2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kızlar aşırı kanamam başladı hastahaneye geldik yatis verdiler çok kötüyüm :KK43:
Kızlar merhaba gece gece yine panikledim dün müthiş kanamam oldu doktora gittim baktı bebek iyi kalp atışı falan normal dedi iğne yaptı bitane dinlen dedi ama bugun yine kanamam var adet gibi ne yapmalıyım bilmiyorum
Kızlar çok geçmiş olsun ya Allah beneklerinizi korusun.

Kizlar bu ileriki aylarda verilecek demir konusunda dikkatli olun. Evlenirken talesomi (yazilisini yanlis yapmis olabilirim) testi yapiliyor ya, eger hasta ya da tasiyici falan ciktiysaniz oyle demir haplari alamazsiniz. Doktorunuza belirtin mutlaka, oranlariniza baksin.
Ben de tasiyicilik var, buyuk ihtimalle demir hapi kullanamayacagim. Doktorum zamani gelince test yapacagim ona gore karar veririz ne kullanacagima demisti.

Aynen bendede var canım bu yüzden demir yüksek çıkıyo. Bana demir vermicek doktor ama kanım takip edilcek. Eşinde yok dimi?

Kizlar ben bir seyler yemedigim zamanlarda bebisimin zayif kaldigini dusunuyorum.yiyebildigim zamanlarda oh diyorum buyuyo kilo aliyo. Daha simdiden boyleysem. Cocuk yerse yer yemezse niye zorluyosunuz dedigim gunler bana dönecek.sanirim annelik ic gudusu. Kendimi hic yemek elde cocuk pesinde hayal etmemistim. Hadi bakalim hayirlisi

merhaba arkadaşlar bende hamileliğimin 10. haftasındayım .çarşamba günü kontrolüm var.çok şükür şimdiye kadar büyük sıkıntılarla karşılaşmadım.umarım bundan sonra sorun yaşamam.hepimiz için aynı şeyi diliyorum.ümit ediyorum ki sağlıkla güzel günlerde bebeklerimize kavuşuruz. Redberryy Redberryy seninle doktorumuz aynı bende mesut beye gidiyorum ve kendisine çok güveniyorum her şeyin yolunda gitmesi dileğiyle
Cnm doktorum iyide ultroson makinası kötü sanki benim şimdiye kadar ki bütün görüntülerim anlaşılmazdı ya bu gittiğimde de belirsiz bir görüntü verirse elime söyleyeceğim Günlerce merakla bekliyorum sonuçta :anneadayı: senin göörüntüler net mi benim kontrolüm bayramdan sonra gün sayıyorum üç hafta sonra gel demişti ikili test hakkında sana bilgi verdimi Cnm folidoce harici bir ilaç verdimi ay çok sordum kusura bakma

Cnm doktorum iyide ultroson makinası kötü sanki benim şimdiye kadar ki bütün görüntülerim anlaşılmazdı ya bu gittiğimde de belirsiz bir görüntü verirse elime söyleyeceğim Günlerce merakla bekliyorum sonuçta :anneadayı: senin göörüntüler net mi benim kontrolüm bayramdan sonra gün sayıyorum üç hafta sonra gel demişti ikili test hakkında sana bilgi verdimi Cnm folidoce harici bir ilaç verdimi ay çok sordum kusura bakma
Evet görüntüler çok net değildi ama bebekde çok küçüktü :) ikili test hakkında bir şey söylememişti zaten 6. haftada gitmiştim en son.folic harici bi ilaç vermedi fakat önceden düşük yaptığım için tedbir amaçlı bir iğne vermişti.Bende çarşamba kontrole gideceğim.

Off ya yine wc için uyanıp daha da uyuyamama seanslarım başladı. Çok kötü bir durum evde herkes uyuyor ama ben uyuyamıyorum :KK43: sıkılıyorum ben sabah uykumu alamamış oluyorum ve başım ağrıyor oluyor günüm zehir oluyor sonra da. Sizler uyuyor musunuz kızlar

Cok tesekkur ederim Bi sebebi yok kılcal damarlar da kana olmuş olabilir dedi öyle beni rahatlatacak bişey söylemedi :KK43:

Canim 4 gun once ayni sey basima geldi. Ama korkulcak birsey olmadigi icin yatis veya ekstra ilac serum vs vermedi. Bebekte veya esinde kanama yoksa sikinti yapma kilcal damarlarda olur bazen bu kanamalar dedi .
Rabbim bebislrimizi bize bagislasin insallah :anneadayı::anneadayı::KK200::nazar:

Canim 4 gun once ayni sey basima geldi. Ama korkulcak birsey olmadigi icin yatis veya ekstra ilac serum vs vermedi. Bebekte veya esinde kanama yoksa sikinti yapma kilcal damarlarda olur bazen bu kanamalar dedi .
Rabbim bebislrimizi bize bagislasin insallah :anneadayı::anneadayı::KK200::nazar:
Ben 10 gün önce kahverengi lekelenme şikayetiyle doktora gittim..eşinde kanama olmuş yat dinlen dedi doktor...ilişkiyi yasakladı ve progestan verdi..çok şükür kanama geçti..bayramdan sonra Dr.kontrolüm var...bebisin kalp atışlarını da dinliom içime korku girdikce..makinasını aldım gecen gun

Ben 10 gün önce kahverengi lekelenme şikayetiyle doktora gittim..eşinde kanama olmuş yat dinlen dedi doktor...ilişkiyi yasakladı ve progestan verdi..çok şükür kanama geçti..bayramdan sonra Dr.kontrolüm var...bebisin kalp atışlarını da dinliom içime korku girdikce..makinasını aldım gecen gun
Aaa ne güzel ya bende almak istiyorum nerden alabilirim bilgi verebilirmisin

Hadi yaa ayy temizlik yapmaktan burayı çok ihmal ettim doğru düzgün okuyamadım bile kusura bakma canm yaa ama inşallah Allah gönlüne göre versin belki seninde oğlandır. :KK19:@Camaron canm seni tebrik edeyim o zaman dolaylı yönden valla bi tebrik edene kadar kırk kişiden geçiyom yaşlanıyomuyum ne :rolleyes: Allah evladını hayırlı sağlklı bişeklde sana bağşlasın..
ne kusuru canım bnm Allah gönlümüzden geçeni hakkımızda hayırlı eylesin hepimizin inşallah :KK66::KK15:

X