2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Biraz daha beklemem lazım o zaman :) senin göründü mü
Yok benimde 593 :) 2haftaya gidecrm tekrar o zaman görürüz inşallah:))
Hala adet olacakmışım gibi ağrılarım var ve negatif sonuçtan Korktuğum için yapamıyorumm :/
Benimde ağrılarım var adet sancısı gibi doktor normal dedi. Sende baktır en azından acaba var mıdır yok mudur korkuların olmaz.

Hala adet olacakmışım gibi ağrılarım var ve negatif sonuçtan Korktuğum için yapamıyorumm :/
Daha once boyle gecikmeler yasiyorsan bekle
Ben pazartesi günü yaptırdım adetim 4 gün geçmişti değerim 845 iki gün sonra tekrar baktırdım ikiye katlamıştı ama ultrason baktırmadım yarın baktırcam bende hayırlısı inşAllah
Tebrikler darisi keseyi gormeye daha sonrada pit pitlari duymaya
Kaçıncı haftadan itibaren başlıyor bulantılar?
Degisir kisiden kisiye oglumda 4.hafra icersinde basladi 5 kilo verdim bunda mide bulantısı var ogurme var ama cikarmadim istah gitti

Yok benimde 593 :) 2haftaya gidecrm tekrar o zaman görürüz inşallah:))

Benimde ağrılarım var adet sancısı gibi doktor normal dedi. Sende baktır en azından acaba var mıdır yok mudur korkuların olmaz.
Peki sana bişey sorucam canım benim şimdi 2 gün geçti adetim afedersin peçeteye krem rengi gibi akıntı geliyo sende varmıydı peki bu?

Kızlar bende bugün aşırı halsizlik var eşim kendine yemek ısıtırken kokudan rahatsız oldum birden kustum sonra rahatladım sanırım hamilelik yeni başlıyor . Çok şükür yavrum sağlıklı olsunda çekmeye razıyım rahatsızlıkları . Bugün 6. hafta tamamen doldu . Kalp atışına haftaya pazartesiye çağırdı doktor yarında tatile gidiyoruz biraz kafa dağıtırım evde sürekli bir sorun olur mu iyi mi diye sarıp duruyorum .

Evet canim ama ondan sonrada bebek goruncekmi boş gebelikmi sıkıntısı başlıcak offf Off hiç bitmiyor korkular
Aynen öyle tıpkı ben gibi keseden önce dış gebelik mi kimyasal gebelik mi doktor iç gebelik dedi güldü bana :) şimdi boş gebelik mi kalbi atacak mı Allah hepimizin gönlüne ferahlık kuzularımıza sağlık versin :)

Ben normal ultrasonla gördüm canım hatta doktor karından bakınca daha 2500 lü değerlerde olmalı karından çıkmaz ki derken bak burda dedi doktor :) ama cihazları baya iyi gittiğim hastanenin onunla alakası olabilir . Haftaya çarşamba perşembe git bakalım

Ben pazartesi günü yaptırdım adetim 4 gün geçmişti değerim 845 iki gün sonra tekrar baktırdım ikiye katlamıştı ama ultrason baktırmadım yarın baktırcam bende hayırlısı inşAllah
Yarın kesemizi görecek 3 Kişi olduk Allah'ım inşallah sıkıntısız hepimiz burdan müjdeyi veririz

Degisir kisiden kisiye oglumda 4.hafra icersinde basladi 5 kilo verdim bunda mide bulantısı var ogurme var ama cikarmadim istah gitti[/QUOTE]
İnşallah böylebişey başlamaz. En korktuğum şey

Kalbini bi duysaydim ondan sonra rahatlicam. Gerçi bu seferde zeka testi o bu var offf takilmiyim diyorum ama elimde degil

merhaba arkadaşlar dün idrarla erken gebelik testlerinden yaptım malesef ikinci çizgi oluşmadı. adetime 4 gün var. acaba aranızda bu testlerde 4 gün kala hamile Görünmeyen ancak sonra hamile olan var mı ? umudumu korumalımıyım arkadaşlar ? yardımcı olursanız çok sevineceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…