2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kizlar ben de doktorun erkek dedigi bebegimin goruntusunu ekliyorum. Kendinizinkiyle karsilastirirsiniz belki cinsiyet tahmini icin :)

Eklentiler

• image.jpg
    120 KB · Görüntüleme: 98
Bnm bebegimin resmine benziyo ama bnm doktr 11+6 da gittik ve daha belli olmaz dedi cok iyi uxman biri ama net konusmak isteyen biri birazda soguk tahminde bulunmadi yani oynuyo bile demedi konttol etti soyledi sadece insallah pazartesi test sonucuna gittigimde bizde sagliklica hayrlisi ile ogreniriz aminn [/QUOTE]="Camaron, post: 42730964, member: 701325"]Kizlar ben de doktorun erkek dedigi bebegimin goruntusunu ekliyorum. Kendinizinkiyle karsilastirirsiniz belki cinsiyet tahmini icin :)[/QUOTE]

="Camaron, post: 42730964, member: 701325"]Kizlar ben de doktorun erkek dedigi bebegimin goruntusunu ekliyorum. Kendinizinkiyle karsilastirirsiniz belki cinsiyet tahmini icin :)[/QUOTE][/QUOTE]

Aslinda daha erken tahmin icin, ben de 12+5 te gitmistim ikili tarama icin. Doktor erken ama soyleyecegim dedi. Zaten cevremdeki herkes de oglun olacak diyordu. Nasil anliyorlar anlamiyorum :)

Ayy ne güzel cinsiyetinu ogrenmissin canim gözün aydin

Tesekkurler canim :) darisi basina. Aslinda benzer haftalardayiz, sana da soyler doktor bir sonraki kontrolde herhalde.

Canımm valla siz bu nub teorisini çözmüşsünüz :)
Kıza benziyor dedi yaaa.En başından beri kız doğuyordu içime:)
maşallah canım Allah hayırlısını versin sağlıklı şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah örnek resimlerden yola çıkarak kıza benzettim değişmez heralde doktor dediyse minik prenses geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…