2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
İyide onlara yapmışım hibi davraniyorlar yok bebisimiz yok bebisimiz aç kalmasın ye bebisimize iyi bak bebisimizi görmeye gelicez fln.
Banada herkes öyle diyor hatta kendi Arkadaşlarım bile bunlara takılma bence Allah korusun Bebeğini kaybetme düşüncesini de at kafandan ben bu bebeğime de bir şey olursa deliririm herhalde benim için ilk Sırada olan şey bebeğim gerisi boş sende öyle yap

slmlar... kocalarina ve ailelerine kizan arkadaslarima tek tavsiyem sakince dusunmeleri 3 gun once bende esime ve ailesine asiri dercede sinirlendim ve kirildim aglama krizine girdim resmen ama bu gorseniz halimi kendimi nasil hakli görüyorum suan o halime guluyorum mesela. bence bu durumlarimiz tamamen hormonlardan kaynaklaniyor bi kac gun sonra daha mantikli dusundugunuzde aslinda cokta buyutulecek meseleler olmadigini gorursunuz ozellikle dreamy07 dreamy07 canim bence esinin ailesi bebegini sahiplenmisler bu senide sevdiklerini gosterir cunku seni sevmeseler bebeginede soguk olurlar. boyle dusunup bebegini uzme herseyi hissesiyor senin onu istemedgini hissettigini dusunsene bi yazik degilmi bebisine.

Kızlar benim moralim çok bozuk ben eşimden ayrılmak istiyorum hamileyken Boşanma oluyor mu bilmiyordum ama onun ve ailesinin bu bebeği haketmediklerinş düşünüyorum benim ona ne maddi ne manevi ihtiyacım var bugün evim okadar kırdı ki elimde olacağıdır yarın ayrılacağım o hale geldim
Canım bu konuda acele karar vermek doğru olmaz, bak hormonlarımiz yüzünden zaten on kat fazla kırılıyoruz. Biraz gez dolaş anne babana git, eşinle tekrar konuşmaya çalış. Hemen karar verme ne olur. Bebeginin yerinede düşünmeye çalış. O ne isterdi nasıl isterdi. Rabbim yuvaniza huzur Bebeğinize sağlık versin.

uyuyo şimdi doğuma gelecekmiş 5 bacısı gelmesin, düşmüyor zaten bebek o kadar zorlam ama rağmen orda. Diyo ki bacışının biri ikiz doğur birini bana ver peh. Dün dedim zaten kocama pişmanım evlendigime diyoki öküz gibi azarliuo. Ben de insan isem deliliğe vurup o karılara gununu göstericem ararlarsa açmam, doğuma gelirse 1-2 kişi gelsin çünkü ben tek çocuğum destekçim yok. Valla geldiklerinde parmağımı bile oynamıyorum. Yok ya kocan iyi olacak bunu ben melek sandım ama değil
Canım ne olur bebek için canını sıkmamaya çalış, takmamaya çalış belli ki hepsi patavatsiz insanlar. Bebeğine birsey olduğunda emin ol En çok sen üzüleceksn onların umurunda olmayacak. Ne olur kendine ve bebeğine kıyma. Ikinizde çok hassas dönemdesniz şu an, kendinize iyi bak

slmlar... kocalarina ve ailelerine kizan arkadaslarima tek tavsiyem sakince dusunmeleri 3 gun once bende esime ve ailesine asiri dercede sinirlendim ve kirildim aglama krizine girdim resmen ama bu gorseniz halimi kendimi nasil hakli görüyorum suan o halime guluyorum mesela. bence bu durumlarimiz tamamen hormonlardan kaynaklaniyor bi kac gun sonra daha mantikli dusundugunuzde aslinda cokta buyutulecek meseleler olmadigini gorursunuz ozellikle dreamy07 dreamy07 canim bence esinin ailesi bebegini sahiplenmisler bu senide sevdiklerini gosterir cunku seni sevmeseler bebeginede soguk olurlar. boyle dusunup bebegini uzme herseyi hissesiyor senin onu istemedgini hissettigini dusunsene bi yazik degilmi bebisine.
Sağol canım valla haklisin

Canım ne olur bebek için canını sıkmamaya çalış, takmamaya çalış belli ki hepsi patavatsiz insanlar. Bebeğine birsey olduğunda emin ol En çok sen üzüleceksn onların umurunda olmayacak. Ne olur kendine ve bebeğine kıyma. Ikinizde çok hassas dönemdesniz şu an, kendinize iyi bak
Sahol bitanem

Ayni durum bende sinirden düşsün diye bekliyorum. Ailesi hakeymiuo bebek sanki onların hibi davranıyorlar kocam kız kardeşlerine laf ettirmiyo neymiş beni el üstünde tutuyorlarmış. Hamile kaldigima vallahi pismanim
Canım lütfen böyle söyleme bak Allah elinden alır ve bir daha nasip etmezse çok pişman olursun. Senin yazılarını okudukça tüğlerim diken diken oluyo. Bişey yazmayacaktım ama dayanamadım. Allah pişman etmesin seni, sadece uyarmak istedim. Çocuğu olsun diye can atan binlerce kadın var, zorluklarına rağmen ne kdr şanslı olduğunun farkında ol lütfen bu bize verilmiş bir lütuf.

