2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kizlar ben de doktorun erkek dedigi bebegimin goruntusunu ekliyorum. Kendinizinkiyle karsilastirirsiniz belki cinsiyet tahmini icin :)

="Camaron, post: 42730964, member: 701325"]Kizlar ben de doktorun erkek dedigi bebegimin goruntusunu ekliyorum. Kendinizinkiyle karsilastirirsiniz belki cinsiyet tahmini icin :)
[/QUOTE]

Aslinda daha erken tahmin icin, ben de 12+5 te gitmistim ikili tarama icin. Doktor erken ama soyleyecegim dedi. Zaten cevremdeki herkes de oglun olacak diyordu. Nasil anliyorlar anlamiyorum :)

Tesekkurler canim :) darisi basina. Aslinda benzer haftalardayiz, sana da soyler doktor bir sonraki kontrolde herhalde.[/QUOTE]
İnşallah tatlım
Bende kuaförünü Aradım yarın eve gelip boyayacak dip boyası yapacak )))Şimdi oralarda öğürme kusma falan yapamam
Boyadik hic koku yok ilk defa organikle boyadim canim tavsiye ederim

Kizlar doktorum aradi az once ikili test 480 de 1 çıkmış 300 un alti olsa harmony test onerirdim simdi de sana kalmış dedi sanırım harmony test yaptiracagim morelim çok bozuk :KK43: ense kalinligi 1.5 mm cikmisti

edss edss yasında küçük aslında bi doktorla konuş önce hangi girdiden yüksek çıkmış benim kuzeninin ikili test yüksek çıkmıştı uclu test iyiciçıktı bebis doğdu 10 aylık şimdi maşallah cin gibi ben de ikili test sonucu bekliyorum cnm ondan sordum zaten bu testler kesin sonuçvermiyor ense kkalınlığı falan çok normal çünkü bi ayrıntılı konusunda doktorunla

Kizlar doktorum aradi az once ikili test 480 de 1 çıkmış 300 un alti olsa harmony test onerirdim simdi de sana kalmış dedi sanırım harmony test yaptiracagim morelim çok bozuk :KK43: ense kalinligi 1.5 mm cikmisti

Canim 1.5mm cok iyi bir sonuc degil mi? Yasinda daha gencmis. Doktor risk var gibi mi konustu?
Bence icini ferah tut. Ikili taramada genelde korkutuyorlar boyle. Benim arkadasima da bir suru stres yaptirdilar risk var diye. Masallah su an cok saglikli bir kiz doguracak.

edss edss yasında küçük aslında bi doktorla konuş önce hangi girdiden yüksek çıkmış benim kuzeninin ikili test yüksek çıkmıştı uclu test iyiciçıktı bebis doğdu 10 aylık şimdi maşallah cin gibi ben de ikili test sonucu bekliyorum cnm ondan sordum zaten bu testler kesin sonuçvermiyor ense kkalınlığı falan çok normal çünkü bi ayrıntılı konusunda doktorunla

Nasıl Yapılıyor bu ikilı test ki

Yarin gidecegim canim konusacagim doktorumla ayrintili ikili test ucluden daha güvenilir test yaptirmaya gittigimizde cokayrintili bilgi vermedi kagitta görmüştüm 1.5 mm yazisini esim 25 ben 24 yasinda sigaraicmiyoruzgenetikte yok neden böyle cikti ki

Kendimde gittim ve şuanda doğum yapan 8-10 tane arkadaşım var.Adına güvenip oraya gittiler hepsi lanet ediyor şuanda.Zaten tavsiye ettiği tadavi şekli senin genin için çok saçma.Gebelik başlayınca önlem amaçlı iğne verilebilir ama daha gebelik oluşmadan bu gen için verilmez.Bebeğinin sağlığı daha önemli.Ben Ofm'ye taa Güzelobanın sonundan gidiyorum canım.Zaten gebe kalınca ayda bir bilemedin 15 günde 1 gideceksin.
kafam iyice karıştı canım yaa ilter beye zaten gideceğim uroloji randevum bayramdan sonra çünkü gittiğimde görüşeceğim belkide bu doktora devam etmem evet önemli olan doktorun iyi olması anadolu hastanesindeki doktor daha önce andeva daymış buraya geçmiş sonra nette pıhtılaşması olan birçok kişi övgüler yağdırmış bende ona istinaden gitmiştim en kötüsü kafa karışıklığı birine başlasam gerisi kolay zaten doktor gezmekten bi hal oldum:KK51:

