2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Bugün keseyi görmeye gidecek arkadaşlar benim randevum 16.30 da nasıl vakit geçecek bilmiyorum. gece de uyuyamadım heyecandan değerim pazar günü 2569 du görürüm değil mi keseyi adetim geçeli 5-6 gün oldu dr a gidip gelenler burdan haberleşelim umarım hepimiz mutlu mutlu döneriz keseleri kalp atışlarını duyarız. Allahım sen duy dualarımızı...

Hayırlı haberlerle gel canım inş bekliyoruz güzel haberlerini

Amin canım inş Rabbim hepımızın yüzünü güldürsün anne baba olmak 9 ay korkmak demek rahım kapalı kutu içinde ne olsugunu bılmıyoruz sonra da dogumdn sonra korkucaz hayırlısıyla saglıkla bır alabılelım de kucaklarımızı

Gunaydın guzel anneler. Bende henüz mide ile alakalı bi problem yok ama olsun isterdim hamileleiğimin sağlıklı dvam ettiğini gösterir. Hnüz dokora gitmediğim için korkuyorumbi sıkıntı varmıdır diye.pazartesi gitmeyi düşünüyodum ana datanamadm az önce persembe gunu için randevu aldım.6hafta 3günlük oluyorum bata göre gec dollenme değilse kalp sesi duyulur heralde. Ya gebeliğimde bi sorun var diyorum yada cinsiyeti kız olcak cok rahatım çünkü şişlik var sadce bidekoku hassasiyeti.

Canm niye kötü düşünce aklına getiriyosun iyi düşün lütfen hem her gebelık farklıdır kendıne hasdır belirtilerin herkesle aynı olma durumu olamaZ ki bebegıne odaklan kötü düşünmemeye çalış bende cok korkuyorm bıde cok büyük kaybım var ama pozitif düşünceler gönderiyorum evrene bizim korktuklarımızdan Rabbim bizi emin kılsın inş hersey güzel olucak

Nasıl canım memnun kaldın mı özel saglık sigortan mı var yoksa normal muane ücreti mi ödüyosun bende haznedar medicanaya gidiyorum ama orayı da düşünebilirim

Doğrusu ben özel sağlık sigortasından faydalanmak ümidiyle gitmiştim ama özel sağlık sigortam başlayalı 4 ay oldu 9 ay olması gerektiği için faydalanamadım

Funda hanıma tavsiye üzerine gittim zaten memnunda kaldım, check up mahiyetinde birçok test istedi çok pahalı geldi doğrusu sadece muayene ücretini ödeyip çıktık :)

Bundan sonrada gitmem sanırım Nereye gideceğimid ebilmiyorum doğrusu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…