2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380

tabi ki ümidini koru... benimde ilk testim negatif çıktı, tüm adet belirtilerini yaşadığım halde adetimden 1 gün önce test yaptım veee pozitif. hayırlısıyla sen de görürsün inşallah :)

Merhaba arkadaşlar bende inşallah nisan annesi Olacağım Reglime 4 gün kala Beta hgc test yaptırdım değer 6 Ağustos 109,36 çıktı doktor vajınal muayene etti çok küçük olduğundan görünmüyor dedi 22 Ağustos'ta gel görürüz o zaman dedi . Benim içim içimi yiyor tabi 8 Ağustos'ta bir Beta hgc daha yaptırdım değer 276,33 çıktı 3 haftalık içim değer çok düşük gibi geliyor bana Acaba Regl tarihim geçtikten sonra daha çookk yükselir mi ? Kafamda deli sorular

Selam arkadaşlar.. Adetim geçeli 2 gün oldu 24 günde bi adet görüyorum,adet olucakmış gibi karnım ve belim ağrıyo ne kadar daha beklesem diye düşünüyorum???

4 gün kala bile beta iyi çıkmış bu arada adetten sonra yükseliyor.korkma senin durumun süper.Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin

Bende nisan annesi olacağım inşallah
Tebrikler allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin
Gayette iyi kan degerin benim adet gunum 245 cikti gonlunu ferak tut
Ben de nisan annesi olacağım inşallah
Tebrikler sizde saglikla kucaginiza alin inşallah bebişi

4 gün kala bile beta iyi çıkmış bu arada adetten sonra yükseliyor.korkma senin durumun süper.Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin

Tebrikler allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin

Gayette iyi kan degerin benim adet gunum 245 cikti gonlunu ferak tut

Tebrikler sizde saglikla kucaginiza alin inşallah bebişi

Çok teşekkürler kızlar içime su serpiniz :) Allahım sağlıkla kucağımızaaldığımız günleri göstersin inşallah

O konuya takma artık.. değerlerin çok iyi sadece iyi düşün iyi olsun.. bebeğine odaklan..duanı et gerisini Allaha bırak

Sürekli dua ediyorum ama işte Off Allahım çok büyük Ömür versin miniklerimize inşallah

Evet canım aynı gün olacaklar. Hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız inşallah

Aminnn amiiiiinnnnn

Iyi geceler kizlar benimde randevum cuma gunu kese gorunur Allahin izniyle ama kalp atisi icin erken sanirim rabbim bebislerimizi saglikla kucagimiza almayi nasip etsin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…