2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
ahhh canım ne diyeceğimi bilemedim seni çok çok çok iyi anlıyorum keşke bir mucize olsa dimi. rabbim en hayırlısını bilir üzülme inş en kısa zamanda sağlıklı sıhatlı tekrar hamile kalırsın.

günaydın kızlar
dra gideceğim birazdan. dün az bir iş yapmıştım hafif akıntım renkli geldi bir haftadır kesildi diye mutluydum tekrar tedirgin oldum.

[OTE="Emilia_07, post: 42654995, member: 705683"]Herkese merhaba. Aranıza bende katıldım demeye hazırlandığım gün yani dün doktor kontrolünde bebeğimin 8+3de bebeğimin kalbinin durduğunu öğrendim. karından bakılmıştı ultrasonda hersey yolundaydı. hiç kanamam olmadı, hiç şüphe yaratacak kadar şiddette ağrım olmadı. kalp atışını 5+6 da vajinal ultrason ile görmüştük. evime daha yakın diye başka bir doktor ve hastane denemek istemiltim. farklı bir doktora gittim.kontrolde geliştiğini ve olması gereken günde-boyutta olduğunu öğrendim. yani doktora gittiğim gün belki birkaç saat önce durmuş kalbi. hiçbir bozulma yoktu ne kesede ne de embriyoda. eşimle heyecanla kalp atışı duymayı beklerken dünya başımıza yıkıldı. hemen alınması gerek dediler ben kendi doktoruma da görünmek istedim.yarın gideceğim. ama hiçbir belirti yoktu. hala buna inanamıyorum. sizde yanlışlık olma ihtimali var mı?[/QUOTE]
Oyy kuzum yaa ölçümlerde hata fazlaca oluyor ama kalpte çok düşük ihtimal. İns o ihtimale denk gelmisinizdir. Rabbim bedeviye önce devesini kaybettirip sonra buldurup sevindirirmis. Sizinki de inss öyle olur. Eğer ki durduysa durduk yere neden olduğunu hemen arastir bence kan pihtilasmasina filan baktır canim. Allah yardımcınız olsun. İns ınş güzel haberlerle donersin

Cok uzuldum inşallah bir mucize olur yada dr yanilmistir
günaydın kızlar
dra gideceğim birazdan. dün az bir iş yapmıştım hafif akıntım renkli geldi bir haftadır kesildi diye mutluydum tekrar tedirgin oldum.
Günaydın canim güzel haberlerle don mutlaka yaz buraya gelince

günaydın kızlar
Bişey olmaz ınş canım senin bebis seni korkutmayi alışkanlık haline getirdi. Cook nazlı olacak annesi doğunca çekeceksin azıcık ondan sanki hadi bir koşu git gel sevindir bizi de

tesekkür ederim canım ama bende ümitli değilim zaten. hiçbişey düşünemiyorum sanki beynim uyuşmuş gibi. bu sayfayı hamile olduğumu öğrendiğim günden beri sessiz takip edenlerdendim. takvim yapmak için bu kontrolü beklemiştim. burada çok kişinin akan sulandırıcı şeyler kullandığını biliyorum. bu kadar yaygın birşeyse gebelik planlıyorum dediğim de doktorlar neden öncesinde test yapmıyor. yada benimki mi yapmadı. anlayamıyorum.

Canım kaybın olmadan yapmıyorlar o testi. Hatta devlete gidersen en az 2 yada 3 kaybın olması gerekiyor diyorlar. Bence de artık ilk yapılan testlerden olmalı... Rabbim evladını sana bagislasin tevekkul ederek git canım. Yaşayacak ömrü varsa bir şekilde yaşıyor...

canım ben 20 haftalık kalp durmasından kaybettim drlar pıhtılaşma testini 3 kayıp olmayınca yapmıyor. düşünebiliyor musun 3 defa canımızın yanması lazım. zaten üni hastanelerinde yapılıyor sonuç da hemen çıkmıyor. özelde de var ama biraz tuzlu. bende 3 düşük diye kandırıp yapmıştım diğerleri 4 5 haftalık fln demiştim. iyi de yapmışım çünkü sonuçlar ağır çıktı. kesin kesin kan sulandırıcı kullanmalıyım. bence sende bir şekilde ya özel yada üni de yaptır

öncesinde bir boş gebeliğim vardı. yani aslında bu ikinci gebeliğim. o yüzden mart 2015 kürtaj olmak zorunda kalmıştım. patolojiden temiz bir sonuç gelmişti. şimdi tekrar kürtaj olmam gerekiyor ve zihnimde 2 görüntü var biri bebeğimin kalp atışını gördüğüm ilk an ve önceki kürtajımdaki oda. Hersey Rabbimden geliyor biliyorum. inanıyorum ki kucaklarımızı boş bırakmayacak.sabırla beklemekten başka şansım yok benimde.

Cok uzuldum inşallah bir mucize olur yada dr yanilmistir

Günaydın canim güzel haberlerle don mutlaka yaz buraya gelince
inş ağzım kulaklarımda yazarım bişeyler buraya

Bişey olmaz ınş canım senin bebis seni korkutmayi alışkanlık haline getirdi. Cook nazlı olacak annesi doğunca çekeceksin azıcık ondan sanki hadi bir koşu git gel sevindir bizi de
walla kız o zaman erkek bu kadar nazlı olmaz. olsa da erkeğin nazlısı çekilmez
eşim gelemiyor diye video çekerim diyordum sabah sabah tel bozuldu iyi mi
ben hazırlanayım yavaştan çıkayım dua edin kızlar

Kızlar sabah giren çok olur diye sabahtan hatırlatayım dedim sibelss armoisee bluemoon ve beyzade 2013 u ozgesinan i ve okudum okuyacağım diyenleri okudu saydım birer tane 22 kişi olduk. Kalanları da bekliyorum.tamamlanmazsa sayı akşama bi dağıtım yapmak zorunda kalacağım.

Güzel fikir :)

Güzel haberlerini bekliyoruz canım :)

Kızlar birincisi kızım ikincisi oğlum üçüncüsü ve en adi ultrason olan siyah beyaz tv döneminden kalma gibi duran da simdiki tahminlerinizi bekliyorum heyecanla
Tebrik ederim canım ve de takdir ettim gerçekten 4 yılda 3 çocuk maşallah diyelim :)Ben de kız gibi hissettim :) Ayrıca duyarlılığınız için çok saolun kızlar ozgesinan , winter_is_coming . Dua istediğim arkadaşımın adı Arzu , rabbim hepimize sağlıkla minnaklarımızı kucağımızı almayı nasip etsin.

Ben okudum canım eksik kalırsa 1 tane daha okurum

Canım benim kanamam var yine bu hafta benim yerime birini bulurmusun haftaya bende onun yerine okurum gerekirse malesef bu şekilde abdestsiz okuyamıorum

Estağfurullah canım ya sagolasin o senin güzel görüşün, çoğunluk kız dedi zaten gönlümden geçen de o oluncatamam canım bu arada seni de arkadaşının ismini de not aldım. RaEbenim bebeğini bağışlasın eksik kalacak gibi canım sen bir tane daha okuyabilirsen iyi olur gercekten ben not aldim. Cook tesekkurler

Canım benim kanamam var yine bu hafta benim yerime birini bulurmusun haftaya bende onun yerine okurum gerekirse malesef bu şekilde abdestsiz okuyamıorum
Oyy Tamam canım yasse senin yerine okuyacak ins. Allah yardimcin olsun bildiğim kadarıyla çok da geliyordu ınş azdır bu sefer ve tekrarlamaz. Sen kendine bebise iyi bak canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…