2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Günaydın kızlar gidip farklı bi doktora göründüm erkeğe benzetiyorum dedi 16.haftada kesinleşirmis:) ultrason cihazı farkından olsa gerek 6 gün ileride gidiyor dedi maşallah iyimiş boyuda 52.56 mm olmus oyyy kurban olurum ben ona
Ama dün temizlik yaptım diye sanırım iç tarafta biraz kanama olmuş yine yatış ve progestan 3 é çıktı bu defada
Olsun bebisim iyi olsunda yatarım.pasam bi kere gösterdi kendini ayaklarını havaya dikti kollarını salladı bize :)
Çook şükür Rabbimin verdiğine :) :)

Olsun arkadasım bence öyle dagılabılmesine de çok şükür bin şükür saglıklı iki tane güzel yüzlü evladın var bırak dagıtsınlar onlar mutlu olsun güzel büyüsün yetişssinler de arkasından toplamayada bin şükür

Canım hayırlı olsun dicem inş değişmez sonradan sen erkek ıstıyodun sanırım bu arada sende tüylenme işi tuttu galıba tüyleri cabuk cıkanların oglu olurmus ya bakalım bizde de tutucak mı dikkat et sende nede olsa bitti temzlıgın yat bayrama kadar canım biter Allahın izniyle

kolay gelsin canim. 2 cocuk olunca evin toplu kalmasi imkansiz zaten. saglikli olsunlarda dagitsinlar toplariz biz
günaydın 2 kız haberi geldi ben nisanda kız patlaması olacağını düşünüyorum
bende cogunlugun kiz olacagini dusunuyorum bakalim hayirlisi
erkege benzetiyosa erkektir o canim ilk erkegimiz geldi desene. hayirli olsun canim

Bak hemen paşam moduna girmişsin ahahahahah Hadi hayırlısı canım benim Rabbim sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatla nasip etsin.

Evet cnm Tüylenme nub protein ağırlıklı beslenme ve bulantı olmaması tuttu.insallah değişmez babasına benzeyen bi tosunum olsun.sagolun cnm yatcam valla artk eşim çok kızdı çünkü

Hayırlı olsun cumlemizin ki minik erkeğim benim

Evet cnm Tüylenme nub protein ağırlıklı beslenme ve bulantı olmaması tuttu.insallah değişmez babasına benzeyen bi tosunum olsun.sagolun cnm yatcam valla artk eşim çok kızdı çünkü
Rabbim gönlüne göre versin canım inş evet benimkide kızıyo hiçbişey yapma diye çünkü tam kendılerıne yer acma iyice tutunma zamanları canım bıraz daha sabır

Slm kızlar bende cinsiyeti çok merak ediyorum,bulantılarım yok.aciktigimda oluyor,3-4 gün bulandı 3-4 gün bulanmadı sonra tekrar bulandı 1 haftadır yok.ac durursam bulanıyor az,bende karnımı doyuruyorum geçiyor hemen.Çok kilo almam inş,2 kizimdada çok uskufra ettim bunda 2-3 sefer oldu şimdiye kadar.benimde bacagimdaki tüyler pek değilde gobegimdekiler biraz uzadı.hatta ikisi bayağı bi uzamış:)2.kızımda ultrason resmine direk baktığımda kese sola daha yakin duruyordu,bunda 2 seferdir ultrasonda kese sağda hayırlısı olsun bakalım.sizlerde bi tahmin yapın bacılar:)

Canm bnm uyuyakalmisim tekrar yeni gördüm msjini k.bakma valla gaz sancısı bendede coktu ama çok şükür geçti artık yok bnde yada arada oluyo mide yanması hergün ve hatta her ggece var yani

kızlar günaydın. c.tesi doktora gittiğimde bi sorunum yoktu ancak bu gece kuzenimle bir tartışmamız oldu ve gece boyu kasılma ve kasık ağrım oldu. bugün doktora gitcem yine.

Kıyamam ya. Ben insanları anlamıyorum hamile kadınla tartisilirmi ya.Sakın bu süreçte üzme kendini.geçen anlattım ya işten izin almamı istediler baskı yaptılar falan diye... inan 2 gece kasık ağrısından ağladım. Üzüntüye gelmiyo vücut bu sürede kimseyi takma.bende çok kafaya takar oldum herseyi ama yapmayalım bebekler kolay olmuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…