2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
çok şükür canım bebiş iyi ya gerisine katlanıcaksın artık. o gelince hepsini unutturacak inş. :)

Benim de yarın ikili testim varr. İnşallah ben de iyi haberlerle dönerim

Canım Anadolu hastanesini tavsiye etmem sana.Eğer evine yakın gelirse Medstar Topçular var pergede.Orda Kerim Yavuz var.Ben ofisime yakın olduğu için rutin kontrolüm haricinde bebeği görmeye 2'dir ona gidiyorum.Kendisi bu riskli gebelikler konusunda bayağı uzman.Heterozigot dahi olsa gebelikte öneriyor.Ama gebelik öncesi iğneğe başlamak çok gereksiz.Çok gezdim,hiçbir perinatologdan bunu duymadım.Kendi doktorum da bende daha fazla gen olmasına rağmen gebelik çıkınca başlattı.Öncesinde coraspin içtim.

Ya cok pardon yanlış topige yazmisim kan pihtilasmasi yopigine yazacaktım bütün nisan annelerine sağlıklı dogumlar diliyorum öpüyorum sizi güzel anneler

yaa neden canım benim evimin yaninda hemen hastane kolayima gitti tek olunca kötü mu doktor niye öyle dedin evet ya bende iğne kullanmak istemiyordum ki birde öncesinden baslamak hic istemiyorum

Bende belirgin bi buyume yok
Henuz kilo da almamisim

Ilk hamileligimde 4-5 aylikken cikmisti

yaa neden canım benim evimin yaninda hemen hastane kolayima gitti tek olunca kötü mu doktor niye öyle dedin evet ya bende iğne kullanmak istemiyordum ki birde öncesinden baslamak hic istemiyorum
Ben kullaniyorum kan sulandırma ıgnesi cok saglikli o olmasa ztn cocugum olmazdı cunku doktor bana birgun gecırme diyor hamileyken basladım 9 aya kadar dewam edecem gobek kenarlarında vuruyom kendıme

Kendimde gittim ve şuanda doğum yapan 8-10 tane arkadaşım var.Adına güvenip oraya gittiler hepsi lanet ediyor şuanda.Zaten tavsiye ettiği tadavi şekli senin genin için çok saçma.Gebelik başlayınca önlem amaçlı iğne verilebilir ama daha gebelik oluşmadan bu gen için verilmez.Bebeğinin sağlığı daha önemli.Ben Ofm'ye taa Güzelobanın sonundan gidiyorum canım.Zaten gebe kalınca ayda bir bilemedin 15 günde 1 gideceksin.

Kızlar size bir sorum var şimdi ben hamile kaldığımda 22 yaşındaydım şimdi 2 aylık hamileyim ve 23 yaşına girdim çin takvimine bakcam hangi yaştan bakcam anlamadım

UOTE="Good mom, post: 42726486, member: 673582"]Kaldğın yaştan bakman lazım.O zaten doğum yapacağın yaşa göre hesaplıyor.[/QUOTE]
22 yasında hamile k aldıysan o yasta bakıon benımkı kız cıkıor nısanı baktım erkek cıkıor

Öyleyse buraya da hoş geldin :)Dediğin gibi farketmez.Sağlıkla gelsin de artık ne zmaan gelirse.

Bende belirgin bi buyume yok
Henuz kilo da almamisim

Ilk hamileligimde 4-5 aylikken cikmisti
Bende 9 haftaligim . Bende de büyüme yok. Bazen diyorum bebis Büyüyor dur inş. Gebelik olduktan sonra bende kilo verdim. Ins. Bebişlerde sağlıkla buyur bizde güzel ce bulantısız yemek yeriz.

Tünaydın kızlar biz bugün 10 haftalık olduk

Yalnız bir sıkıntım var Suratımı sivilce bastı Yağlı yemekte yemiyorum Sivilce sıkıntısı olan var mı ?

Canm yasinleri kim takip etcek bu hafta pek okuyamadım mesajların hepsini telefondan bakmiyim şimdi söyleyiversen
Canım ozgesinan takip ediyor okuyanlar söylemiyor zaten okuyamayanlar söylüyor ınş bayram gelmeden bende okumaya çalışacağım sonra zor oluyor

Kızlar aşırı kanamam başladı hastahaneye geldik yatis verdiler çok kötüyüm
Oy geçmiş olsun canım Rabbim sağlık versin sana ınş bu korkuyu yaşatmasın bir daha kimseye

Canım bence erteleme ilaca başka hemen vajinadan daha etkili diyorlar. Geçmiş olsun ınş bugün kesilmiştir...

Canım ilkinde 5,5 aylıkken çıktı. İkincide haziran ayıydı piknige gittim velilerle hamile oldugumu söyledim inanmadilar 21 haftaliktim onda da. Bunda da 16 dan sonra bekliyorum en erken

Tünaydin kizlar bayramdan sonrasina randevu aldim 2li test icin. Rabbim hepimize saglikla nasi eder insallah.

Bir haftadan beri cinsiyet meragi sardi beni ogrenenler varmis darisi basimiza, nub ve keseye bakip fikri olanlar bakabilir mi bizim fasulyeye:)))

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ize-de-cinsiyet-tahmini-yapar-misiniz.860084/

Grip olan arkadaslarla limonlu ballı ılik su oneriyorum birebir gribe ben oyle ayaklandim.Atesinizi kontrol altinda tutun grip cok zararli degilmis cunku ates disinda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…