2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
evet canım ıskenderunda kı doktor en erken salı gunu gorebılırsınız demıstı.bız de ayvalıkta gıttık slaı gunu doktora devlet hastanesınde bıra ılgısızdı doktor ama umarım bılgılerı dogrudur keseyı gorduk 4 mm dedi.2 hafta sonra kalp atırını duyabılırsınız dedı yalnız ben bekleyemeden uıyı bır doktor bulup gıtmek ıstıyorum cunku benım kahverengı lekelerım oluyor .progestan kullanıyorum
Canım progestan iğne mi yoksa tablet mi kullanıyosun?

Kızlar birgün girmedim neler olmuş güzel haberlerin yanında maalesef ki kötü haberler almisiz :KK43: ben de bugün doktorunun istediği testleri yaptırmak için devlet hastanesine gittim ordan da iki gundur idrarimi yaparken yanma ve kasık ağrım oluyordu kendi doktoruma ugradim kalp atışlarını artık duymamiz lazım dedi karından baktı pek anlaşılmıyor alttan muayene etmem lazım dedi baktı ve neyse ki o güzel pitpitlari duydum duyunca ağladım haftasiyla uyumlu çok güzel ilerliyor canlanmış bebeğimiz dedi darısı diğer arkadaşlara olsun

Canım belirtin yok mu hiç, gerçi çocuk da emziriyorsun anlamak ne kadar kolay olur bilmiyorum ki :KK43:

Evlendim hemen hamile kaldım. Gebeligim çok sikintiliydi. 7 ay hastanede yattim sayilir. 2 haftalikken hastanelik olmuştum. Ama simdi bebek küçük sürekli yorgun ve uykusuzum. Anlayamadim hiçbirşey. :-(

Arkadaşlar mrb doktora kalp atışı için gittik ama malesef ki kese içerisinde bebek olmasi gereken şekilde değil.Biliyorsunuz benim kan degerim yüksek çıkmıştı.Sonuç anormal gebelik.Yani yumurta dolleniyor keseye yerleşiyor ama kromozom hataları olabiliyor.Benim durum bu.Kese içinde büyük bir şekil var önce bebek zannettim ama doktor bebeğe benzemedigini ve bu kan değerinde kalp atışı olmasi gerektiğini söyledi. Ortada kalp atışı yok.plesanta var ama anormal gebelik.Bilgilenmeniz için yazıyorum tüm bunlar vajinal Ultrasonda netleşti. Lütfen ihmal etmeyin.Cuma günü tekrar bakılacak büyük ihtimal kürtaj dedi doktor.Elbette çok Üzgünüm ama siz siz olun kalp atışına kadar herseye hazırlıklı olun.Doktor çok açık konuştu bu çok fazla görülen bir olay ama bu sizin veya Eşinizin sağlıksız olduğu anlamına gelmiyor.Tamamen kodlama hatası. Yumurtlama sırasında oluyor. Umarım hiçbiriniz yasamazsınız bu durumu.Çok üzüldüm çok ağladım ama demekki zamanı değil. Hepimize sağlık olsun sizi seviyorum güzel anneler.Unutmayın ki bu çok özel bir duygu.Ve bu duygu yalnızca biz kadınlara özel! Bol sağlıklı gebelik diliyorum hepinize.

Çookk geçmiş olsun çok üzüldüm

Kızlar sayfalar ne cabuk ılerlıuor .Ben burayı takıp etmekte zorlanıyorum ya hu :110: 1 gun gırmeyeyım yetıosemıyorum sızlere...yenı gelen nısan annelerı hepınız hosgeldınız .Nıhayet evımıze geldık 25 gundur tatıldeydık .bugun ılac ıcmedım sukur leke gelmedı ınsallah hep boyle devam eder.artık smdı doktor arayısına basladım 2-3 kalmaz doktorumuzu bulur ve gıderız .sanırım kalp atısını 10 gun sonra duyabılırız .bızden boyle.buarada grupta baya ogretmen anne var.Bende turkce ogretmenıyım kızlar

Canim tatilde yuzdun mu, bende tatile cikicam sakincasi olmaz.herhalde :KK43:

X