2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Birde kan testi sonucu bu şekilde verildi sizce kaç haftadır bileniniz var mı ?

2015-08-07 17.16.18.jpg

folik asit kullanan var mı? ben dr vermeden kendi başıma kullanmak istemedim yarın dr a soracağım
Ben folbiol kullanıyorum. Hatta planlı gebeliklerde hamilelikten önce bile başlatabiliyorlar

Kızlar adetime 5 gün var evde test yaptım pozitif çıktı. Gittim kan verdim beta-hcg değerim 55,6 . Bu değer normal dimi kızlar?
Çok şükür inşallah bende nisan annesi olacağım.
Hayırlı olsun. Ben kan değerim 6.6 çıktıktan 9 gün sonra keseyi görmeye gittim. Göründü çok şükür. Sende de haftaya cumartesi falan görünür bence.

Çok teşekkürler, Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inş
Peki canm kese ne zaman gözükür? Adetim gectikten 5 gün snra gidicem doktora ozman gözükür mü sence?

bu konuda bir bilgim yok ama bu topikte öğrendiğime göre kan değerin 1500 ü geçtiğinde vajinal ultrasonla görülüyormuş ama ben vajinal ultrason yaptırmak istemediğim için yarın gideceğim aklımdaki tüm soruları dr a soracağım adam biraz bezecek benden ama yapacak bişey yok

dr sana ne zaman gel dedi

sonucu bize de haber ver
. Dr bana şu gün gel demedi 110. Hastaydım adam sağolsun baktı ama çook ilgilendi yada açıklama yaptı diyemem ne şu kadar haftalık dedi ne beklenen doğum tarihi dedi.. Sadece kese görünüyo ama bu bebek değil sadece kese bebeği görmek için erken dedi.. O yüzden bi özele gidip görünmek istiyorum açıkçası

bu konuda bir bilgim yok ama bu topikte öğrendiğime göre kan değerin 1500 ü geçtiğinde vajinal ultrasonla görülüyormuş ama ben vajinal ultrason yaptırmak istemediğim için yarın gideceğim aklımdaki tüm soruları dr a soracağım adam biraz bezecek benden ama yapacak bişey yok
Biz doktora gidene kadar, öğrendiklerini bize de aktarırsın canm

X