2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
merhabalar
siz nasıl bayram temizliği yapıyorsunuz anlayamıorum. benim hiç bir şey yapasım yok nitekim yapmıorm. eskiye göre daha iyiyim ama yine de yormuyorum kendimi. ne olur ne olmaz. canımdan önemli değil. içimizden hep erkek geçiyor ancak bu gece rüyamda bir sürü gelin gördüm. hayırdır inşallah.

herkes kendisine iyi baksnnn

Kanamasi olan arkadaslarda son durum ne aklim onlarda kaldi Rabbim korktugumuza ugratmasın insallah:110::KK200::nazar:

Günaydin hepinize kızlar çok zor bir gece geçirdim. Sorup mealrak eden herkesten Allah razı olsun. 5 şişe serum kaç tane iğne yedim bilmiyorum bile bebis iyi doktor günlük iğne ye başladı son serum bu bitsin evime dönucem inşallah.delik deşik oldum ama kuzum a değer.kanamam kesildi simdilik insallah hersey güzel olur dua edin ne olur çok korkuyorum çünkü ;(

Ya bnde hamileyım cok korkunc ruya gordum

Allah korusun bebeklerımızı elimize versın allahım ıns

Rüyada... ablamın dugunune gidiyoruz esımle sonra doktoru arıyom doktor bana hastaneye gel hemen dusuk yasıyon dedı

Günaydin hepinize kızlar çok zor bir gece geçirdim. Sorup mealrak eden herkesten Allah razı olsun. 5 şişe serum kaç tane iğne yedim bilmiyorum bile bebis iyi doktor günlük iğne ye başladı son serum bu bitsin evime dönucem inşallah.delik deşik oldum ama kuzum a değer.kanamam kesildi simdilik insallah hersey güzel olur dua edin ne olur çok korkuyorum çünkü ;(

Canım çok şükür iyisin.Aklım kaldı sende.Sakın korkma! yat sürekli hiç kalkma yerinden.Kuzunla konuş sürekli.Hisseder seni.Güzel şeyler söyle karnını sev. :anneadayı: Sevgi en güzel ilaçtır.Hem vücuduna şifa verir hem bebegine. Güzel bir meditasyon müziği aç, gözlerini kapat ve onla iletişime geç. Dediğimi yap lütfen çok rahatlayacaksin :) şifa olsun dualarimiz seninle :anneadayı:

Canım çok şükür iyisin.Aklım kaldı sende.Sakın korkma! yat sürekli hiç kalkma yerinden.Kuzunla konuş sürekli.Hisseder seni.Güzel şeyler söyle karnını sev. :anneadayı: Sevgi en güzel ilaçtır.Hem vücuduna şifa verir hem bebegine. Güzel bir meditasyon müziği aç, gözlerini kapat ve onla iletişime geç. Dediğimi yap lütfen çok rahatlayacaksin :) şifa olsun dualarimiz seninle :anneadayı:
Canım ya ins cok iyi olursun bebegını saglikli alirsin benım 2 cocuk gıbı allah sana ve hamıle olan hıc kımseye yasatmasın cok zor ama hep guzel dusun surekli yat dinlen bnde ole olmustum 2sındede

Canım burdaki arkadaşlardan etkilenmissindir. İçimizde o korku hep var o yüzden oluyo bu rüyalar:anneadayı:
Ben aklıma hıc korku getırmedım cunku ben hep elıme alacagım ıcın hıc korkmadım hıc oturmadım cunku cok zor 2 tane dusurdum bnde kolay degıl cunku 2sınde de korkarak yasadım bısey olcak diye ama bunda cok sukur hıc korkmadım 4 ayın gırecem

Canım geçmiş olsun güzelce dinlenip hiç yorma kendini sakın.Bebiş iyiyse gerisine katlanılır.Allah korusun seni de bebişinide .

