2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Kizlar surekli kendi başınıza gore kan vermeyin. Doktorun istedi mi tatlim?

ayyy keşke elimde olsa da vermesem
ama 1 kere daha verip bidsha vermeyi düşünmüyorum
herkezin değerleri çok yüksek benim.ki az geldi ondan vericem bidaha
önemli olan katlanmasıymıs yüksekliği değil ama insan rahat etmek istiyor canim

Hamd olsun cnm toparlıyorum :) selam vermek istedim size arada bakınıyorum ne var ne yok diye

Nasıl gidiyor hamilelik kalp atışını duydunmu bebişinin

Yok oteki cuma insallah kalp atisi. Bugun keseyi gordum cok şükür . Seni merak ettim. Konu senin bizi yalniz birakma :)

Ne kadar ara veemeyi dusunuyorusn tatlim?

Yok oteki cuma insallah kalp atisi. Bugun keseyi gordum cok şükür . Seni merak ettim. Konu senin bizi yalniz birakma :)

Ne kadar ara veemeyi dusunuyorusn tatlim?
Maşallah cnm ya hepiniz için ayrı ayrı seviniyorum

Konu senin benim diye birşey yok cnm birbirimizi tanımasakta birbirimiz için dualar ettik sevindik üzülddük

Hakikaten çok sevdim ben sizleri

Canım şuan açıkçası doktor heleki o çatalı görmek istemiyorum çok yıprandım ama yumurta kalitesini arttırmak için doğal kürler araştırıyorum başladımda hatta inş. faydasını görürüm

ayyy keşke elimde olsa da vermesem
ama 1 kere daha verip bidsha vermeyi düşünmüyorum
herkezin değerleri çok yüksek benim.ki az geldi ondan vericem bidaha
önemli olan katlanmasıymıs yüksekliği değil ama insan rahat etmek istiyor canim

Dogruu haklisin insan şüphe icinde kaliyor sürekli. Ama hormon yuksekligi de kisiden kisiye degisiyor gibi. Bebek sagligi rahim kalinligi felan degelerin yuksekligi ile pek de etkili degil gibi geldi bana

Konu senin benim diye birşey yok cnm birbirimizi tanımasakta birbirimiz için dualar ettik sevindik üzülddük

Canım şuan açıkçası doktor heleki o çatalı görmek istemiyorum çok yıprandım ama yumurta kalitesini arttırmak için doğal kürler araştırıyorum başladımda hatta inş. faydasını görürüm
Canım doktorum bana İbrahim Saraçoğlunun incir kürünü demişti. Hatta söyle örnek vermişti , hastamı biliyorum yıllardır hastam yumurtasını biliyorum . Bir ay bir geldi naptın sen dedim dedi, oda kürü söylemiş. Banada demişti doktorum , nolur nolmaz ama aklında olsun diye.

Canım doktorum bana İbrahim Saraçoğlunun incir kürünü demişti. Hatta söyle örnek vermişti , hastamı biliyorum yıllardır hastam yumurtasını biliyorum . Bir ay bir geldi naptın sen dedim dedi, oda kürü söylemiş. Banada demişti doktorum , nolur nolmaz ama aklında olsun diye.
inciri kaynatıp günde 3 defa suyu içilen kür mü cnm eğer oysa gördüm onu aklımda yapıcam inş.

Insallah tatlim okuduklarini uyguladıklarını bizlerle de paylasir misin?
Hepimizin her zman ihtiyaci var dogal seylere.

inciri kaynatıp günde 3 defa suyu içilen kür mü cnm eğer oysa gördüm onu aklımda yapıcam inş.
Bildiğim kadarıyla o canım, ben yapmadım . Tam o sıra yumurta büyütme tedavisindeydim. İbrahim Saraçoğlu incir kürü yazınca çıkıyor demişti

Verme cnm kan, heleki doktorun istemediyse.
Bende ikiz gebelik diye düşünüyordum bugün bir arkadaşın kan sonucunu duyana kadar buradan. Herkesin değeri farklıdır bence

ben biraz erken verdim tf+8 de 43 cıktı o bana azmış gibi geldi
son 1 kez vericem yarın yoksa dayanamam 6 ocakta randevum
noel tatili başladı bizim burda malesef
7. haftada görebileceğim inş varsa keseyi

Insallah tatlim okuduklarini uyguladıklarını bizlerle de paylasir misin?
Hepimizin her zman ihtiyaci var dogal seylere.
Canım incir kürü var, bal tarçın çörek otu kürü var, bide keçiboynuzu kürü benim şuan için bulduklarım bunlar

Benim yumurtalar kalitesiz olduğu için yumurta kalitesini arttırmak için bakıyorum

Canım incir kürü var, bal tarçın çörek otu kürü var, bide keçiboynuzu kürü benim şuan için bulduklarım bunlar

Benim yumurtalar kalitesiz olduğu için yumurta kalitesini arttırmak için bakıyorum

Çözülemeyecek sorun degil bence insallah cok cabuk atlatirsin. Stress hormonun nasil sakin biri misindie . benim malsef aileden genel olarak stressli ve gerginiz . Kucuk yegenlerim bile gergin oluyorlar cogu zaman.

X