2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Supersin canım zaten garanti okuyacak olanlar yazmış bi dört beş kişi daha gelirse tamamdir okumak isteyen ekstra okur yine. Seni de çok ugrastirdik biz valla hakkını helal et canim

Supersin canım zaten garanti okuyacak olanlar yazmış bi dört beş kişi daha gelirse tamamdir okumak isteyen ekstra okur yine. Seni de çok ugrastirdik biz valla hakkını helal et canim
Hayır canım benım öyle şey mi olur ben çok severek yapıyorum takibi ama 41 kişi zor daha ilk haftadan cok eksıklerımız vardı tamamladık bu haftada listeden cıkmak ısteyen dusuk yapan da cok oldu herkesde girmiyor düzenli foruma sonucunda sıkıntı oluyor.garanti foruma girenler ve kesin okuyacakları da ayarlarsak 41 mizi tamamlarız fazladan okuyanlar da fazladan sevap katarlar duamıza eksık kalmasında sayı fazlası olsun asıl sen de iki küçük cocukla can veriyosun bu işe cok mutlu oluyorum

[QUOTE="ozgesinan, post: 42653363, member: 3546konusuyoruanım benım öyle şey mi olur ben çok severek yapıyorum takibi ama 41 kişi zor daha ilk haftadan cok eksıklerımız vardı tamamladık bu haftada listeden cıkmak ısteyen dusuk yapan da cok oldu herkesde girmiyor düzenli foruma sonucunda sıkıntı oluyor.garanti foruma girenler ve kesin okuyacakları da ayarlarsak 41 mizi tamamlarız fazladan okuyanlar da fazladan sevap katarlar duamıza eksık kalmasında sayı fazlası olsun asıl sen de iki küçük cocukla can veriyosun bu işe cok mutlu oluyorum[/QUOTE]
Allah razı olsun canım estağfurullah ben ancak konuşuyorum. Çok doğru tesbitler. İns bundan sonra evdeki hesap çarşıya uyar yapabileceğimiz birşey olursa yardımcı olalım her konuda aklında bulunsun öpüyorum canım iyi geceler

Çok isterim ama söz veremem şehir disindayim ve oğlum minicik hiç durmuyo..uyanıkken hiçbir şey yaptırmiyo bana onu uyutup okuyayim diyorum bi bakmisim ben de uyumusum velhasıl günü güne atarak bi taneyi yetistirebiliyorum ama dört zor gerçekten..

Maşallah ona maşallah canım ikinizede... Sana bişey sormak istiyorum. normal takibe gittiğin doktorun dışında ayriyeten bir de perinatolağa mı gidiyorsun? ben 2 li test için kendi doktorumdan randevu aldım ama bi tanıdığım da perinatolagdan randevu al, bir de Ayrıntılı ulturasona gidersin en son da 32. Hafta da çağırıyor dedi ama ben karar veremedim 2li test için hangisine gitsem?

Kızlar bu ikili testle ilgili aklıma takılan bi şey var.. 10+ .. Larda mi yoksa 11+ larda mi gidicez test yaptırmaya.. Bi acelem yok aslinda ama eşim haftaya yanıma gelecek onunla gitsem çok daha iyi olur bayramdan önce erken mi ne dersiniz?

İnşallah güzel haberlerle bebisinin kipirtilarini görüp gelirsin canım:) haber vermeyi unutma

Canım benım doktorum yöneltti büyük kaybım oldugu için perinatologda doopler e gir dedi randevu aldım bende 6 ekime diger bebegimde de girmiştim ama ozman radyolji doktoru bakmıstı sonra tekrar 20-22 haftada ayrıntılı ultrasona tekrar giricez canım sen bilirsin gerek görmüyosan doktorunda yaptır istersen fiyatlarında fark var cünkü canım

11+ larda gitmen gerek canım hatta 12 nci haftada gtsen daha da iyi olur bebegın baya bir büyümüş olur ve cinsiyetide ögrenme olasılıgınız yüksek olur canım ama sen bilirsin yinede

Tmam canım baska elbet cıkar gönüllü sen kendini kasma okuyabiliyosan her hafta oku gene bir tane. fazladan olsun bebegının hayrına yoksa seni zorunlu listesine yazmam isteyen okurum kesin diyenleri yazıcam canım

11+ larda gitmen gerek canım hatta 12 nci haftada gtsen daha da iyi olur bebegın baya bir büyümüş olur ve cinsiyetide ögrenme olasılıgınız yüksek olur canım ama sen bilirsin yinede
Tesekkur ederim canım ilkinde 15. Haftada öğrenmiştim cinsiyeti onu ikinci plana atmıştır fakat mantıklı:) ilk gebeligin üzerinden de çok geçmedi ama hem emzir hem hamile ol balık krakere bağladım hiçbi şey hatırlamıyorum:)

Guzel haberlerini bekliyoruz canim

Kızlar benim gibi çarpıntısı olan varmı kulaklarım uğulduyor sanki çarpıntı başlayınca doktora sordum normal dedi ama çok rahatsız ediyor beni

Herkese merhaba. Aranıza bende katıldım demeye hazırlandığım gün yani dün doktor kontrolünde bebeğimin 8+3de bebeğimin kalbinin durduğunu öğrendim. karından bakılmıştı ultrasonda hersey yolundaydı. hiç kanamam olmadı, hiç şüphe yaratacak kadar şiddette ağrım olmadı. kalp atışını 5+6 da vajinal ultrason ile görmüştük. evime daha yakın diye başka bir doktor ve hastane denemek istemiltim. farklı bir doktora gittim.kontrolde geliştiğini ve olması gereken günde-boyutta olduğunu öğrendim. yani doktora gittiğim gün belki birkaç saat önce durmuş kalbi. hiçbir bozulma yoktu ne kesede ne de embriyoda. eşimle heyecanla kalp atışı duymayı beklerken dünya başımıza yıkıldı. hemen alınması gerek dediler ben kendi doktoruma da görünmek istedim.yarın gideceğim. ama hiçbir belirti yoktu. hala buna inanamıyorum. sizde yanlışlık olma ihtimali var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…