2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kizlar kanamam yok diye cinselligi birakmamistik biz..ama gecen gun kanamam basladi..kahverengi seklinde..bebegin esinde kanama meydana gelmis..doktor iliskiyi yasakladi..icinizde korku varsa riske atmayin kizlar ben cok uzuldum..

Malesef bendede var tiksinti hatta parfum bile sikmiyorum
Ozgecim gecmis olsun 3 ayin bitsin inşallah o kanamalarda biter
Gunaydin mersahcim
Pelincim ilk hamileligimde oldu hatta kan bile geldi korkmustum hemoroid olcam diye sabah ac karnina 2 tane kuru kayisi yiyordum ustune ilik su iciyordum gecti korktugum olmadı sende mutlaka dene iyi gelicektir.

Ben yalvarıyorum artık sürme parfüm diye arada yine suruyo, mesela dün sürmüştü dünkü kusmalarimin tek sebebi o iğrenç parfumdur

Kizlar kanamam yok diye cinselligi birakmamistik biz..ama gecen gun kanamam basladi..kahverengi seklinde..bebegin esinde kanama meydana gelmis..doktor iliskiyi yasakladi..icinizde korku varsa riske atmayin kizlar ben cok uzuldum..
Allah saglikla kucaklarimiza almayi nasip etsin cidden kanama olunca insanin psikolojisi daha cok bozuluyor

Canim bende oluyor ama aci yiyorum, aci ishal yapıyor beni...

Beslenmene dikkat et eger bir kac aksam birsey yemeden yatarsan o da hafifletir
Posali meyvede iyi gelir...

konyada bir kadın 2,5 aylık bebeğini ağlıyor diye yere atmış beyin kanamasından ölmüş bebek
biz olsun diye nekadar uğrasıyoruz ödümüz kopuyor birşey olacak diye
diyecek birşey bulamıyorum rabbim ıslah etsin böylelerini

İyi pazarlar kızlar,bulantıları azalan oldu mu ben bikaç gündür iyi hissediyorum çok şükür,artık geçiyo olabilir mi acaba inşallah öyledir?

Aminn canım işte benim korkumda bişi olcak die yoksa ne yapıyım oluosa olsun.. ewet kan sulandırıcı kullanıorm asprin dra onuda sordm kanama yaparmı die yapar dio sonuçta bi düşük yaptn faydası zararından fazla kullanmaya devam dedi

Teşekkür ederim cnm çok sağol

bende aynen kullanıyordum kestirdi acildeki dr ama kullanmam gerekiyormuş. bebeğin için en önemli şey iğne dedi.kaybım var benimde pıhtılaşma çıkmıştı genetikte.
hemotolojiye gittim hafta içi bir sürü test yaptı. kanamanın sebebi kanda değilmiş ama iğneler ve hap kanamayı arttırmış. şimdi sadece iğne oluyorum asprini kes dedi.

Gunaydin canim
Ben ilkinde yaptirmadim. Bunda da yaptirmayi dusunmuyorum.
Yaptirip da aylarca stres yasayan cok arkadasim oldu. Allah a emanet...

Bazi doktorlar bu konuda cok israrci olabiliyor maalesef

Canım bizde bir kere birlikte olduk ama ondan sonra çok pişman oldum hafif leke gelmişti. Eşim de çok üzüldü doktorla konuştuk ilk 3 ay kesinlikle yasak dedi.

Girdin mi canim sinava
Ben hala iyilesmedigim icin giremedim
Gitti 70 lira

Aslında ben genetik test yaptırmadım dr.önlem olsun die içmem gerektiğini söledi sen mutlaka devam et pıhtılaşma allah korusun riski büyük bebeğin iise kanamayı idare ediceksin mecbur cnm allah yardımcımız olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…