2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Hayırlı olsun canım nasıl geçti ikili tarama testi? Ense kalinligina bakıldımı?

Bakti canim ense kalinligina. Cok iyi cok ince dedi. Burnunu da gosterdi, ayrica beyin loblarina da bakti, hepsine iyi dedi. Kan sonuclarim bayramdan sonraya kaldi ama doktor kan sonuclari gelmeden soyleyebilirim, saglikli bir oglan dedi :) cok sevindik esimle. Ben daha once dusuk yaptigim icin hep bir korkuyla gidiyorum doktoraya, neyse dun korkuyla gidip mutlu ciktik :)
Bir tek bebegin esigi rahim agzina yakin, lekelenme seklinde kanaman olabilir, panik yapma beni ara dedi.
Darisi herkesin basina, hepimizin bebekleri saglikli olsun.

Bakti canim ense kalinligina. Cok iyi cok ince dedi. Burnunu da gosterdi, ayrica beyin loblarina da bakti, hepsine iyi dedi. Kan sonuclarim bayramdan sonraya kaldi ama doktor kan sonuclari gelmeden soyleyebilirim, saglikli bir oglan dedi :) cok sevindik esimle. Ben daha once dusuk yaptigim icin hep bir korkuyla gidiyorum doktoraya, neyse dun korkuyla gidip mutlu ciktik :)
Bir tek bebegin esigi rahim agzina yakin, lekelenme seklinde kanaman olabilir, panik yapma beni ara dedi.
Darisi herkesin basina, hepimizin bebekleri saglikli olsun.

Çok sevindim harika bir haber bu :) darısı hepimizin başına

Bu arada kızlar ya dikkat edin ne olur bırakın temizliği felan bebeklerinize dikkat edin kanaması olanlar inşallah saglikla duzelirsiniz canlarim bnm

Kızlar bişey sorucam. C.tesi günü bebeğin başı soldaydı, dün sağda. Sizce bebek o şekilde dönebilir mi? Yoksa doktor ekranı mı döndürdü? Kafam karıştı. Ayrıca cinsiyet tahmini de alabilirim

Eklentiler

• 2015-09-22 09.05.47.jpg
    2015-09-22 09.05.47.jpg
    198,8 KB · Görüntüleme: 60
Kızlar herkese gunaydin güzel bir gün olsun hepimiz için. Kanamasi olan arkadaşlar umarım güzel haberler verirsiniz.Ev işi konusunda da bırakın evi b...k görürsün. :KK70: Bu aralar misafir gelmesin insanlar.cidden halsizlikte bulantidan berbat durumdayız. Bebeklerimizin sagligindan önemli değil hiçbişey. Ben bıraktım işi ev tozlandı artık ama umrumda degil. Halıları yıkamaya verdim bir haftadır sermedim duruyo :cool:

Kanaması olan arkadaşlar hayırlı haberler bekliyoruz çok üzüldüm gerçekten sebebi ne ki acaba
Bu arada uykusuzlar arasında ben de varım gece yatınca ilk birkaç saat uyuyorum sonrası kabus. Sürekli evde geziyorum yarım saat uyku yarım saat gezinti. Ertesi gün de basagrisi Of bu döngü beni çok yoruyor

uykusuz bir gece, bol çıkarmalı bir sabah ardından herkese günaydın :KK16: umarım siz iyisinizdir ben bitkinlikten işe zor geldim

Kızlar herkese gunaydin güzel bir gün olsun hepimiz için. Kanamasi olan arkadaşlar umarım güzel haberler verirsiniz.Ev işi konusunda da bırakın evi b...k görürsün. :KK70: Bu aralar misafir gelmesin insanlar.cidden halsizlikte bulantidan berbat durumdayız. Bebeklerimizin sagligindan önemli değil hiçbişey. Ben bıraktım işi ev tozlandı artık ama umrumda degil. Halıları yıkamaya verdim bir haftadır sermedim duruyo :cool:
canım halı yıkamadan gelen halılar bazen nemli oluyo sermemişsin aman dikkat et kokmasınlar, sonra hamile hamile uğraşmayasın annemin başına geldi de uyarmak istedim.

Günaydın kızlar bende bugun kontrole gidicem bakalım bebısım nasıl her gittiğimde içimde korku oluyo nedense 2-3 gündür bişiler yiyebiliyorum kusma yok ama iştahım eh işte durumda dun azcık çarsıda ısım vardı ama mahfoldum ayaklarım hala zonkluyo iyiki herseyi interntten aldım yanı kanaması olanlar mutlaka yatsınlar hıc kalkmadan bence en ıyı gelen sey o

X