2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Tünaydın kızlar biz bugün 10 haftalık olduk

Yalnız bir sıkıntım var Suratımı sivilce bastı Yağlı yemekte yemiyorum Sivilce sıkıntısı olan var mı ?
Olmazmı alnım dolu valla eşim bile farkediyo çok yağlıda yemem hamileliktendir zaten. Yüzümü yıkıyorum sürekli bide loreal arındırıcı cilt toniğini kullanıyorum o biraz iyi geliyo çabuk geçiyo ama yinede çıkıyo..

Bende 12 haftalik hamileyim bende ayni sorunu yaaiyorum unutuyorum hep

Benimde 4 aya gırıyom hala buyumedı arastırdım onu 5 aylıkken baslıor

Kızlaaar bu yasadigimiz duygulari ömrümüzde iki kere üç kere görcez belkide veeee dünyanin en güzel hissiii hep olumlu yanlarini düsünelimm icimizde bizim kanimizdan beslenen gümbür gümbür kalbi atan bir minik var 3cm olmasina ragmen elleri yüzü minnacik ayaklari gozleri var. Ve bunlari yasamak icin gece gunduz aglayan insanlar dolu. Ne kadar sansliyiz binlerce sükürler olsun Rabbimize bir yaradılışa şahit oluyoruz ömür boyu bizim izlerimizi tasicak, gözümüzde asla büyümeyecek bir evlat sahibi olcaz sizde böyle seyler düsünmeye calisin bebisimizde mutlu olsuuuun. Anasinin kuzusuuu gadasini aldigim

Kızlar benim Dr Um hamilelikte saç boyatmanın hiç bir sakıncası olmadığını kanıtlanmış bebeğe bir zarar-ı olmadığını söyledi siz ne düşünüyorsunuz bu konuda zaten kendimi kusma ve halsizlşkten dolayı berbat hissediyorum saçlarımda iğrenç oldu çok kararsızım

Doktorlar soyluyo ama sonucta vucuduna kimyasal giriyo sac derine isliyo o boya ve vucudunda gezi benegedw ulasiyodur mutlaka cok istiyosanda benim fikrim dogal yollari tercih et paptya kina gibi renklendiricileri kullana bilirsin

Doktorlar soyluyo ama sonucta vucuduna kimyasal giriyo sac derine isliyo o boya ve vucudunda gezi benegedw ulasiyodur mutlaka cok istiyosanda benim fikrim dogal yollari tercih et paptya kina gibi renklendiricileri kullana bilirsin
Kına kullanamam çünkü saçımda boya var zaten çok önemli değil saçımın kendi rengi de açık Kumral beyazımda yok ama kendimi çok çirkin hissediyorum belkide 5 haftadır yatmaktan ve kilo vermektendir sadece merak ettim boyanmayı Düşünen var mıdır diyenlerin ablam bankacıydı hamileliği boyunca boyattı ve bir sorun olmadı çok şükür zaten şu sıralar bulantıdan boyatamam da belki doğumdan hemen önce boyatırım

Bencede boya illa bebek sagliksiz olacak diye degil de kimyasal diye uzak durulmali. Arkadaslarim hep boyuyordu gebelikte sorun olmadi ama icleri rahat degildi. Cok kotu durumda degilse bence boyadan uzak durulmali organik denenler bile bir suru madde iceriyor.

Aynen canım benım cok güzel bir yaklasım bende böyle düşünüyorum miğde bulanmalarına halsizliklere de milyonlarca şükür bizim bu selzenişlerimiz bebegı olmayan insanların ne kadar zoruna gider onları düşünüp onların yerine koyup her dakika her saniye şükür etmeliyiz

Bende oyleyim yat kus hep evde bunalim takiliyorum resmen artik kuafore gicem kasim gozum toplatirim bide fon kendime gelirim belki bayramda en azindan :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…