2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380

Yaaa offf gece gece aklima iş geldi.Okulda seminerler basliyor az kaldi.Ve ben nefret ettigim bir okulda ogretmenlik yapmak zorundayim.Cocuk fikri var diye kabul ettim calismayi yoksa hayatta yuzlerine bakmam.Özel okul cok stresli oluyor kizlar acaba bu durum hamileligimi etmilermi diye kafama takildi.Okul yonetimi cok baskici nefret ediyorum nasil gidicem bilmiyorum

Günaydın kızlaaar
Bende adetim geçtikten 5 gün sonra gidicem doktora yani haftaya ptesi. Ama bu süre içinde içim içimi yiyor iyi mi nasıl diye? Sizce gittiğimde keseyi de görebilir miyim? Bide içimi rahatlatmak için falan tekrat test yaptırmama gerek var mı beta artıo mu diye? Bi yanım akışına bırak diyor, bi yanım hep tedirgin

Peki sana bişey sorucam canım benim şimdi 2 gün geçti adetim afedersin peçeteye krem rengi gibi akıntı geliyo sende varmıydı peki bu?
şeffaf su gibiyse normal dedi doktor bana. Benimde akıntım var

Bende eş durumu bekliyorum. Nasıl bi okula düşecem hiç bilmiyorum(

Iyi geceler kizlar benimde randevum cuma gunu kese gorunur Allahin izniyle ama kalp atisi icin erken sanirim rabbim bebislerimizi saglikla kucagimiza almayi nasip etsin insallah
Aminn inşallah kalp atisi 6.haftadan itibaren atiyormus oyle yaziyor yani usg ile duyulabilir diye
Ozel okulda calismak cok zor benide hamile kaldigimi ogrendikten 1 hafta sonra is gorusmesi icin cagirdilar ozel bir okuldan bebek once davrandi kismet
Günaydın arkadaşlar

Bı hafta benim de kalp atışlarını duymayı beklediğim hafta

Hep beraber duyarız inşallah
Aminn inşallah duyariz hayirlisiyla
Günaydın güzel anneler

Günaydin kızlar ben baktirdirdim icin rahat edicekse baktir istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…