2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kizlar kanamam yok diye cinselligi birakmamistik biz..ama gecen gun kanamam basladi..kahverengi seklinde..bebegin esinde kanama meydana gelmis..doktor iliskiyi yasakladi..icinizde korku varsa riske atmayin kizlar ben cok uzuldum..

Ya ben kendime kötü kokmaya başladım. Hani her insanın kendine has bir ter kokusu vardir ya. Ben hic bu kadar kötü koktuğunu hatirlamiyorum. Havalar sicak her gun duş aliyorum ama yok yani kokum değişti en ufak terlemede hissediyorum.
Malesef bendede var tiksinti hatta parfum bile sikmiyorum
Günaydın kızlar ya benim kanamam yine başladı bugün üçüncü gün hafif azaldı ama allahtan kahverengi kan dün dr.a gittim 8 haftalık olmuş kalbi atıo dr gayet ii dio ilaçlarımıda kullanıorum yatıorumda nie böle oluo anlam veremiorum :KK43:
Ozgecim gecmis olsun 3 ayin bitsin inşallah o kanamalarda biter
Gunaydin mersahcim
Arkadaşlar kabızlıkla uğraşmaya Başlayan var mı ben son bir haftadır mahvoldum zorlarken bebeğime bir şey olcal diye de korkuyorum Allah'ım ne kadar zor geçiyor günler bulantılarda devam ediyor 10.haftamın içindeyim son 3 haftadır bittim resmen sizler ne durumdasınız Önerileriniz var mı ben Drumu aramaktan çekiniyorum artık
Pelincim ilk hamileligimde oldu hatta kan bile geldi korkmustum hemoroid olcam diye sabah ac karnina 2 tane kuru kayisi yiyordum ustune ilik su iciyordum gecti korktugum olmadı sende mutlaka dene iyi gelicektir.

Sana ağır geliyordur okadar kokmasanda sen yoğun hissediyorsundur bana da eşimin parfümleri kötü gelmeye başladı tiksiniyorum resmen oysa severdim beş Yıldır kullandığı kokular hep aynı yani alınır diye söyleyemiyorumda :cry:
Ben yalvarıyorum artık sürme parfüm diye arada yine suruyo, mesela dün sürmüştü dünkü kusmalarimin tek sebebi o iğrenç parfumdur

Kizlar kanamam yok diye cinselligi birakmamistik biz..ama gecen gun kanamam basladi..kahverengi seklinde..bebegin esinde kanama meydana gelmis..doktor iliskiyi yasakladi..icinizde korku varsa riske atmayin kizlar ben cok uzuldum..
Allah saglikla kucaklarimiza almayi nasip etsin cidden kanama olunca insanin psikolojisi daha cok bozuluyor

Arkadaşlar kabızlıkla uğraşmaya Başlayan var mı ben son bir haftadır mahvoldum zorlarken bebeğime bir şey olcal diye de korkuyorum Allah'ım ne kadar zor geçiyor günler bulantılarda devam ediyor 10.haftamın içindeyim son 3 haftadır bittim resmen sizler ne durumdasınız Önerileriniz var mı ben Drumu aramaktan çekiniyorum artık

Canim bende oluyor ama aci yiyorum, aci ishal yapıyor beni...

Beslenmene dikkat et eger bir kac aksam birsey yemeden yatarsan o da hafifletir
Posali meyvede iyi gelir...

konyada bir kadın 2,5 aylık bebeğini ağlıyor diye yere atmış beyin kanamasından ölmüş bebek :KK61:
biz olsun diye nekadar uğrasıyoruz ödümüz kopuyor birşey olacak diye :KK17:
diyecek birşey bulamıyorum rabbim ıslah etsin böylelerini:KK67:

İyi pazarlar kızlar,bulantıları azalan oldu mu ben bikaç gündür iyi hissediyorum çok şükür,artık geçiyo olabilir mi acaba inşallah öyledir?