Kanaması olan arkadaslara Sifa diliyorum. Ins. Kendileri de bebisleri de çok çok iyilerdir. Akşam girememistim sabah görünce üzüldüm Rabbim bebeklerimizi bize bagislasin.:nazar:

Kızlar gobisleriniz ne alemde büyümeler var mı dışardan fark ediliyor mu. Merak ettim. Büyüme olanlar hafta olarak ne zaman fark edilir oldu belir tirlerse sevinirim:anneadayı:

Bir sey daha demin doktoru aradım bayram icin annemi koy getirecem dedım sorun olurmu uzakta gitme dedı dedım 1 saat yıne yollamıyodu annemi annesinin babasının mezarına getırecem dedım sonra dedı yerler asfaltmı duz dedım o zaman gıt sıvı al yanına dedı sıvıyı neden alıyoruz kı

Canım geçmiş olsun güzelce dinlenip hiç yorma kendini sakın.Bebiş iyiyse gerisine katlanılır.Allah korusun seni de bebişinide .
Merhaba canım adetim hala gelmeyince evin yakınında anadolu hastanesi var oraya gittim ofm izak bana çünkü eşimle gidiyorum oraya ilter beyede uroloji randevuma gittigimde gorusecegim mutlaka anadolu hastanesinde gokbay elpek varmış doktor. Bana igneyi gebelik Öncesi başlayacağız dedi ve adet söktürücü ile yumurtlama ilacı verdi kontrole gidince yumurtlama durumuma bakıp ona göre igneyi gebelik Öncesi baslatacakmis ben sadece corasprinle denemek istiyordum aslinda yaa mthrf 677 heterezigot benim kimse onemsememisti bu doktor çok önemli dedi.BENIM GIBI IGNEYE ONCEDEN BASLAYAN YADA BASLAYACAK OLAN VAR MIII? sanada haber vermek için yazdım ilter beyle gorusuncede mutlaka yazarım

Ay bugün ne kadar da yogunmus burası oku oku bitiremedim valla maaşallah size :KK9: nur1441 nur1441 canım neden ikili test yaptiracagimizi sormusun. Ben oglumda ilki iyi çıktı nasılsa bunda da yoktur boşa sıra beklemeyelim dedim ihmal ettim ayrıntılı ultrasona gitmeyi. Sonra öyle sıkıntılar oldu ki doğumda bebegimi kaybedip geri kazandım. Şimdi üçüncü çocuk bunda engelli olma ihtimali daha fazla digerlerinden. Üçüncü çocuk hep daha riskili. Ve yasantilarim bana hepsini yaptırma kararı verdirdi. En azından içim rahat devam edeceğim ins... :KK39:
Korku olduğu için canım bişey çıkarsa tedavisi yok deniliyor stres yapmak istemiyorum bi yandan da yüzleşmem gerekiyor diyorum. Bir dr. la daha görüşücem bu konu hakkında ve ona göre bakalım hayırlısı olsun hakkımızda inşallah.

Merhaba canım adetim hala gelmeyince evin yakınında anadolu hastanesi var oraya gittim ofm izak bana çünkü eşimle gidiyorum oraya ilter beyede uroloji randevuma gittigimde gorusecegim mutlaka anadolu hastanesinde gokbay elpek varmış doktor. Bana igneyi gebelik Öncesi başlayacağız dedi ve adet söktürücü ile yumurtlama ilacı verdi kontrole gidince yumurtlama durumuma bakıp ona göre igneyi gebelik Öncesi baslatacakmis ben sadece corasprinle denemek istiyordum aslinda yaa mthrf 677 heterezigot benim kimse onemsememisti bu doktor çok önemli dedi.BENIM GIBI IGNEYE ONCEDEN BASLAYAN YADA BASLAYACAK OLAN VAR MIII? sanada haber vermek için yazdım ilter beyle gorusuncede mutlaka yazarım
Ben clexane 4000 kullanıyorum kan sulandırma doktor verdı eger o olmasa bebegim o zaman belki yıne dusecek tı

X