2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Günaydin hepinize kızlar çok zor bir gece geçirdim. Sorup mealrak eden herkesten Allah razı olsun. 5 şişe serum kaç tane iğne yedim bilmiyorum bile bebis iyi doktor günlük iğne ye başladı son serum bu bitsin evime dönucem inşallah.delik deşik oldum ama kuzum a değer.kanamam kesildi simdilik insallah hersey güzel olur dua edin ne olur çok korkuyorum çünkü ;(
çok şükür canım bebiş iyi ya gerisine katlanıcaksın artık. o gelince hepsini unutturacak inş. :)

Bakti canim ense kalinligina. Cok iyi cok ince dedi. Burnunu da gosterdi, ayrica beyin loblarina da bakti, hepsine iyi dedi. Kan sonuclarim bayramdan sonraya kaldi ama doktor kan sonuclari gelmeden soyleyebilirim, saglikli bir oglan dedi :) cok sevindik esimle. Ben daha once dusuk yaptigim icin hep bir korkuyla gidiyorum doktoraya, neyse dun korkuyla gidip mutlu ciktik :)
Bir tek bebegin esigi rahim agzina yakin, lekelenme seklinde kanaman olabilir, panik yapma beni ara dedi.
Darisi herkesin basina, hepimizin bebekleri saglikli olsun.

Benim de yarın ikili testim varr. İnşallah ben de iyi haberlerle dönerim :-)

Merhaba canım adetim hala gelmeyince evin yakınında anadolu hastanesi var oraya gittim ofm izak bana çünkü eşimle gidiyorum oraya ilter beyede uroloji randevuma gittigimde gorusecegim mutlaka anadolu hastanesinde gokbay elpek varmış doktor. Bana igneyi gebelik Öncesi başlayacağız dedi ve adet söktürücü ile yumurtlama ilacı verdi kontrole gidince yumurtlama durumuma bakıp ona göre igneyi gebelik Öncesi baslatacakmis ben sadece corasprinle denemek istiyordum aslinda yaa mthrf 677 heterezigot benim kimse onemsememisti bu doktor çok önemli dedi.BENIM GIBI IGNEYE ONCEDEN BASLAYAN YADA BASLAYACAK OLAN VAR MIII? sanada haber vermek için yazdım ilter beyle gorusuncede mutlaka yazarım
Canım Anadolu hastanesini tavsiye etmem sana.Eğer evine yakın gelirse Medstar Topçular var pergede.Orda Kerim Yavuz var.Ben ofisime yakın olduğu için rutin kontrolüm haricinde bebeği görmeye 2'dir ona gidiyorum.Kendisi bu riskli gebelikler konusunda bayağı uzman.Heterozigot dahi olsa gebelikte öneriyor.Ama gebelik öncesi iğneğe başlamak çok gereksiz.Çok gezdim,hiçbir perinatologdan bunu duymadım.Kendi doktorum da bende daha fazla gen olmasına rağmen gebelik çıkınca başlattı.Öncesinde coraspin içtim.

miami0st: 42726147 .!.:
Merhaba canım adetim hala gelmeyince evin yakınında anadolu hastanesi var oraya gittim ofm izak bana çünkü eşimle gidiyorum oraya ilter beyede uroloji randevuma gittigimde gorusecegim mutlaka anadolu hastanesinde gokbay elpek varmış doktor. Bana igneyi gebelik Öncesi başlayacağız dedi ve adet söktürücü ile yumurtlama ilacı verdi kontrole gidince yumurtlama durumuma bakıp ona göre igneyi gebelik Öncesi baslatacakmis ben sadece corasprinle denemek istiyordum aslinda yaa mthrf 677 heterezigot benim kimse onemsememisti bu doktor çok önemli dedi.BENIM GIBI IGNEYE ONCEDEN BASLAYAN YADA BASLAYACAK OLAN VAR MIII? sanada haber vermek için yazdım ilter beyle gorusuncede mutlaka yazarım
Ya cok pardon yanlış topige yazmisim kan pihtilasmasi yopigine yazacaktım :KK48: bütün nisan annelerine sağlıklı dogumlar diliyorum öpüyorum sizi güzel anneler:nazar::nazar:

Canım Anadolu hastanesini tavsiye etmem sana.Eğer evine yakın gelirse Medstar yTopçular var pergede.Orda Kerim Yavuz var.Ben ofisime yakın olduğu için rutin kontrolüm haricinde bebeği görmeye 2'dir ona gidiyorum.Kendisi bu riskli gebelikler konusunda bayağı uzman.Heterozigot dahi olsa gebelikte öneriyor.Ama gebelik öncesi iğneğe başlamak çok gereksiz.Çok gezdim,hiçbir perinatologdan bunu duymadım.Kendi doktorum da bende daha fazla gen olmasına rağmen gebelik çıkınca başlattı.Öncesinde coraspin içtim.[/QUOuTE]
yaa neden canım benim evimin yaninda hemen hastane kolayima gitti tek olunca kötü mu doktor niye öyle dedin evet ya bende iğne kullanmak istemiyordum ki birde öncesinden baslamak hic istemiyorum

Kanaması olan arkadaslara Sifa diliyorum. Ins. Kendileri de bebisleri de çok çok iyilerdir. Akşam girememistim sabah görünce üzüldüm Rabbim bebeklerimizi bize bagislasin.:nazar:

