2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
kızlar çok çok minik bir kese gördük bugün:rolleyes::KK71::KK71::KK73::KK73:
Gozun aydin maşallah
folik asit kullanan var mı? ben dr vermeden kendi başıma kullanmak istemedim yarın dr a soracağım
Ben hamile kalmayi planlamadan once basladim 3 ay once baslanmaliymis planli hamileliklerde
Kızlar adetime 5 gün var evde test yaptım pozitif çıktı. Gittim kan verdim beta-hcg değerim 55,6 . Bu değer normal dimi kızlar?
Çok şükür inşallah bende nisan annesi olacağım.
Bence hamilesin 5 gun kala cikan deger cok iyi
selam kızlar bende kan testi yaptırdım testi pozitif çıktı fakat kese görülmedi kaçıncı haftada görünüyor bilginiz var mı ? doktor kaç haftalık olduğunu da söylemedi :KK43:
Usg ile baktimi deger kacti kandaki

Mide bulantısı yok ama halsizlik yorgunluk çok fena :KK51:Halen kasık sancıları devam ediyor ama yatınca geçiyor :KK33: Göğüsler halen şiş ve hassas :stop: Verdiğim tahlil sonuçlarının çoğu çıkmış ve hepsi normal görünüyor.Haftaya cuma kalp atışı için bir umut doktora gitmeyi düşünüyorum :KK200:
Benim de kasık ağrılarım var sendeki nasıl bi sancı yarın doktora gitcem bakalım
Igne yapmam lazım o yüzden bekleme gibi bir lux um de uok. Acile gitsem günüm geçti desem kan testi yaptırabilir miyim sizce. Şimdi özel bir yeri aradım pazartesi çıkar bugün verirseniz dedi. Pazartesi çok geç. Devletin araştırma hastanesine gitsem yaptırabilir miyim.
ben araştırma acilde yaptırdım 1buçuk saate sonuç çıkar dedi ama ben 50dk sonra internetten gördüm:)
İnşallah keseyi gorursun canim
İnşallah:) merakla bekliyorum yarın sabahı:)

ooh maşallah epeyce kalabalık olmuş burası hoşgeldiniz toluca gebeliklereiniz hayırlı olsun rabbim sağ sağlim kucagımıza almayı nasip etsin. bana gelecek olursak 2 gündür karın şişliğim inmişti ama bugün yine şişti özellikle yemek yedikten sonra 6 aylık oluyorum ya.kilomda var bide karnım şişince daha şimdiden kilomu aldın diye soruyolar. şişlik var diye herkese açıklama yapıyorum. varmı böyle karın şişliği yaşayan başka:anneadayı: bide bende gögüs ağrısı ve yorgunluk dışında henüz belirti yok. canım hep acı ekşi şeyler istiyo. içimede kızım olcakmış gibi doğmaya başladı. sizler cinsiyetlerini hissedebiliyomusunuz:KK68:

Dr kullandigim ilaci degistirdi folic trio mide bulantısı yapiyormu folbiol icin yapıyor dedi ama bana yapmamisti sen sabah aksam tok karninami aliyordun
Tok karnına alıyorum ama öğüne dikkat etmedim bu zaman kadar, doktor nasıl der bilmiorum. Eczaneden gidip kendim aldım çünkü. Günde 3 tablet alınıo ve bi şikayetim olmadı smdiye kadar canm

Canım bence sen normal gebelık testi yapma daha 1 haftan varmıs eczaneden erken gebelık testi alıp yapsana daha net olur o cok kucuk hcg degerını bıle ölcp gebeliği gösteriyo

Mide bulantısı yok ama halsizlik yorgunluk çok fena :KK51:Halen kasık sancıları devam ediyor ama yatınca geçiyor :KK33: Göğüsler halen şiş ve hassas :stop: Verdiğim tahlil sonuçlarının çoğu çıkmış ve hepsi normal görünüyor.Haftaya cuma kalp atışı için bir umut doktora gitmeyi düşünüyorum :KK200:
sizinle aynı gidiyoruz bende 17sinde gitcem doktora tam 7 haftalık oluyor umarım duyarız kalp sesini. :KK200:

ooh maşallah epeyce kalabalık olmuş burası hoşgeldiniz toluca gebeliklereiniz hayırlı olsun rabbim sağ sağlim kucagımıza almayı nasip etsin. bana gelecek olursak 2 gündür karın şişliğim inmişti ama bugün yine şişti özellikle yemek yedikten sonra 6 aylık oluyorum ya.kilomda var bide karnım şişince daha şimdiden kilomu aldın diye soruyolar. şişlik var diye herkese açıklama yapıyorum. varmı böyle karın şişliği yaşayan başka:anneadayı: bide bende gögüs ağrısı ve yorgunluk dışında henüz belirti yok. canım hep acı ekşi şeyler istiyo. içimede kızım olcakmış gibi doğmaya başladı. sizler cinsiyetlerini hissedebiliyomusunuz:KK68:
Banada daha bebek düşünmezken bile arkadaşlarım kızın olacak senin derlerdi :) şimdiye kadar oğlun olur diyen olmadı:) nedense benimki de kız olacakmış gibi geliyo:) ama hayırlısı olsun:)

X