Canim 1.5mm cok iyi bir sonuc degil mi? Yasinda daha gencmis. Doktor risk var gibi mi konustu?
Bence icini ferah tut. Ikili taramada genelde korkutuyorlar boyle. Benim arkadasima da bir suru stres yaptirdilar risk var diye. Masallah su an cok saglikli bir kiz doguracak.
Doktor cok riskli degil dedi canim ama baştan beri harmonytesti yaptirmami soyluyordu nedense öneriyor bu test kesin sonuc diye. Benim kuzenimde cok fazla risk cikmisti aminyosentez bile yaptirdi kizi sağlıklı ama korkutuyorkar iste o 1 ihtimal bana denk gelirse

D
Canım merhaba, aynen benim de alnım sivilce içinde. Ergenlikte bile böyle sivilcem yoktu. İşin ilginç tarafı kızıma hamileyken hiç böyle şeyler yaşamadım. Aksine güzelleştin demişti herkes, cildim pürüzsüzdü. Bu sefer vücut tüylerim de çabucak çıkıyor ve alnım sivilce içinde...

M Maysamoms her gün yeni bi tane çıkıyor ergen gibiyim suratim maf oldu :KK43::KK61: cildiyeye gitsem diyorum ama ilaç kullanamıyoruz elim kolum bağlı :KK43: bi çözüm bulursan banada söyler lütfen:KK61:

Olmazmı alnım dolu valla eşim bile farkediyo çok yağlıda yemem hamileliktendir zaten. Yüzümü yıkıyorum sürekli bide loreal arındırıcı cilt toniğini kullanıyorum o biraz iyi geliyo çabuk geçiyo ama yinede çıkıyo..

maalesef bende de var canım o sivilceler yüzümde boynumda omuzlarımda fln yağlandı da normalde hiç sivilcem olmazdı hormonal Bi durum galiba

Bende Niveanın Yağlı ciltler için olan temizleyicisini yüz fırçası kullanarak temizliyorum ama yok :KK43: 3 ekimde Dr gitsem artık o zaman sorarım haberdar ederim sizi :)
Çok geç Cvp verdim kusura bakmayın evden (altayçeşme ) çıkıp sahilden Bağdat caddesine kadar Yürüdüm ve yürüyerek geri döndüm :) Ayrıca hamile pantolonu aldım kızlar H&M'den çok güzell kesin oraya Bakın çocuk reyonunu değinmiyorum bile cinsiyet belli olsun o reyonu toplayıp eve getircemmmm :):KK200::emir_bebek:

Canım üzme kendini. Bu testler sağlıklı sonuç vermiyor. Ense kalınlığı da iyi çıkmış. İnşallah sağlıklıdır bebeğin ama için rahat edecekse yaptır diğer testleri de.

Canim sakin strese girme bu testte sorun cikip amiyosentezde saglikli dogan bebek cok ense kalinligi iyiymis allahinda izniyle sagliklidir bebisin

D

Bende Niveanın Yağlı ciltler için olan temizleyicisini yüz fırçası kullanarak temizliyorum ama yok :KK43: 3 ekimde Dr gitsem artık o zaman sorarım haberdar ederim sizi :)
Çok geç Cvp verdim kusura bakmayın evden (altayçeşme ) çıkıp sahilden Bağdat caddesine kadar Yürüdüm ve yürüyerek geri döndüm :) Ayrıca hamile pantolonu aldım kızlar H&M'den çok güzell kesin oraya Bakın çocuk reyonunu değinmiyorum bile cinsiyet belli olsun o reyonu toplayıp eve getircemmmm :):KK200::emir_bebek:

H&M den ben de hamile kotu aldim. Cok memnunum, tavsiye edilir :)

D

Güle güle kullan canm bende bayramdan sonra alışverişe çıkcam inşallah cinsiyetide öğrenrz p.tesi bebişede alırım bişiler..

X