canım benim kanamam üç hafta sürdü çok şükür şimdi kesildi inş birdaha da gelmez:KK68:
başlarda tam azalıyordu tekrar regl gibi kanıyordum sonra kahveye döndü oda azalıp azalıp artıyordu. son günlerde leke de azaldı şimdi iyiyim çok şükür. ama yine iş yapmıyorum dinlenmeye çalışıyorum.
moralini bozma bendeki kanamayla ben kaybettim sandım hep rabbim hayırlısıyla versin bebişlerimizi:KK68:
bizimde vücudumuz böyle demek ki bebişlerimiz iyi olsunda yatalım biraz.
kan sulandırıcı kullanıyor musun
Aminn canım işte benim korkumda bişi olcak die yoksa ne yapıyım oluosa olsun.. ewet kan sulandırıcı kullanıorm asprin dra onuda sordm kanama yaparmı die yapar dio sonuçta bi düşük yaptn faydası zararından fazla kullanmaya devam dedi

Malesef bendede var tiksinti hatta parfum bile sikmiyorum

Ozgecim gecmis olsun 3 ayin bitsin inşallah o kanamalarda biter

Gunaydin mersahcim

Pelincim ilk hamileligimde oldu hatta kan bile geldi korkmustum hemoroid olcam diye sabah ac karnina 2 tane kuru kayisi yiyordum ustune ilik su iciyordum gecti korktugum olmadı sende mutlaka dene iyi gelicektir.
Teşekkür ederim cnm çok sağol

bende aynen kullanıyordum kestirdi acildeki dr ama kullanmam gerekiyormuş. bebeğin için en önemli şey iğne dedi.kaybım var benimde pıhtılaşma çıkmıştı genetikte.
hemotolojiye gittim hafta içi bir sürü test yaptı. kanamanın sebebi kanda değilmiş ama iğneler ve hap kanamayı arttırmış. şimdi sadece iğne oluyorum asprini kes dedi.

Kizlar gunaydin dunden beri 2li testi arastiriyorum yaptirmak hic mantikli gelmiyo dusuk risk yada yuksek risk cikiyomus sonucta yuksek risk ciktiginda gobekten sivi aliniyomus ve 200de bir dusuge neden oluyomus stress stress stress yuksek risk ciksa bile bebegin saglikli dogabiliyoms hem dawn sendromlu olsa bile aldirmicamiza gore ve hicbir tedavi olmadigina gore neden yaptiriyoruz ki
Gunaydin canim
Ben ilkinde yaptirmadim. Bunda da yaptirmayi dusunmuyorum.
Yaptirip da aylarca stres yasayan cok arkadasim oldu. Allah a emanet...

Bazi doktorlar bu konuda cok israrci olabiliyor maalesef

Canım bizde bir kere birlikte olduk ama ondan sonra çok pişman oldum hafif leke gelmişti. Eşim de çok üzüldü doktorla konuştuk ilk 3 ay kesinlikle yasak dedi.

Biliyon mu 3 . Başvuru yapısı m ve hiç girmek nasip olmadı. Geçen yıl sabahi acillik oldum üsut mustum. Nisanda hamistim. Bunda yine hamis im. Ins.bu bebeğim annesiyle kalır bırakmaz bizi. Yani anlayacağın hiç giremedim. Bana şu an 65 lazım ama sanırım alamicam. Sekteye uğradı çalışmam. Dersane ye başlıcaktim. Ama şimdi ne yapacam hiç bir fikrim yok. Bebeiş iyi olsunda diyorum bir şekil de halledicem.
Girdin mi canim sinava
Ben hala iyilesmedigim icin giremedim
Gitti 70 lira

bende aynen kullanıyordum kestirdi acildeki dr ama kullanmam gerekiyormuş. bebeğin için en önemli şey iğne dedi.kaybım var benimde pıhtılaşma çıkmıştı genetikte.
hemotolojiye gittim hafta içi bir sürü test yaptı. kanamanın sebebi kanda değilmiş ama iğneler ve hap kanamayı arttırmış. şimdi sadece iğne oluyorum asprini kes dedi.
Aslında ben genetik test yaptırmadım dr.önlem olsun die içmem gerektiğini söledi sen mutlaka devam et pıhtılaşma allah korusun riski büyük bebeğin iise kanamayı idare ediceksin mecbur cnm allah yardımcımız olsun

X