2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Cok insanin basina geliyor sanirim...Az once doktoru bulabildim, sadece istirahat et dedi. Eger yarin tekrar gorursen 100 mg progestan baslariz, pazartesi de bakariz dedi. Su anda dinleniyorum ama korktum tabi...Sana da mi tuvalette oldu?
Bende aynısı oldu hemen gittim hamd olsun sıkıntı yoktu. Sanırım fazla ısınmadan kaynaklı rahim ağzından kaynaklanabiliyor

Kizlar alinti yapamadim ama gec döllenme tespit edilirse ilk 3ayda sat yeniden düzenleniyor. Doğum ultrasona göre ayarlaniyor. 3. Aydan sonraki gerilik ya da önde gitme sat'i etkilemiyor. Benim de simdi 4 gün geride cikti 2 eylülde tekrar olcup sati ona göre öteliycek ya da sabit tutucak

Kızlar çok yorulunca vücut sinyal veriyor...ya kasık ağrısı ya hafif kanama şeklinde. Bu istirahat etmek gerektiğinin işareti. doktorum böyle dedi. gerekirse progesteron hormonu veriyor. başka da yapılabilecek bir şey yok ilk 3 ayda.

Kızlar çok yorulunca vücut sinyal veriyor...ya kasık ağrısı ya hafif kanama şeklinde. Bu istirahat etmek gerektiğinin işareti. doktorum böyle dedi. gerekirse progesteron hormonu veriyor. başka da yapılabilecek bir şey yok ilk 3 ayda.
Çok yorulunca benimde ya belim ağrır yada kasıklarım zaten şu sıralar istirahatteyim ama azcık kalksam iş yapsam hemen ağrım oluyo uzanınca geçiyo..

Kızlaaaarr bişi sorcam ben demin karnımın alt kısmına elimi gezdirdim bi sertlik var hatta eşimde hissetti bu bebişmi yada kesesimi çok heyecanlandık ikimizde.. sizce ne olabilir

Kizlar ben amerikayim.Gecen gun kontrolum vardi.Dr bana bulanti bilekligi onerdi.Sabah halsizligi ve bulantilara iyi geliyormus.Burda taklidi vs yok sadece tek marka var.Markasi sea band.Ingilterede uretiliyormus.Tr de de var sanirim.
Ben bugun kullanmaya basladim.Iyi gelecek mi bilmiyorum ama paylasayim dedim.

Günaydınnn herkese mesajlara bakamıyordum uzun duredır forum akmış gıtmış:) dün dr a gittiğimde kalp atışlarını duydum ağlamamak için kendimi zor tuutum çok farklı bi duyguymuş allaha şükürler olsun :) 1cm boyu var ama onun bi kalbiiii var nasıl olabiiliyooor bu gerçekten bi mucizeee:)

Bugün amerika yolcusuyum yolculuktan önce prgestan al dedi dr sadece bakalım aksilik olmadan gidip gelirim inşallah.. Dualarınızı eksik etmeyin tüm nisan anneleri için:))
Gözün aydın.darısı başımıza

X