2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kızlar selam,
Bende Nisan annesi olmayı çok istiyorum. Aslında son 1.5 yıldır her ayın annesi olmak istiyorum ama henüz nasip olmadı 8 yaşında bir oğlum var. İnanılmaz derece de kardeş istiyor, 1.5 yıldır bizde istiyoruz ama elde olan sadece 2 kimyasal gebelik İnşallah vakti zamanı gemiştir bu ay hamile olduğumu öğrenirim. Hafif PKO teşhisi kondu bu ay gerçek anlamda ikinci tedavim. Geçen ay yumurtanın çatlamasını kaçırdık maalesef Bu ay kaçırmadık gibi duruyor ama nasipten öte köy yok.Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah...

canım bendede hafif PKO var. Adetlerin düzenli mi? Klomen kullan istersen şansın artar. Ben bu ay klomenle denedim. Bakalım hayırlısı artık.

Selam kızlar, bugün öğreneceğim duruma göre Nisan annesi olma adayıyım. Yarın adet günüm, gün içinde test yapacağım. Gerçi sonuç negatif olursa yine de nisan annesi olma şansım var. Bakalım sonuca göre ya nisan başı ya da nisan sonu bu grubun içine girerim inşallah... Ya da kısmet belki başka bir aya.. Rabbim hayırlısını nasip etsin. Kargo bekliyorum diye hiçbir iş yapamıyorum. Aslında çok umudum yok ama yine de ne bileyim heyecan var sanki... Rabbim isteyen herkese nasip etsin... Sonucumu yazarım..

Kan tahlili mi yaptırdın canım? Yoksa idrar testi mi yapacaksın? Bende Cumayı bekliyorum.

canım bendede hafif PKO var. Adetlerin düzenli mi? Klomen kullan istersen şansın artar. Ben bu ay klomenle denedim. Bakalım hayırlısı artık.
Canım Klomen kullandım hatta üzerine menegon iğne de kullandım. 2 güzel yumurta oluştu üzerine çatlatma iğnesi oldum şimdi bekliyorum bakalım. İkisi de çatladı şimdi sonuç için beklemedeyim Aslında Cumartesiden sonra test yapsam çıkmaya başlar varsa ama ben birkaç gün beklemek istiyorum. Zaten Kalbini duyana kadar hamileyim diyemem... Adetler hem düzenli hem düzensiz çünkü 21-35 gün arasında oluyor. Öyle olunca düzensiz kabul etmiyor drlar ama bana göre düzensiz çünkü tam günü hep değişiyor 24-28-31 gün olabiliyor.

Hadi bakalım hayırlısı olsun inşallah güzel haberler olur.

bende ilk tedavimi o iğneyle olmuştum yumurta gelişmemişti olmamıştı. Şimdi sadece klomen kullandım ve 6 tane yumurtam vardı. 3ü iyi dedi doktor. 21-17-17 mm di. Çatlatma iğnemi oldum o gün. Çok değerlendiremedik gibime geliyor. Ama inşallah yeterli olmuştur. Benimde adetim 28-34 arası değişiyor. Bir defasında 45 günde gelmişti hatta.

Hayırlısı canım, bazı durumlarda teki yetmiyor işte o yüzden bana ikisini de kullandırdı DR. Önce Serophene kullandım sabah akşam sonra 4 tane iğne oldum. 5 yumurtanın 3 tanesi iyiydi ama zaten 2 tanesi kendiliğinden çatladı, Son muayenede yumurtaların çatladığını gördük, zaten anlamıştım da en azından bir tanesini yakaladık diye düşünüyorum ama nasipte yoksa Rabbim ol demezse boş tabii, Artık beklemedeyiz işte En az Pazartesi ye kadar beklemeyi düşünüyorum ama çok da emin değilim. Dayanamazsam Cumartesi yaparım artık sen Cuma mı yacapaksın test ? ben 14 Temmuzda oldum iğneyi 11. günden önce yapılan testler iğnenin etkisi ile yanıltıcı olabiliyor...

Kan tahlili mi yaptırdın canım? Yoksa idrar testi mi yapacaksın? Bende Cumayı bekliyorum.
Kan tahlili yaptırmadım, cuma gününden erken gebelik testi siparişi vermiştim. Bayram sebebiyle bugün geldi. Testi az önce yaptım, negatif. Aslında pek ümidim yoktu, sadece tek ilişki olmuştu. Ovu testi kullanmıştım. Neyse kısmet artık..
Senin bat ne zaman?

Hadi bakalım hayırlısı olsun inşallah güzel haberler olur.
Hayırlısı buymuş canım sağolasın.. Ama yine de üzüldüm ya. Kızım var, çok istiyor bir kardeşi olsun.. Nisan başını kaçırdık , umarım sonunun kaçırmayız. Bu sefer tek ilişkiyle şansa bırakmam.. Zaten eşim de diğer ay olsun istiyordu. Hakkımızda hayırlısı artık. Yine de beni unutmayın, yakın zamanda burda olabilirim inşaAllah

Ben 11.07 oldum iğneyi. Yani senden 3 gün önce. Bugün yaptım bişey çıkmadı. İğnenin etkisi bile çıkmadı yani Yarın tekrar yapıcam. Aslında Cuma günü yapmam gerekiyor ama bekleyemiyorum senin gibiyim bende

Benim adetim tam olarak düzenli değil. SAT 1 Temmuz yani şöyle böyle 30 Temmuz gibi adet olmam gerekiyor. 28-34 arası değişiyor. Yarın adet günün ama bir iki gün sonra tekrarla bari testi.

