2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Kızlarrr yaa kimse yokmuuuuuu az önce hastaneden geldik kan verdik gebelik için 3.38 çıktı bugün transferin 10.gümüşü kızlar anlamadım yardım nolllurrrr

Ulaşamam ki şuan sadece laborant yarın bu saatlerde tekrarlayalim dedi yükselirse gebelik war dedi şuan için hamilelik yok diyemem dediii

Kızlarrr yaa kimse yokmuuuuuu az önce hastaneden geldik kan verdik gebelik için 3.38 çıktı bugün transferin 10.gümüşü kızlar anlamadım yardım nolllurrrr

Tatlim bu saatte nerede yaptirdin kan tahlilini. Senin belirtilerin vardi. Niye boyle bir sonuc cikmis ki 5 altina iyi demiyorlar . Ama olumsuzlarda da 0.5 den yuksek olmuyor hormonlar.
3.38 ilginc bir rakam geldi. Demir ilaci kullaniyor musun düzenli
Kullanmıyorsan bir demir ilaci al bu gece yarin tekrsr kan ver. Kullaniyorsan tekrar kan vermende sakinca olmaz bence.

Selam çıtır anneler :KK54::KK54:

Bneim olumsuz olsada arada girip bakıyorum sizlere neler yazdıklarınıza :KK28::KK28:

Sayfamız baya çoğalmış hamişler inş. sağlıkllı ve güzel bir hamilelik geçirip bebişlerinizi alırsınız kucağınıza :emir_bebek::emir_bebek:

Bekleyen hamiş adayları sizleri çooookkk çoookkk iyi anlıyorum endişe korku umut duygu karmaşası içindesiniz bu günler hayırlısıyla biran önce geçse diyorsunuz ama geçiyor stres sıkıntı yapmayın inş. sizlerinde olumlu haberlerinizi alırız ve seviniriz hep beraber :anneadayı::anneadayı::anneadayı:

Stresten uzak durun ve kendinize çok çokkk iyi bakın tabi bebişlerinizede :anne::anne:

Tatlim bu saatte nerede yaptirdin kan tahlilini. Senin belirtilerin vardi. Niye boyle bir sonuc cikmis ki 5 altina iyi demiyorlar . Ama olumsuzlarda da 0.5 den yuksek olmuyor hormonlar.
3.38 ilginc bir rakam geldi. Demir ilaci kullaniyor musun düzenli
Kullanmıyorsan bir demir ilaci al bu gece yarin tekrsr kan ver. Kullaniyorsan tekrar kan vermende sakinca olmaz bence.
Cnm 2 gün önce yaptırdık gününden aslında cuma günümüz test için duramadık özel hastanede yaptırdık demir ilacı almıyorum doktor vermedi onu ne için içmem lazım ewde war olmassa içim

Merhaba!!
Arkadaşlar benim akıntım kesildi tamamen kupkuruyum. Sancılarım başladı ara ara oluyor. 5. gündeyim daha.. böyle kuruduğum zaman 2 gün sonra regl olurum ben :KK43:(((

selam kızlar nasilsiniz :)
benim yarın 16. gün yine kan vericem kendim inş değerim yine yükselmiştir
dua edin banaaaaa :))
Ayyy benimde yarın 14.gun oluyor canim bende vereceğim inşallah benimde yükselmiştir inşallah iyi çıkar degerlerimiz.. .senin kac kac çıkmıştı değerlerin hatırlayamadım canim yaa:işsiz:

Ayyy benimde yarın 14.gun oluyor canim bende vereceğim inşallah benimde yükselmiştir inşallah iyi çıkar degerlerimiz.. .senin kac kac çıkmıştı değerlerin hatırlayamadım canim yaa:işsiz:

ben
tf+ 8 --> 43
tf+ 13 --> 123

3 günde bir katlanıyormuş normal dedi doktorum ama bakalim rahatlamak için bidaha vericem yarın inş

senin kaçtı canım?

ben
tf+ 8 --> 43
tf+ 13 --> 123

3 günde bir katlanıyormuş normal dedi doktorum ama bakalim rahatlamak için bidaha vericem yarın inş

senin kaçtı canım?
Doktorun istedimiki cnm birdaha kan testi? İki kan sonucuma yeter dediler , şimdi kafam karıştı

Cnm 2 gün önce yaptırdık gününden aslında cuma günümüz test için duramadık özel hastanede yaptırdık demir ilacı almıyorum doktor vermedi onu ne için içmem lazım ewde war olmassa içim

Tatlim yarin alirsin kan verdikten sonra içersin ilacını. Yarin ola hayrola insallah.

X