2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kafana takma canım bebek doğsun annen senden daha çok sever :)
İnşallah ama mutluyken böyle tepki vermese de sussa keşke.
Canım bende de senin annenden bi tane var. Bana kalkmış bana sorsan aldır derim ama diyo. Bende ben bu işleri sana sormuyorum biliyosun dedim. Olmadan herşeyi söylerler olunca da en çok onlar severler. Oğlumda da aynısı olmuştu bende evlenir evlenmez hamile kalmıştım.
demek ki bi tek benim annem değilmiş. Dün akşam can sıkıntısından midem bulandı.

Arkadaşlar mrb doktora kalp atışı için gittik ama malesef ki kese içerisinde bebek olmasi gereken şekilde değil.Biliyorsunuz benim kan degerim yüksek çıkmıştı.Sonuç anormal gebelik.Yani yumurta dolleniyor keseye yerleşiyor ama kromozom hataları olabiliyor.Benim durum bu.Kese içinde büyük bir şekil var önce bebek zannettim ama doktor bebeğe benzemedigini ve bu kan değerinde kalp atışı olmasi gerektiğini söyledi. Ortada kalp atışı yok.plesanta var ama anormal gebelik.Bilgilenmeniz için yazıyorum tüm bunlar vajinal Ultrasonda netleşti. Lütfen ihmal etmeyin.Cuma günü tekrar bakılacak büyük ihtimal kürtaj dedi doktor.Elbette çok Üzgünüm ama siz siz olun kalp atışına kadar herseye hazırlıklı olun.Doktor çok açık konuştu bu çok fazla görülen bir olay ama bu sizin veya Eşinizin sağlıksız olduğu anlamına gelmiyor.Tamamen kodlama hatası. Yumurtlama sırasında oluyor. Umarım hiçbiriniz yasamazsınız bu durumu.Çok üzüldüm çok ağladım ama demekki zamanı değil. Hepimize sağlık olsun sizi seviyorum güzel anneler.Unutmayın ki bu çok özel bir duygu.Ve bu duygu yalnızca biz kadınlara özel! Bol sağlıklı gebelik diliyorum hepinize.
inşallah cuma günü rabbim mucizesini gösterir sana. Çok üzüldüm.

günaydın arkadaşlar

ben hamilileğimin ilk zamanları bilmeden yapılmaması gereken herşeyi yaptım

denize girdim aquaparka gittim köy yollarında arabayla takur tukur dolaştım dağa çıktım :KK45:

sıkı bebekmiş :emir_bebek::p
Senle aynıyız bende neler yaptım ama ben yeni doğum yaptım çocuğum 3 aylıktı ve tüp benekle zorla oldu nerden bilebilirdim olacak sadece bir kereilişki oldu denize gittim yüzdüm dubadan atladım kaç kere erkek horonu teptp 25 25 50 kilo melemenlik domates taşıdım iki kre 20 kiloluk su taşıdım tuğla tAşıdım şu savası yaptık zayıflak için koştum ip atladım mekik çektim inşAllah bişey olmaz o_Oo_O:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Kızlar birgün girmedim neler olmuş güzel haberlerin yanında maalesef ki kötü haberler almisiz :KK43: ben de bugün doktorunun istediği testleri yaptırmak için devlet hastanesine gittim ordan da iki gundur idrarimi yaparken yanma ve kasık ağrım oluyordu kendi doktoruma ugradim kalp atışlarını artık duymamiz lazım dedi karından baktı pek anlaşılmıyor alttan muayene etmem lazım dedi baktı ve neyse ki o güzel pitpitlari duydum duyunca ağladım haftasiyla uyumlu çok güzel ilerliyor canlanmış bebeğimiz dedi darısı diğer arkadaşlara olsun
Canım hayırlı olsun çok sevindim kalp atışlarını değerin kaçken yada kaç haftalıkken duydun bende sabırsızlanıyorum

Senle aynıyız bende neler yaptım ama ben yeni doğum yaptım çocuğum 3 aylıktı ve tüp benekle zorla oldu nerden bilebilirdim olacak sadece bir kereilişki oldu denize gittim yüzdüm dubadan atladım kaç kere erkek horonu teptp 25 25 50 kilo melemenlik domates taşıdım iki kre 20 kiloluk su taşıdım tuğla tAşıdım şu savası yaptık zayıflak için koştum ip atladım mekik çektim inşAllah bişey olmaz o_Oo_O:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
İNŞALLAH OLMAZ

Arkadaşlar mrb doktora kalp atışı için gittik ama malesef ki kese içerisinde bebek olmasi gereken şekilde değil.Biliyorsunuz benim kan degerim yüksek çıkmıştı.Sonuç anormal gebelik.Yani yumurta dolleniyor keseye yerleşiyor ama kromozom hataları olabiliyor.Benim durum bu.Kese içinde büyük bir şekil var önce bebek zannettim ama doktor bebeğe benzemedigini ve bu kan değerinde kalp atışı olmasi gerektiğini söyledi. Ortada kalp atışı yok.plesanta var ama anormal gebelik.Bilgilenmeniz için yazıyorum tüm bunlar vajinal Ultrasonda netleşti. Lütfen ihmal etmeyin.Cuma günü tekrar bakılacak büyük ihtimal kürtaj dedi doktor.Elbette çok Üzgünüm ama siz siz olun kalp atışına kadar herseye hazırlıklı olun.Doktor çok açık konuştu bu çok fazla görülen bir olay ama bu sizin veya Eşinizin sağlıksız olduğu anlamına gelmiyor.Tamamen kodlama hatası. Yumurtlama sırasında oluyor. Umarım hiçbiriniz yasamazsınız bu durumu.Çok üzüldüm çok ağladım ama demekki zamanı değil. Hepimize sağlık olsun sizi seviyorum güzel anneler.Unutmayın ki bu çok özel bir duygu.Ve bu duygu yalnızca biz kadınlara özel! Bol sağlıklı gebelik diliyorum hepinize.
Canim Allah sabir versin veren de o alan da hayirlisiyla tez zamanda saglikli hayirli evlatlsr sahibi olursun insallah guclu birine benziyosun Allah yar ve yardimcin olsun

Canım ne yaptın gittin mi dr a merak ettim inşallah yolundadır herşey
doktora gitmedim işteyim çünkü takip ediyorum şuanda ağrım falanda yok akşama doğru yoğunlaşırsa gitmeyi planlıyorum.
Topikte okumuştum dr. aramış biri kanama çoğalırsa gel demişti . Benimki tam kanama da değil akıntının pembe hali inşallah geçer kendiliğinden ya.
Leke çoğalmasa da gitsem mi ki acile bilemedim şimdi.

X