2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
[QUOTE="gulceegul, post: 42649096, member: 531975gelisimi doktorun ölçüm yaparkenki milimetrik az veya fazla ölçümü gun hatta hafta oynatiyor. Simdiye kadar neysedeyse hic iki defa ust uste ayni doktora gitmedim ve inan hic birinin ölçümü digeri ile birebir uyumlu degil bir yerde olculuyor 6 hafta iki hafta sonra baska yer bakiyor 7 hafta hiç kafani takma bişi olsa doktor söyler zaten. Bide bebek bu bazen yavas gelisir bazen atak yapar içini ferah tut:)[/QUOTE]
Allah razi olsun canim ya cok sevindim. Insallah gelisimi yolundadir G gulceegul

Ben yasin okuyanlar listesindemiyim omdan bile haberim yok.gecen hafta baska birinin yerine okumistum ama siz listedeki isimlere dua ediyorsunuz sanirim liste nerede goremedim ben

arkadaşlar ben cumartesiden okumuştum bu haftanın yasinini. buraya da yazmıştım. her hafta okuyacağım Allah nasip ederse. bi mani çıkarsa mutlaka önceden söylerim, o yüzden beni her hafta 1 sayın kızlar. işte çok yoruluyorum günün 11 saati dışardayım o yüzden pek yazamasamda takipteyim annişler.

Seni saydım zaten canim Allah yardimcin olsun tatlim

ozgesinan canım bence şöyle yapalım sen 5 oku ben 6 okuyayım kalan 30 u da 3 er 3 er 10 kişiye dagitalim. Dağıtılan kişiler okuyacagina aksatmayacagina emin olan kişiler olsun. Ona göre kabul etsin.Tekrar okundu mu diye sorulmasin. Yalnız tek okuyabilecek olanların da önünü kesmeyelim isteyen kendini iyi hisseden o hafta okusun okudum yazsin diğerlerinden biri de eksik okur söyler. Yani on iki kişi standart okuyucu diğerleri isteğe bağlı iyi hissettiği zaman okuyanlar olur. Dua yine herkese yapilir. Böylece kimse gönülsüz okumamış olur. Ne dersiniz???

Beni her hafta 1 tane say tatlım. Okudum diye haber vermemi takip etmemis olursun. Allahın izniyle okuyorum. Eger olurda bi aksilik olur okuyamazsam haber vereyim sadece. Onun dışında garanti okudugumu bil olur mu.

ben hafta da 3 okurum canım karara bağlarsanız benide yazın kızlar. Allah ikinizden de razı olsun

Oyyy sakın bırakma ya eve alışmışlar dışarıda yaşayamazlar ki

Canım çok çok çok teşekkür ederim. Yararlı şeyler yapalım derken yanlış balık yemeyelim çok iyi olduğu yazdığın :)

Yalniz kimse kendini tanitmak istememis
Tanıtmaktan kastın ne kadarı canım? Ben de hepinizle tanışmak isterim ama buraya her şeyi yazmak istemem. Aramalarda falan çıkıyor, özel şeyler yazıyoruz sonuçta. Whatsapp grubu mu kursak? Mayıs anneleri kurmuş galiba

Biz genel olarak yazmistik nerde yasadigimiz ne is yaptigumz isimlerimiz gibi canim birara bi arkadas daha demisti ama nasil kurulur bilmiyorum ki arkadaslarin dusuncesi nasil olur

Biz genel olarak yazmistik nerde yasadigimiz ne is yaptigumz isimlerimiz gibi canim birara bi arkadas daha demisti ama nasil kurulur bilmiyorum ki arkadaslarin dusuncesi nasil olur
Ben kurabilirim isterseniz. Özel mesajla tel numarasını yollayanı eklerim. İstemeyen katılmaz. Burada da aktif olmaya devam edicez tabi o şartla.

Kızlar bugün o kadar yorulduk ki Bebeğim le anlatamam. Kardiyoloji ye gittim bugün bir sürü tahlil tetkik EKG vs. Çekildi . Sonra ogleden sonra kendi kadın dogumcu ma gittim. Hatırlarsaniz dün açılde ölçüm yapılmıştı. Ve mujdeeeeyanlış ölçüm yapılmış. 6 mm yanlış ölçmüş dr. Kendi dr um baktı. Size tavsiyem kendi dr unuza gitmeye çalışın. Ve hep aynı usg de ölçüm yapmaya çalışın. Özellikle acilen gerçekten yanlış ölçüm veriyir. Rabbim bebeklerimizi bize bagislasin inş. Hepimiz firesiz sağlıkla dogururuz bebisleri

Gozun aydin canim maşallah bebisine
Aynen öyle canım. Whatsapp grubunda da özelimizi yazıp belki aynı şehirdekiler buluşabiliriz
kizlarda onaylarsa kur tatlim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…