Kızlar gobisleriniz ne alemde büyümeler var mı dışardan fark ediliyor mu. Merak ettim. Büyüme olanlar hafta olarak ne zaman fark edilir oldu belir tirlerse sevinirim:anneadayı:
Bende belirgin bi buyume yok
Henuz kilo da almamisim

Ilk hamileligimde 4-5 aylikken cikmisti

yaa neden canım benim evimin yaninda hemen hastane kolayima gitti tek olunca kötü mu doktor niye öyle dedin evet ya bende iğne kullanmak istemiyordum ki birde öncesinden baslamak hic istemiyorum
Ben kullaniyorum kan sulandırma ıgnesi cok saglikli o olmasa ztn cocugum olmazdı cunku doktor bana birgun gecırme diyor hamileyken basladım 9 aya kadar dewam edecem gobek kenarlarında vuruyom kendıme

Kendimde gittim ve şuanda doğum yapan 8-10 tane arkadaşım var.Adına güvenip oraya gittiler hepsi lanet ediyor şuanda.Zaten tavsiye ettiği tadavi şekli senin genin için çok saçma.Gebelik başlayınca önlem amaçlı iğne verilebilir ama daha gebelik oluşmadan bu gen için verilmez.Bebeğinin sağlığı daha önemli.Ben Ofm'ye taa Güzelobanın sonundan gidiyorum canım.Zaten gebe kalınca ayda bir bilemedin 15 günde 1 gideceksin.

Kızlar size bir sorum var şimdi ben hamile kaldığımda 22 yaşındaydım şimdi 2 aylık hamileyim ve 23 yaşına girdim çin takvimine bakcam hangi yaştan bakcam anlamadım

UOTE="Good mom, post: 42726486, member: 673582"]Kaldğın yaştan bakman lazım.O zaten doğum yapacağın yaşa göre hesaplıyor.[/QUOTE]
22 yasında hamile k aldıysan o yasta bakıon benımkı kız cıkıor nısanı baktım erkek cıkıor

Merhaba herkese

Yakın zamana kadar mayıs ayı annesi olacağımı düşünmekteydim ancak kısa bir manevra ile 30 nisan olarak tarihimi şimdilik doktor değiştirdi.. iki konuda da bulunmakta fayda var nisan yahut mayıs annesi ne farkeder :)
Öyleyse buraya da hoş geldin :)Dediğin gibi farketmez.Sağlıkla gelsin de artık ne zmaan gelirse.

Tünaydın kızlar biz bugün 10 haftalık olduk :emir_bebek:

Yalnız bir sıkıntım var :KK43: Suratımı sivilce bastı Yağlı yemekte yemiyorum :KK43: Sivilce sıkıntısı olan var mı ? :110:

Canm yasinleri kim takip etcek bu hafta pek okuyamadım mesajların hepsini telefondan bakmiyim şimdi söyleyiversen :KK66:
Canım ozgesinan takip ediyor okuyanlar söylemiyor zaten okuyamayanlar söylüyor ınş bayram gelmeden bende okumaya çalışacağım sonra zor oluyor:KK39:

Kızlar aşırı kanamam başladı hastahaneye geldik yatis verdiler çok kötüyüm :KK43:
Oy geçmiş olsun canım Rabbim sağlık versin sana ınş bu korkuyu yaşatmasın bir daha kimseye:KK43:

Kızlar merhaba gece gece yine panikledim dün müthiş kanamam oldu doktora gittim baktı bebek iyi kalp atışı falan normal dedi iğne yaptı bitane dinlen dedi ama bugun yine kanamam var adet gibi ne yapmalıyım bilmiyorum
Canım bence erteleme ilaca başka hemen vajinadan daha etkili diyorlar. Geçmiş olsun ınş bugün kesilmiştir...:KK52:

Kanaması olan arkadaslara Sifa diliyorum. Ins. Kendileri de bebisleri de çok çok iyilerdir. Akşam girememistim sabah görünce üzüldüm Rabbim bebeklerimizi bize bagislasin.:nazar:

Kızlar gobisleriniz ne alemde büyümeler var mı dışardan fark ediliyor mu. Merak ettim. Büyüme olanlar hafta olarak ne zaman fark edilir oldu belir tirlerse sevinirim:anneadayı:
Canım ilkinde 5,5 aylıkken çıktı. İkincide haziran ayıydı piknige gittim velilerle hamile oldugumu söyledim inanmadilar 21 haftaliktim onda da. Bunda da 16 dan sonra bekliyorum en erken:KK39:

Tünaydin kizlar bayramdan sonrasina randevu aldim 2li test icin. Rabbim hepimize saglikla nasi eder insallah.

Bir haftadan beri cinsiyet meragi sardi beni ogrenenler varmis darisi basimiza, nub ve keseye bakip fikri olanlar bakabilir mi bizim fasulyeye:)))

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ize-de-cinsiyet-tahmini-yapar-misiniz.860084/

Grip olan arkadaslarla limonlu ballı ılik su oneriyorum birebir gribe ben oyle ayaklandim.Atesinizi kontrol altinda tutun grip cok zararli degilmis cunku ates disinda.

X