Hadi bakalım inşallah vardır elinde testin varsa yap hergün inşallah başlar çıkmaya ben geçen ay ovulasyon testi yerine yanlışlıkla 50 tane gebelik testi almıştım, geçen ayki tedavide kaçırdığımı bile bile deney yaptım. 11. gün iğnenin gölgesi bile çıkmıyor. Öncesinde çok çok silik bile olsa belli oluyor. Bu ayda elimde hala birsürü test var ama negatif görmekten yoruldum. Bekleyeyim diyorum tabii dayanabilirsem

Dur bakalım çıkmadık candan ümit kesilmez, gelmezse yeniden yaparsın testi belki henüz çıkmamıştır. Geçen yıl bir kimyasal gebelik geçirmiştim. Onda reglimden 1 gün önce gölge bile yoktu, üstelik erken testlerdendi, ama reglim 3 gün geçince kesin vbar birşeyler dedim, bir test yaptım anında pozitif çıktı 1 gün sonra BHCG 320 di 2 gün sonra 680 oldu ama sonra düşüşe geçti, kese falan oluşmadan bitti yani, o yüzden dur bakalım. Benimde 8 yaşında bir oğlum var 1.5 yıldır deli gibi kardeş istiyor sürekli dualar ediyor . Ama zamanı var demek ki inşallah bu ay olmuştur tek ümidim bu canım.

Benim adetim tam olarak düzenli değil. SAT 1 Temmuz yani şöyle böyle 30 Temmuz gibi adet olmam gerekiyor. 28-34 arası değişiyor. Yarın adet günün ama bir iki gün sonra tekrarla bari testi.

Ben de telefonuma bir program indirmiştim, genelde unuttuğum için bayağı işime yarıyor. Buna göre de adetim 26-27 günde bir oluyor. Test yapmam ama beklerim zaten başka yapacak bir şey de yok. Senin bayağı aralıklı adet döngün. İnşaAllah adet olmazsın da güzel haberlerini yazarsın canım..

Hayırlısı canım, testten umut kestik bekleyelim bakalım. Allah bağışlasın yavrunu, inşallah kuzularımıza kardeş haberlerimizi veririz. Benim için nisan ayı önemli, öğretmenim ve dönemi kapatmam gerek. İşin bir de bu yönü var.. Gerçi bu işler hesap kitaba gelmiyor. Allah'ım hayırlı bir zamanda, sağlıklı -hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize...

Benimde öyle programım var telefonda. Ben adet döngümü 28 verdim ona göre hesaplıyor. İnşallah olmam ya artık yoruldum bu işlerden. Milletin sorularından herşeyden bıktım.

Ben şimdiden aşılama düşünmeye başladım. Negatife her geçen gün daha yaklaşıyorum. Sorunum ne anlamıyorum. Millet istemeden hamile kalıyor. Ben yok popona yastık koy, yok yumurtalarına baktır. Çatladımı? Büyüklüğü ne? Adet olacakmıyım? Gün saymakla geçiyor ömrüm. Doktorlardan zaten bıkkınlık geldi. pöff İSYAAANNN

Ya işte öyle oluyor canım insan bir garip hissediyor zaten ben oğlumda hiç böyle şeyler yaşamamıştım. 2. yada 3. ay hamile kalmıştım. Ne takip biliyordum o zaman ne Dr kontrolü tabii gerçi yaşımda daha gençti o zaman :) ama ikinci nazlı çıktı, gelmek bilmedi bir türlü halbuki abisi dört gözle bekliyor onu Aynen bu bekleme süreci daha çok yoruyor. Ama bu ay da olmadıysa biraz ara vereceğim dr işlerine çok yordu bu süreçler beni ayda 5-6 kez çağırıyor dr aslında iyi bir şey tabii ama her seferinde muayene çok sıkmaya başladı beni, inşallah bu son olur diyorum her seferinde inşallah bu son olur bir daha bu koltuğa geldiğimde bebeği görmek için olur diyorum ama olmuyor işte, elbet bir vakti zamanı var ama işte insan artık olsun istiyor.

Amin canım Allah senin evladını da bağışlasın, İnşallah bu ay bu sürprizi yapabiliriz, gerçi ben geçen yıl olan kimyasal da söylemiştim. 1 hafta çok mutlu oldu yavrum sonra gidince drl ar yanlış bakmışlar aslında yokmuş dedik ama o daha çok üzüldü, şimdi kalbini görene kadar ne ona ne başkasına söylemem herhalde...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…