2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Sana ağır geliyordur okadar kokmasanda sen yoğun hissediyorsundur bana da eşimin parfümleri kötü gelmeye başladı tiksiniyorum resmen oysa severdim beş Yıldır kullandığı kokular hep aynı yani alınır diye söyleyemiyorumda

Reactions: cle

Kokuya karşı hassasiyetin oluşmuştur belki canım yani sana öyle geliyordur bence benim de genital bölgem çok kötü kokuyor ama hamilelikte normalmiş galiba

Günaydın kızlar ya benim kanamam yine başladı bugün üçüncü gün hafif azaldı ama allahtan kahverengi kan dün dr.a gittim 8 haftalık olmuş kalbi atıo dr gayet ii dio ilaçlarımıda kullanıorum yatıorumda nie böle oluo anlam veremiorum

Kizlar gunaydin dunden beri 2li testi arastiriyorum yaptirmak hic mantikli gelmiyo dusuk risk yada yuksek risk cikiyomus sonucta yuksek risk ciktiginda gobekten sivi aliniyomus ve 200de bir dusuge neden oluyomus stress stress stress yuksek risk ciksa bile bebegin saglikli dogabiliyoms hem dawn sendromlu olsa bile aldirmicamiza gore ve hicbir tedavi olmadigina gore neden yaptiriyoruz ki

Canim korkma bazilari kanamali geciriyomus hamileligini bacaklarini yuksege kaldir oyle uzan benimde kanamam oldu 3 hafta gecti hala kahverengi akintim geliyo bebesinin kalp atisini duyuyosan korkma cnm

Canim korkma bazilari kanamali geciriyomus hamileligini bacaklarini yuksege kaldir oyle uzan benimde kanamam oldu 3 hafta gecti hala kahverengi akintim geliyo bebesinin kalp atisini duyuyosan korkma cnm
Canım benim bi 10gün önce aşırı kanamam vardı sora geçti işte iki üç gündür yine kanama ama bu sefer kahvrrengi bitane düşüğüm var bunada bişi olcak die aklım çıkıo

Arkadaşlar kabızlıkla uğraşmaya Başlayan var mı ben son bir haftadır mahvoldum zorlarken bebeğime bir şey olcal diye de korkuyorum Allah'ım ne kadar zor geçiyor günler bulantılarda devam ediyor 10.haftamın içindeyim son 3 haftadır bittim resmen sizler ne durumdasınız Önerileriniz var mı ben Drumu aramaktan çekiniyorum artık

Ben ilk hamileligimde yaptirdim ve riskli cikti..cok agladim mahfoldum..berbat bi hamilelik gwcirdim..cok sukur saglikla dogdu yavrum...bu hamileligimde yaptirmama karari aldim..zaten ayrintili ultrasonda belirtileri varsa cikiyor

canım benim kanamam üç hafta sürdü çok şükür şimdi kesildi inş birdaha da gelmez
başlarda tam azalıyordu tekrar regl gibi kanıyordum sonra kahveye döndü oda azalıp azalıp artıyordu. son günlerde leke de azaldı şimdi iyiyim çok şükür. ama yine iş yapmıyorum dinlenmeye çalışıyorum.
moralini bozma bendeki kanamayla ben kaybettim sandım hep rabbim hayırlısıyla versin bebişlerimizi
bizimde vücudumuz böyle demek ki bebişlerimiz iyi olsunda yatalım biraz.
kan sulandırıcı kullanıyor musun

İlk hamileligimde doktorum bana suda eritilen magnezyumdan vermisti..hatta fazla icersen ishal yapiodu..bagirsak hareketlerini duzenlio galiba..kabizim diye vermisti hatta ileriki haftalarda rahim kasilmalarini da engellio

bende midem kötü diye iki gündür leblebi yedim oda içimi sıkıştırmasın mı
sıkışıklık ve gaz (zaten vardı) birleşince zor oldu kayısı yedim ve su içtim aç karnına. haraketlendi içim
ama gaz sancısı karnımı kasıklarımı mafetti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…