2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Bnde dusunuyom almayı ama bebegın cinsiyetini ogrendımmı alacagız hem ona bana kıyafetler:KK66:)
K Pazartesi ikili testim var inşallah cinsiyeti belli olur tabi rabbim önce sağlık versin.. gerçi yüzde yüz öğrenene kadarda bişi almam arkadaşıma 5. Ayına kadar erkek dediler sonra kız dediler ondan korkuyom :KK66:

Kızlar merhaba hepinize msjlari ilk başlarda takip ediyordum fakat biraz uzak kaldım neler neler olmuş hepsini okuyamadım ama ben de ikili test yaptırdım.doktor olumlu çıksa da olumsuz çıksa da kesin sonuç diyemeyiz gerçeği bebek dogunca öğreniriz dedi.bu arada catlak için krem yağ kullanmaya baslicam AKZER BITKISEL ÇATLAK YAĞI ni aldım bugn .bir de bonal krem almayi düşündüm ne yapacağıma karar veremedim siz neler kullanmaya basladiniZ

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    133 KB · Görüntüleme: 92
Kızlar merhaba hepinize msjlari ilk başlarda takip ediyordum fakat biraz uzak kaldım neler neler olmuş hepsini okuyamadım ama ben de ikili test yaptırdım.doktor olumlu çıksa da olumsuz çıksa da kesin sonuç diyemeyiz gerçeği bebek dogunca öğreniriz dedi.bu arada catlak için krem yağ kullanmaya baslicam AKZER BITKISEL ÇATLAK YAĞI ni aldım bugn .bir de bonal krem almayi düşündüm ne yapacağıma karar veremedim siz neler kullanmaya basladiniZ

Ben simdilik bebek yagi suruyorum. Doktor karin ve basen bolgeme kakao yagi tavsiye etti. Ayrica lierac da karnina surebilirsin dedi. Onlari daha almadim. Lierac zaten cok pahali turkiyede, yurtdisindan almak lazim.

Doktorlar olacaksa olur zaten diyorda bende en azndan önlem almak istiyorum çatlaklara.. aktardanmı aldın o yağı umarım faydalı olur

Canim sakin strese girme bu testte sorun cikip amiyosentezde saglikli dogan bebek cok ense kalinligi iyiymis allahinda izniyle sagliklidir bebisin
İnşallah canım inşallah hepimizin ki sağlıklıdır harmony test yaptırmaya karar verdik eşimle çok ağladım ya . Evladımın üzülmesini istemiyorum şimdi sakin olmaya çalışıyorum .

Canım üzme kendini. Bu testler sağlıklı sonuç vermiyor. Ense kalınlığı da iyi çıkmış. İnşallah sağlıklıdır bebeğin ama için rahat edecekse yaptır diğer testleri de.
Evet canım bu testlere çok güven olmuyor ama şüphesi bile yetermiş . Allah'ım hepimize sağlıklı evlat versin . Harmony testi yaptırmaya karar verdik eşimle . Sonuç ne olursa olsun evladımız o bizim ama sağlıklı olması için bol bol dua etmekten başka bir şey gelmiyor elimden :KK43:

Ben simdilik bebek yagi suruyorum. Doktor karin ve basen bolgeme kakao yagi tavsiye etti. Ayrica lierac da karnina surebilirsin dedi. Onlari daha almadim. Lierac zaten cok pahali turkiyede, yurtdisindan almak lazim.
Evet lierac i çok duydum bide bonal çok iyi diyorlar ama çok pahalı yani tek tüp yetse yine razıyım karın göğüs popo bacak fln baya sürmek gerekiyor bide sabah aksam 2 3 haftada o krem biter.bilemedim işte bi türlü karar veremedim

Rabbim bütün bebislerimize sağlıklı doğmayi nasip etsin onlar dogduklarinda bizlere de sağlık versin mutlu huzurlu sağlıklı hamilelikler versin insallah. Ikili test sonucunda sonuç olmuşuz olması bebeğin illaki sağlıksız olacağı anlamına gelmiyor olumlu olmasi da sapasağlam doğacak anlamına gelmiyormus.bol bol dua edip moralimizi yüksek tutmamız gerek.ben de daha yeni yaptırdım sonucu daha almadim ama ne olursa olsun o bebisler bizlerin canı ciğeri diyorum doğsa da şöyle opsem opsem koklasam. Merak etmeyin insallah bebisler çok sağlıklı doğacak ümitsizliğe kapılmayın bol bol dua edin yarın arefe hem bol dua ile geçirelim insallah

İnşallah canım inşallah hepimizin ki sağlıklıdır harmony test yaptırmaya karar verdik eşimle çok ağladım ya . Evladımın üzülmesini istemiyorum şimdi sakin olmaya çalışıyorum .
Bitanem sakın üzme kendini doktorda şüphe demiş kesin bişey yokki bol bol dua et canm Allah böyle bir mucize yaratmış sen annesin artık duanı kabul eder rabbim inşallah sağlıklı bişekilde doğurursun Rabbim kimseye göstermesi zaten seninde kesin değilmiş ben inanıyorumki o çok sağlıklı doğacak Allahın izniyle sakın üzülüpte onuuda üzme..

Evet lierac i çok duydum bide bonal çok iyi diyorlar ama çok pahalı yani tek tüp yetse yine razıyım karın göğüs popo bacak fln baya sürmek gerekiyor bide sabah aksam 2 3 haftada o krem biter.bilemedim işte bi türlü karar veremedim

Doktor bana lieraci sadece karnina sur dedi, bir damla koyacaksin tum karna yayacaksin dedi. Basen ve diger bolgeler icin kakao yagini onerdi.
Dedigin gibi olursa cok pahali oluyor zaten. 100ml tup 110tl falan. Hayatta yetistiremeyiz :)

Kizlar ben de dr dan geldim az once.kocaman olmus minigimiz.12.haftanin icindeyiz.5.5 cm olmus. Ama asiri hareketli.öyle böyle degil. Saga sola one arkaya dönüyo.gobegini kaldiriyor.bir ara ayaga kalkti.dr bile sasirdi.ense kalinligina falan bakildi. Imom omega diye bir vitamin lierac catlak kremi kullaniyorum artik.

X