2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Sinava girecek annişler simdide allah zihin acikligi versin size..
Bende hamilelikle birlikte isten cikarildim calismiyorum evdeyim diye ismek kurslarina yazildim 2 tane. Evde vakit gecmiyor. Istanbulda olupta evde cani sikilan annişler ismek kurslarina bir goz atin derim. Hem meb onayli sertifika veriliyor hem ucretsiz hemde gercekten ozel kurslar kadar iyi bir egitim var. Kayitlar bitmek uzere ilgilenen olursa gozatin...

Ay sweet benimki de böyle oldu mu ki çok değişmiş maşallah.kız istiyorsun oğlun var çünkü.inşallah kız olur:)benimki de en son bu taraftaydı.

Sanki senin minigin kafasinda su buyuk kulakliklar varya ondan var muzik dinliyor gibibi -) erkek gibi sanki
Kizlar sagolun hepimiz icin allah ilk once saglikli ve hayirli evlat versin tabi ama insan cinayetide cidden merak ediyor baya belli eller ayaklar bile net gozukuyordu usg.de 2.5 haftada cidden nasilda buyumus

Off evet yaa tavuk ne kadar taze olsada bana bozukmuş gibi kokuyomuş gibi geliyo eşimde artk almıyo yazık oda çok sever. Bide tatlı çok yerdim artk cnm tatlı şeylerde istemiyo hrp ekşi

Bende nisan annesi gorunuyorum ama sata gore 9 haftalik 3 gun.ama usg de 6 hafta 3 hun.henuz kalbini duymadik.muhtemelen gec dollenme.doktor gelişimi iyi dedi kesenin ama karin ultrasonunda bebisi gorenedim acikcasi bos gebelikmi diye aklimads gelmiuor degil. 10 gune belli olacak.sizin yorumlariniz nedir bu duruma

Bende öyleydim canm daha doğrusu ilk aylarda herkes öyle ama sen dua et gerisi Allahtan canm.. bende 8 haftalık diye gittim meğer benm fasulyemde geç döllenmeymiş 6+5 çıkmştı sonra korktum ama doktor normal dedi. takma kafana kese olduysa gerisi gelir inşallah bebiş yerleşmeye çalşyodur onca yol katediyolar sonuçta

İnsallah cnm ya.kacgundur huzursuzum.e dogum neye gore oluyor o zaman?cok merak edıyorum.henuz duzenli bir doktorda edinemedim onada canım sıkılıyor

İnsallah cnm ya.kacgundur huzursuzum.e dogum neye gore oluyor o zaman?cok merak edıyorum.henuz duzenli bir doktorda edinemedim onada canım sıkılıyor
Öncelikle iyi bi doktor edin canm ve strese grme korkma bebişin vardr.. bak onu bende sormadm doğum neye göre olcak diye persembe günü kontrolüm var bunuda soraym.. ayrıca sen bakma ilerde geride benm iki hafta geriden geliyo kimiside ilerde önemli olan sağlıklı olması.

Demek sizlerde de ayaklarda yanma oluyor.Ozellikle geceleri uykuya dalamiyorum.Islatip geliyorum falan ama hic faydasi olmuyor.Nedeni ne acaba?

Yaa oyle ama cidden dusuncesi bile.midemi kaldiriyor ki normalde.mide bulantim yok benim, yarin esime yaparken deneyeyim bir ama zor
Dene tatlım bende herzaman haşlanmış yiyemiyorum eşim evdeyken onla olunca bende yiyorum o yokken omlet yapıyorum içine peynir falan koyuyorum değişik tatlandırarak yiyorum.. çocuk için çok önemli.. zaten çayı pek önermiyo doktorlar.

Off evet yaa tavuk ne kadar taze olsada bana bozukmuş gibi kokuyomuş gibi geliyo eşimde artk almıyo yazık oda çok sever. Bide tatlı çok yerdim artk cnm tatlı şeylerde istemiyo hrp ekşi
aynıyz snle cnım valla yaa bizde oyle şimdi mide bulantısı yüzünden hiç bşy yiyemez oldm kuru ekmek atıyorm ağzma arada midem boş kalmasın die Allah hepimizin yardımcısı olsun ♥

Iyi akşamlar kızlar Bayadir giremiyordum yeni annisler gelmiş maşallah çoğalmisiz allahım hepimizin kini tamamına erdirir inşallah aminn

Merhaba kizlar,
Az once tuvalette kabizliktan dolayi biraz ikindim ve pembemsi kanamam oldu, bir daha olmadi.Sanki basina boyle birsey gelenler olmustu? Doktrora ulasamadim ama size ne demislerdi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…