2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
ben okuyorum canım değişiklik olursa benide bilgilendirirsin.foruma girmesem bile her hafta okurum

Benim ikinci bebegim.Kizim simdi 4 yasini doldurdu.Ona hamikeyken 2011 agustos anneleri grubumuz vardi.Sonra facebook sayfasi acmis buraya yazamadiklarimizi,fotograflarimizi,bebekelr dogduktan sonra onlarin pozlarini,nice guzel seyler paylastik.Halen aktif kullaniyoruz.Benimde aklima whatsup grubundan ziyade facebook grubu mu kurulsa geldi.Ne dersiniz?

Yalnız ben hamileliğimi henüz saklıyorum. Facebook grubuna üye olunca arkadaşlarım görür mü pek anlamıyorum o işlerden?

Cnm uzulme hic oncelikke hamilelik sebebiyle isten cikaramazlar cikarirlarsa ise iade davasi acarsin ucretsiz izin icin de zorlayamazlar eger bu ortamda calismak istemezsen normalde istifada kidem tazminati alinmiyor ama hakli sebeple istifa edince kazaniliyor bu sebepleri iceren noter ihtarli istifa dilekcesi cekersen ihbar surelerine uyuyp problem olmaz calismak istiyorsan mobbing davasi acilabilir tazminat icin ama bu ortami germek disinda bir cozum getirmez is ortaminda kolaylik versin diyorum umarim bir orta yol bulunur[/QUOTE]

Canım bu teklifi kabul etmedim isterseniz işten çıkartın dedim. Bişey demediler bu arada avukatmisin?

Ben okurum beş taneye kadar eğer o şekle donerseniz benim de adımı yazabilirsiniz

Cnm ben de 3 tane okuyabilirim

Evet cnm avukatim is davaları üzerine özel çalısmiyorum ama genel bilgiler bunlar aklına bi şey takılırsa ozelden mesaj atabilirsiniz cnm

Tabıkı canım bende öyle düşünüyorum şimdi acıkcası her hafta 41 kişinin okuyacagını düsünmüyorum okumak isteyen yine okucak ama garanti 41 cıkarmAmız gerek eksik kalmaması lazım fazla olsunda fazlası ıcınde dua ederiz arkadaslardan eksiltmeyiz ama 10 kişi her hafta garanti olsun doguma kadar yedeklere iş düşmesin Allah rızası için bebeklerimiz için yapıyoruz sonucta garanti iş yapmak istiyorum acıkcası canım yarın kişileri düzenlicem ben olur mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…