressli ve gerginiz . Kucuk yegenlerim bile gergin oluyorlar cogu zaman.

Hamd olsun öyle cnm çok büyük bir problem değil normalde çok sakin olmasamda çok sinirlide değilim ama şu son 2 senede kendimi çok yıprattım hem çocuk olmayışı hem etrafın lafı sözü beni çok yordu ve gereğinden fazla stres yaptım ama şimdi öyle yapmıyorum daha iyiyim milletin lafıyla stres yaptıkça kendime yapıyorum kimseye birşey olmuyor o yüzden daha iyiyim

Kızlar ben 8.gün (20 aralık)test yaptım 145.53 çıktı şimdi doktoruma söyledim hayırlı olsun test gününüze kadar tekrar test yaptırmayın dedi test günüm 25 aralık sanırım kafamıza göre gidip kan vermememiz gerekiyor...

Merhaba kızlar ben de 15aralıkta transfer oldum. Birkaç sayfayı okudum ama 143 sayfa tamamını okuyamadım. Güzel haberler alanlara şükürler olsun, Allah hayırlı doğum ve salih evlat nasip etsin.. konu sahibinin negatif sanırım inşallah Allahım daha fazla bekletmez onu da.. benim gibi bekleyenlerin de umudunu boşa çıkarmaz Rabbim inşallah... bende de bir belirti yok sadece reglden önceki göğüslerimdeki hassasiyet var o yüzden bugün biraz umutsuzum regl olacağım gibi geliyor..
Hoşgeldin canim hayırlısı olsun hakkında inşallah rabbim kucağını doldursun..sakin belirti arama

Merhaba kızlar ben de 15aralıkta transfer oldum. Birkaç sayfayı okudum ama 143 sayfa tamamını okuyamadım. Güzel haberler alanlara şükürler olsun, Allah hayırlı doğum ve salih evlat nasip etsin.. konu sahibinin negatif sanırım inşallah Allahım daha fazla bekletmez onu da.. benim gibi bekleyenlerin de umudunu boşa çıkarmaz Rabbim inşallah... bende de bir belirti yok sadece reglden önceki göğüslerimdeki hassasiyet var o yüzden bugün biraz umutsuzum regl olacağım gibi geliyor..
Allah razı olsun cnm sağolasın evet malesef 2 tüp bebek denemem oldu ikiside negatif

Ama bu sayfa çok arkadaşımıza uğurlu geldi ve pozitifimiz çok fazla sende hiç tedirgin olma herkeste aynı olmuyor göğüs hassasiyetin varsa pozitif olma ihtimali daha yüksek bence

benim bel ve kasık ağrım çoktu çok ümitliydim tuttu diye ama oolmadı o yüzden belirti arama cnm

Rabbim hayırlısıyla anne olmayı hepimizede nasip etsin

Arkadaşlar bana kese ve kalp için 29 Aralık cuma için randevu verildi en son 2 gün hcg değerim 2000.4 çıktı katlandı toplam 3 testle fakat benim kasık agrım oluyor korkuyorum sizce kimyasal gebelik olur mu ? bugün de buna kafam bozuldu keseyi görmeden kalbini duymadan içim rahat etmeyecek sanırım :olamaz: Allah hepimize sabır versin Bu tedaviyle hamile olan,olmayı bekleyen tüm arkadaşlarıma mutluluk versin :dua::KK200:
Canım stres sıkıntı yapma inş. kalp atışınıda duyacaksın hakikaten ben stresin çok fazla zararını gördüm

Hayırlısıyla yavrunu kucağına alırsın inş.

Canım senin içind e bekleyen arkadaşlarımız içind e kendimiz içind e su an dua etmekten başka bisey gelmez elimizden keşke gelsede daha fazlasini yapsak...rabbim tez zamanda herkese nasip etsin inşallah vardır elbet bunda bi hayr hep öyle düşün canim....yumusta kalitesi demişin onun için bence bol bol kuru incir ye onun faydası olacaktır inşallah
Allah razı olsun cnm tabiki öyle biz hep hayırlısıyla olsun dedik hiçbir zaman illada olsun demedik dememkki böylesi daha hayırlı Rabbimden iyi bilemeyiz

Zor oldumu tabiki oldu maddi manevi çok yıprandım hatta ilk iki gün kendimi kapattım kimseyle konuşmadım yattım sadece ama hamd olsun toparlıyorum

evet cnm kuru incir yemeye başladım hatta kürü varmış ona başlıycam

Hamd olsun öyle cnm çok büyük bir problem değil normalde çok sakin olmasamda çok sinirlide değilim ama şu son 2 senede kendimi çok yıprattım hem çocuk olmayışı hem etrafın lafı sözü beni çok yordu ve gereğinden fazla stres yaptım ama şimdi öyle yapmıyorum daha iyiyim milletin lafıyla stres yaptıkça kendime yapıyorum kimseye birşey olmuyor o yüzden daha iyiyim

halt yesin millet . kendi kendini yesinler en güzeli

X