Dün annemle konuştum malum ben gurbete gelin geldim şimdide kardeşim ünv Kazandı yanıma istanbula geliyor ... Annemler duygusal bayramda Yanlarında değildim kardeşimle de son günleri ... Babam kız gitti oğlanda gidiyor yol arkadaşlarımız bizi Bıraktı demiş ay çok kötü oldum oturdum Ağladım herşeye ağlıyorum zaten kendimi bi An yerlerinde düşündüm hiç görmediğim bilmediğim hatta hissetmediğim içimdeki zeytin tanesini düşündüm içim titredi ya öyle aklıma geldikçe Gözlerim doluyor :cry:belki saçma ama hormonlar beni bi tuaf yaptı sanırım zeytinimde ne alakası var dimi normalde olsa annem anlatırken ağlamak yerine sizde buraya taşınırsınız sık sık gelirsiniz diye geyik yapardım ben anneme fırsat vermeden duygusallığın dibine vurdum :KK17:bi tabak daha eksildi odalardan biri daha boşaldı ev sesizleşti ay aklıma neler geldi annemi de üzdüm ... Bu hormonlar nezaman düzelir ki o_O

Canım lütfen böyle söyleme bak Allah elinden alır ve bir daha nasip etmezse çok pişman olursun. Senin yazılarını okudukça tüğlerim diken diken oluyo. Bişey yazmayacaktım ama dayanamadım. Allah pişman etmesin seni, sadece uyarmak istedim. Çocuğu olsun diye can atan binlerce kadın var, zorluklarına rağmen ne kdr şanslı olduğunun farkında ol lütfen bu bize verilmiş bir lütuf.
Ay ben hiç cevap vermeyeyim çok duygusalım birinin bebeği kaybetmek istemesi düşüncesi bile inanılmaz üzüyor

Walla ben naz falan Yapmıyorum oda çocuk değil biz 36 yaşındayız bile isteye bebek yaptık uğraştık ben bu kadar sıkıntı çekerken neyin alışma evresini yaşıyor ben zaten annemde kalıyorum evde kalsam ölğrdüm şu an bırak bana bakmayı soyduğu iki elmayı Başıma kakıyor ben defalarca evlatlık almak istedim sırf o istiyor diye Dr Um Hastalığı'n atak yapar dediği halde ben hamile kaldım şimdi neyin kafası bu benim Yanımda olacağı yerde bende insanım die bağırıyor ben daha 12 haftalık hamileyim bunun 7. Haftasından beri sıkıntılarım var yani 5 haftada 5 gün evde kaldım ondan mı sıkıldı ben kararlıyım onada dedim bundan sonra senden ÇÖP istersem yüzüme tükür benim için yoksun sen dedim gururun varsa şimdi o gitsin annesine
Canım inş seni üzdüğü için pişman olur ve özür dilemeye gelir. Geldiğinde sende güzelcd konuş konuşarak halletmeye çalış. Belki o da fark edecektir seni ne kadar üzdüğünü. İnş fark eder ve sorunlarınızı halledersiniz. Sen sakinliğini koru bol bol dua et inş geçer bugünlerde.

Canım teşekkür ederim ama ben sürekli hasta Değilim ben büyük fedakarlıklarla hamile kaldım çok iyi biliyor ben hala kortizon kullanıyorum bana zaten annem Bakıyor benim mutsuz ve hasta olmamdan etkilense Yanımda olur bem diyalizlere girerken o gezince baba olunmuyor ne yüzle bakacak çocuğunun suratına acaba
Canım en iyi sen bilirsin tabi ne yaşadığını. Inşallah bebeğin ve kendin için en doğru kararı verirsin. Bize sana destek olmak düşer. Üzmemeye çalış kendini.

Redberryy Redberryy kız duygusal pıtırcık seni de yerim zeytinini de yerim :) ağlayacağına taşınmaya ikna etsene. Kardeşinin okulu 6-7 yıl sürer sonuçta bence dayanamazlar o hasrete. Hadi sen kendi evinde yaşıyorsun. Kardeşinin yurtta olmasına dayanamayıp gelirler belki :KK66:

Şuan için onların yaptığı herşey sana batıyor :) Umursama. Bırak bana da yok organik ye yok onu yapma bunu yapma diyolar :) Peki tamam diyorum yapacak bişey yok .
Sağol birtanem. Ben alışkın değilim bu kadar müdahale edilmesine demekki herkese öyle oluyormuş. Sagolun kızlar desteğiniz için hepiniz. Simdi yeğeninize iyi bakıyorum. Kimseyi umursamiycam.

X